Haberleri

Haberleri

Orhan, Ziraat Odaları Başkanları’na tepki gösterdi

23. Dönem  MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Ey Ziraat Odaları Başkanları Üzümcünün Çiftçinin seçilmiş temsilcileri! Öldünüz de biz mi duymadık! Yok çiftçinin haykırışlarını duymamak için kulaklarınızı,  Dövünmelerini görmemek için gözlerinizi mi kapattınız?

Kaybettiği Cüzdanına Kavuştu

CHP’li Başevirgen,'Marmara Gölünden Sonra Gediz De Kurudu'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Ege bölgesinin en önemli tarımsal sulama kaynaklarından olan Gediz nehrinin yıllardır kirlilikle mücadele ederken...

Öğrencilere kovid-19 eğitimi

Hedef 25 milyon dolar ihracat

Ölümden Dönen Belediye Başkanı 'Sağlıkçı Heykeli' Yaptırdı

Yaklaşık bir yıl önce korona virüse (Covid-19) yakalanan ve 24 gün yoğun bakımda yattıktan sonra sağlığına kavuşan Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, hastalığı sürecinde fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına ithafen, ilçedeki devlet hastanesinin yanına "Sağlıkçı Heykeli" yaptırdı.

aner Kestaneci'nin Eşi Parmak İşareti Yapınca Tribünler Karıştı

Turgutluspor ile Bayburt Özel İdare Spor arasında oynanan maçta, Başkan Taner Kestaneci'nin eşi taraftarlara parmak işareti yapınca tribünler karıştı.

Çocuklar Tiyatroyla Buluştu

Turgutluspor’umuzda çifte imza

Transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Turgutluspor’umuz, Kasımpaşa’dan 21 yaşındaki sol bek Berk Çetin 1 yıllık kiralık ve Almanya Wuppertaler SV takımında 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Burak Osman Gençal ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Bugün tesislerimize gelen Berk ve Burak, Kulüp Başkanımız Taner Kestaneci ile bir araya gelerek resmi sözleşmeye imza attı.

Turgutlu Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Turgutlu Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı, Turgutlu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşti. Eylül Ayı Meclis Toplantısında 6 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı.

Turgutlu’nun Kurtuluş Coşkusu Gülben Ergen Konseriyle Taçlandı

Turgutlu, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinin son gününü ve Turgutlu’nun kurtuluşunun 99. yıl dönümünü Gülben Ergen konseriyle kutladı.

Kent Eğitim Koleji Turgutlu Kampüsünden Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kent Eğitim Koleji Turgutlu Kampüsü Müdürü Ahmet Tuncay YAPICI’dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı