Haber Ara

Bir kez bir birlerine düğümlendiler ve bağlandılar

Haşim KARATAŞ bugün Habererk'de kaleme aldığı yazısında ''Birbirlerine bağladılar dedi.

Turgutlu'da tepkiler kasisin yapılmasına fayda sağladı

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde neredeyse her gün kazalara neden olan bölgeye sonunda o kasis yapıldı.

Turgutlu rüzgarı Avrupa kupasında esti

Turgutlu Muay Thai Spor Kulübü Sporcuları 2 altın,1 gümüş ve 3 bronz madalya ile turnuvaya damga vurdu.

Asgari Ücretliden Vergi Alınmasın Araştırma Önergesi Reddedildi

Asgari ücretliden vergi alınmasın ve gelir durumu iyileştirilsin' şeklinde verdiği araştırma önergesi AK Parti'nin red, ve MHP'nin çekimser oyları ile kabul edilmedi.

AK Parti’nin Manisa’da yaptığı temyül’e dair?

AK Parti'nin Manisa'da gerçekleştirdiği e- temayülde İlçe Başkanlığı görevinden istifa etmeden aday adaylığı temayülüne dahil olan isim? ve temayülde yaşananlara dair...

Bakan Çavuşoğlu, BM Medeniyetler İttifakı Dostlar Grubu Bakanlar Toplantısı’na katıldı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, New York'ta Birleşmiş Milletler (BM) Medeniyetler İttifakı Dostlar Grubu Bakanlar Toplantısı açılış oturumuna katıldı.

Sayar, Geniş bir açıklama yapacağını duyurdu

SONDAKİKA! MHP Turgutlu ilçe başkanlığı görevinden alınan Sayar’ın sosyal medya paylaşımı kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Cengiz Ergün ve Ordusu Turgutlu'da İncelemelerde bulundu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Turgutlu Alparslan Türkeş Köprülü Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.

SONDAKİKA! MHP Turgutlu İlçe yönetimi görevden alındı

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala Turgutlu’da MHP’de neler oluyor! Demiştik. Bugün güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, MHP Turgutlu ilçe başkanı Orhan Sayar ve yönetimine görevden el çektirildi.

Turgutlu Emniyeti Kaçak İçkiye Geçit vermiyor

Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığından arama izniyle tekel bayisine operasyon düzenleyen Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kaçak İçkiye Geçit Vermedi.

Turgutlu’da Meclis Üyesi, Müdür Oldu?

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu MHP Belediye Meclis eski üyesi M. İlteriş Yağcıoğlu, önce TOSB’den sonra Meclis üyeliğinden istifa etti. Daha sonra belediyeye işe girdi, Şimdi de Müdür oldu.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun koruması AK Parti'den aday adayı oldu

BBP’nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun yakın koruması Murat Tekin, Ak Partiden Tercan Belediye başkanlığına aday adayı oldu.

Başkan Ergün suya zam yok aynen devam dedi

Manisa Büyükşehir belediye başkanı Cengiz Ergün, MASKİ 2018 Yılı 2. Olağan Genel Kurulu 2. Oturumunda konuştu.

MHP ve İYİ PARTİ İttifaksız Hiç bir İli Kazanamıyor

Polimer.com'un kurucusu M. Günal Ölçer ve ekibi, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için partilerin ittifak yaptığı ve yapmadığı 13 senaryoyu araştırdı. 81 il ve 972 ilçenin her biri için tek tek incelenen sonuçlara göre, AK Parti’nin MHP ile ittifakı İstanbul’u kazanmaya yetmiyor.

Salihli'de Keşkek gününde bir araya geldiler

Salihli, Selendililer Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 4.geleneksel keşkek etkinliği yağışlı havaya rağmen ilgi görerek büyük bir coşkuya sahne oldu.

MHP Turgutlu İlçe yönetimi görevden mi? alındı

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala Turgutlu’da MHP’de neler oluyor! Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin Turgutlu ilçe teşkilatını görevden aldığı iddia ediliyor.

Şehzadeler Mevlidi Nebi Haftası nedeni ile Kandil Simidi ikramında bulundu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Mevlidi Nebi Haftası nedeni ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanında vatandaşlara 2 bin kişilik kandil simidi ikramında bulundu.

Ali Başeskici'den Mevlid Kandili mesajı

Turgutlu AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ali Başeskici (Sadıklar Ali) Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Turgutlar Mahallesi Muhtar Adayı'ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde uzun yıllardır yeni Adliye Sarayı karşısında Arzuhalcilik işlerini yürüten Turgutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Uysal Karataş Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

MHP'li Güngör Dincer'den Mevlid Kandili mesajı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket partisinden belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Güngör Dincer, Peygamber Efendimizin doğumunun 1444. Yıl dönümü (Mevlid Kandili) dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Turgutlu Çınar Lokantası’ndan Mevlid kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Ankara Asfaltı yolu üzerinde faaliyetlerini sürdüren Çınar Lokantası işletmecisi ve çalışanları Mevlid Kandili vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Çınar Lokantası’ndan yayınlanan mesajda tüm Turgutlulu Vatandaşların ve İslam aleminin kandilini tebrik edildi.

Şeref Motor’dan Mevlid Kandili Mesajı

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Şeref Motor İşletmecisi ve çalışanları Peygamberimizin doğumunun yıl dönümü nedeniyle bir kandil mesajı yayımladı.

Turgutlu Mekan Lokantası’ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Devlet Hastanesi Önünde faaliyetlerini sürdüren Mekan Lokantası işletmecisi ve çalışanları 19 Kasım Pazartesi günü idrak edilecek olan Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

Turgutlu Hamam’dan Mevlid Kandili Mesajı

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Turgutlu Hamam & Sauna işletmeci ve çalışanlarından Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlandı.

Turgutlu İskenderiye Ocakbaşı'ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi İzmir Ankara Asfaltı yolu üzerinde faaliyetlerini sürdüren İskenderiye Ocakbaşı Restorant işletmecisi ve çalışanları Mevlid Kandili nedeniyle mesaj yayınladı.

Kervansaray Düğün Salonu’ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa'nın Turgutlu ilçesi Kervan Yolu üzerinde faaliyetlerini sürdüren, 'Kervansaray Düğün Salonu, Mevlid Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.

Turgutlu Zorlu Ticaret’den Mevlid Kandili Mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Koşukırı Mevkinde faaliyetlerini sürdüren Zorlu Ticaret işletmecisi ve Çalışanları Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Coşkun’dan Mevlid Kandili mesajı

Turgutlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun Mevlid Kandili mesajı yayımladı.

E.M.S Gıda işletmecileri ve çalışanları Mevlid Kandili mesajı yayımladı

E.M.S Gıda Toptan ve Perakende Turgutlu–Manisa Bölge Bayi yayımladığı mesaj ile Mevlid Kandilini kutladı.

Köşe yazarımız Aslı Aktaş’ın Eski SGK binası ile ilgili yazısı kamuoyunda büyük ilgi gördü

Geçtiğimiz  30 Ekim 2018 tarihinde Haber Kasaba Köşe yazarımız Aslı Aktaş, Eski SSK binası yeri yıllar dır boş değerlendirilmek için hala ne bekleniyor. Acaba ve yeni yapılan yollardaki park cepleri ne kadar amacına uygun hizmet ediyor tartışılır.’ diye bir köşe yazısı kalem almış ve otopark sorununa değinmişti.