Etiketler

Gazeteciler gününde ofisimize tebrik ve ziyaretçi akını

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerini sürdürdüğümüz Haber Kasaba Gazetesi Merkez Ofisimiz 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla ziyaretçi akınına uğradı.

Turgutlu Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Turgutlu Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Gazeteciler Minik Öğrencilerle Buluştu

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Mehmet Altan Anaokulu, gazetecileri konuk ettiler.

ÖLMEZ VE ERKOÇ'TAN GAZETEMİZE NAZİK ZİYARET

MANİSA Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Öğretmen Evi  Müdürü Ali Erkoç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması için gazetemize ziyarette bulundular...

Hiç Şaşırmadık, 'Bu Ayıp Size Yeter!...

Haber Kasaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Köşe Yazarı Haşim Karataş, Bu hafta haberkasaba.com 'da kaleme aldığı yazısında Turgutlu belediyesi'ne ve belediye başkanına bu ayıp size yeter diye yazdı.

GAZETEMİZE ZİYARETÇİ AKINI

Haber Kasaba Gazetesi'nin ofisi ziyaretçi doldu taştı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle çok sayıda ziyaret ve tebrik aldık.

İlk Kadın Oda Başkanından, İlk Ziyaret Gazetemize

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Pınar Akbaş ve yönetimi, ''10 Ocak Gazeteciler Gününde gazetemizi ziyaret ettiler.

Başkan Gedizli’den 10 Ocak mesajı

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Sayar'ın Gazeteciler günü mesajı

MHP Turgutlu İLçe Başkanı Orhan Sayar'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Karataş,'10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı

Haber Kasaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Haşim Karataş,‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'yle ilgili bir mesaj yayımladı. Manisa’nın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlayan görevini laykıyla yapan değerli basın çalışanlarının ve meslektaşlarımın…

Başkan Şirin, 'Gecesini Gündüzüne Katan Basın Emekçilerinin Günü Kutladı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Şirin, “Çağdaş demokrasilerin olmazsa olmaz unsurlardan biri olan, zor şartlar altında da olsa görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmeye gayret ederek, toplumumuzun haberdar edilmesinde önemli bir rol üstlenen gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım...

Manisalı gazeteciler Bursa ve Bilecik gezisinde

Manisa Şehzadeler Belediyesinin her yıl yaptığı Kültür Gezilerinin son konuğu Manisalı gazeteciler oldu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü öncesinde 30 kişiden olan gazeteci gurubunu Bursa ve Bilecik, Söğüt gezisine götüren Şehzadeler Belediyesi, Osmanlının kuruluş öncesi ve kuruluş sonrasına ev sahipliği yapmış olan şehirlerin tarihi mekânları rehber eşliğinde gazetecilere tanıttı.