Haber Ara

MHP eski ilçe başkanı Ergün’e ‘Her Canlı Ölümü Mutlaka Tadacaktır dedi ortalık bir anda buz kesti

MHP Soma Eski İlçe Başkanı Vedat Erdem geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Manisalıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Turgutluspor yeni Yönetimi yüzünü alt yapıya çevirdi

Turgutluspor'da yeni yönetim yeni başkan Hüseyin Güleç başkanlığında ki kapsamlı ilk toplantısını yaptı. Radikal kararların alındığı toplantıda A takım teknik direktörü, alt yapı, tesis ve bütçe konusunda kararlar alındı.

Küçük Basketbolcular Kampa Uğurlandı

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, 2008 doğumlu Küçük Erkek Basketbol takımını kampa uğurladı.

Turgutlu'da Sağanak Yağış Etkisini gösterdi

Turgutlu’da beklenen sağanak akşam saatlerinde etkili oldu. Sağanağa hazırlıksız yakalananlar, zor anlar yaşadı.

Başkan Coşkun, Turgutlu'ya hizmet yolunda sınır tanımıyor

Tüm Turgutlulular tarafından sevilen Hasan Hüseyin Çoşkun’a yeni bir görev daha verildi.

Turgutlulu Genç Yetenek Uğurlu Tekstil’in Reklam Yüzü Oldu

Hayallerimin peşinde koşan Turgutlulu genç yetenek Gülseren Çimen, Selendi’de uzun süren uğraşlar sonrasında faaliyete giren Uğurlu Tekstil’in reklam yüzü oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde işçi kıyımları devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde bayram öncesi başlayan ve bin kişinin üzerinde belediye çalışanının işten çıkarıldığı iddia edilirken Manisa’da yerel basının bu konuda sessiz kalması yandaş medyacılığın doruğa çıktığını haksızlığın karşısında nasıl susulduğunu bir kaz daha gözler önüne serdi.

Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Turgutlu Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Çetin Akın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda yedi gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken, Başkan Akın alınan kararların Turgutlu’ya hayırlı olmasını diledi.

Turgutluspor’un ilk tercihi Erol Muradoğlu

Geçtiğimiz Pazargünü kongresini geçekleştiren ve Hüseyin Güleçbaşkanlığında yeni yönetim kurulunu oluşturan TFF3. Lig temsilcisi Turgutluspor'da ilk olarak teknik direktör meselesi çözüm bekliyor.

Turgutluspor'da Karatepe ismi konuşuluyor

TFF 3. Lig ekiplerinden Turgutluspor’da teknik heyet için Hakan Karatepe isimi ön plana çıktı.

Turgutlu’da Karataş Oto Yıkama Hizmete Girdi

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde Turgutlu’nun tanınmış simalarından ve sevilen iş adamı Fatih Sanayi Sitesi, Selvilitepe 111 KSS  2.Kısım No:33 D adresinde Karataş Oto Yıkamayı hizmete açtı. Yeni ismiyle birkaç gün önce hizmete giren yeni iş yeri müşterilerinden tam not aldı.

Başkan Özen, 'Medyayı alet ederek Türkiye ile hesaplaşmak istiyorlar'

Demokrat Gazeteciler - Yazarlar Derneği ve Manisa 1946 Demokratlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özen Türkiye ile hesaplaşmak isteyen şer odaklarının Ramazan Bayramı öncesi ve sürecinde kirli senaryolarına iç ve dış medyayı alet etmek istediğini ancak bu operasyonların demokrasiden yana tavrını alan ve kalemini satmayan basın mensupları ile milletin feraseti ve sağduyusu karşısında başarısızlığa uğradığını söyledi.

Turgutlu Belediyesi Korosu Türk Halk Müziği Konserine Davetlisiniz

Turgutlu Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Doç Dr. Gökhan Ekim şefliğinde konuk sanatçı Kayhan Bilgiç’in de katılacağı bir konser vermeye hazırlanıyor.

Kervansaray Düğün Salonu Çalışanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

Turgutlu Kervansaray Düğün Salonu işletmecisi İbrahim Bilen ve Çalışanları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Pınar Akbaş’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Pınar Akbaş, Milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramını daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Diş Hekimi Hatice Dilek Yoldaş’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Turgutlu’da faaliyetlerini sürdüren Diş Hekimi Hatice Dilek Yoldaş, ‘Milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramını daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Turgutlu Hamam ve Çalışanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

Turgutlu Hamam ve Çalışanları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Coşkun’dan Ramazan Bayramı Mesajı

TURGUTLU Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Turgutlu Zorlu Ticaret den Ramazan Bayramı Mesajı

Turgutlu Zorlu Ticaret İşletmecisi ve çalışanları, ‘Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ettiler.

İskenderiye Ocakbaşı ‘Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı’

Turgutlu İskenderiye Ocakbaşı işletmeci ve çalışanları, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Turgutlu halkı başta olmak üzere tüm İslam aleminin Bayramını kutladı.

Turgutlu EMS Gıda ortakları ve çalışanlarından Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Turgutlu’da faliyet gösteren, Hamidiye Su -Dinçsu - Avşar Soda Turgutlu Bölge Bayisi yüklenici firması EMS GIDA Ortakları ve çalışanları,‘Mübarek Ramazan bayramı münasebetiyle yayınladıkları kutlama mesajında tüm Müslüman aleminin bayramını kutladılar.

Turgutlu Belediyesi’nde Bayramlaşma Mutluluğu Yaşandı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Salı günü idrak edilecek Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personelleriyle bayramlaştı.

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi’ Çalışmaları Başladı

Manisa Her Yerde Okuyor’ kampanyası ile okumanın önemine değinen ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırılması gerektiği vurgusu yapan Vali Ahmet Deniz, Manisa’da kütüphanesiz okul kalmaması için çalışmalara başladı.

Hüseyin Güleç Turgutluspor için adaylığını açıkladı

Turgutluspor'da kongre için geri sayım başladı; Güleç başkan adaylığını açıkladı.

Başkan Akın Yeni Kadroyu Kamuoyuna Tanıttı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, düzenlediği basın toplantısı ile yeni atanan Belediye Başkan Yardımcılarını ve birim müdürlerini tanıttı. Belediye meclis salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Akın “ Yeni dönemde yaptığımız çalışmalar halkımızın takdirini kazandı. Bu takdiri daha ileriye götürebilmek için kadromuzu genç arkadaşlarımızla daha da güçlendirdik” dedi.

Başkan Akın’dan Dosteli’ne Kıyafet Bağışı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kullanmadığı kıyafetlerini Turgutlu Belediyesi Dosteli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezine bağışladı.

Uğurlu Tekstil Ortakları Gazetemize Konuştu

Videolu haber; Uğurlu Tekstil fabrikası ortaklarından Yakup Uğurlu İlk kez gazetemize konuştu.

Turgutlulu Sevilen Zabıta Komiseri Zabıta müdürlüğüne atandı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, zabıta müdürlüğüne Turgutlu'nun da yakından tanıdığı o ismi ismi atadı.

Uğurlu Tekstil Seldendi’de Kadın İstihdamına Katkı Sağlıyor

Manisa’nın Selendi ilçesinde kısa bir süre önce faaliyete giren, Selendi’nin eski atıl tütün depoları’nın olduğu alanda faaliyet gösteren UĞURLU TEKSTİL kapılarını Haber Kasaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Haşim Karataş ve ekibine açtı.

Zabıta Dilenciye Göz Açtırmıyor

urgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, şehir dışından gelen ve Suriye uyruklu dilencilere yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarla, dilencilik yaptıklarını tespit ettikleri 2 kişi hakkında ceza-i işlem uygulayarak Emniyet Müdürlüğü İl Göç İdaresi’ne teslim etti.