Etiketler

CHP'nin adayı Çetin Akın, '31 Mart’ta seçimi hediye edeceğim' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı’nın, 2019 yerel seçimlerindeki Turgutlu Belediye Başkan adayının belirlenmesi için yapılan eğilim yoklamasını Çetin Akın kazandı.

2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’nin Turgutlu Belediye Başkan Adayını açıklıyoruz

MANİSA Turgutlu’da AK Parti’nin adayı'nın kim olduğunu kayıtlara geçsin diye açıklıyoruz.

Turgutlu’nun yönetimine Genç bir isim talip oldu

2019 yerel seçimlerinde Genç bir isim Bağımsız olarak Aday olacağını ve Turgutlu’nun yönetime talip olduğunu duyurdu.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

MHP'de Adaylık süreci başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu ilçe Başkanlığından 2019 yerel seçimleri ve adaylık süreçleri hakkında yazılı açıklama yayımlandı.

Özdağ Turgutlu’da bir takım ziyaretlerde bulundu

24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili, Ak Parti’den Manisa Büyükşehir belediyesi aday adayı Selçuk ÖZDAĞ, yaklaşan 2019 yerel seçimleri çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunmak için Turgutlu ilçesine geldi.

AK Parti Manisa Büyükşehir belediye başkan aday adayı Çelebi'den Gazetemize Ziyaret

Manisa’da Ağaç Doktoru' lakaplı Makina Mühendisi Savaş Çelebi, Özellikle tarım alanındaki tecrübe ve bilgisi ile öne çıkmış, geçtiğimiz 24 Haziran Genel Seçim döneminde AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adaylığıyla gündeme gelen, 2019 Yerel seçimlerinde Manisa Büyükşehir belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu duyuran Çelebi Gazetemizi ziyaret etti.

Turgutlu belediyesi'den 'Söz Verdik Yaptık’ senfonisini izliyoruz!

2019 yerel seçimleri yaklaştıkça; MHP’li belediyenin ve basın ve yayın birimi tarafından sıklıkla servis edilen haberlerde ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda ’SÖZ VERDİK YAPTIK’ senfonisini ön plana çıkıyor.

AK Parti'ye aday adayları başvuruları ne zaman yapacak

Yaklaşan 2019 yerel seçimleri için bulundukları il ve ilçelerde partilerinden aday adayı olmak isteyenler...

İYİ Parti’den Turgutlu belediye başkan adayı mı? oluyor

2019 yerel seçimlerinde muhtemelen Turgutlu'da o ismin aday olabileceği söyleniyor. Şu ana kadar İlçe başkanı ve İYİ Parti ilçe yönetiminden konuyla ilgili remi bir açıklama olmasada; Adaylığı'na kesin gözle...

Adnan Akbaş CHP’den aday adayı mı? oluyor

2019 Yerel seçimlerinde Turgutlu’da adı CHP’den aday adaylığı için geçen isimlerden biride Öğretmen Adnan AKBAŞ oldu.

AK Parti'nin seçim stratejisi 'Önce gönülleri feth edecek'

AK Parti Manisa İl Başkanlığı 2019 yerel seçimlerine sıkı hazırlanıyor. İl Başkanlığı’nda yapılan Manisa milletvekillerinin ve 11 ilçe belediye başkanının da katıldığı istişare toplantısında, teşkilata yerel seçimle ilgili net mesaj verildi.

Hedefimiz Manisa’daki tüm belediyelerinde AK Parti bayrağını dalgalandırmak olacaktır

AK Parti Manisa İl Başkanlığı 2019 yerel seçimlerine sıkı hazırlanıyor. İl Başkanlığı’nda yapılan Manisa milletvekillerinin ve 11 ilçe belediye başkanının da katıldığı istişare toplantısında, teşkilata yerel seçimle ilgili net mesaj verildi.

Dikkat! Turgutlu'da yapılan Kamuoyu yoklamasında çıkan sonuçlar?

Yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde Turgutlu’da CHP'de Halkta kimlerin karşılığı var, kimlerin yok arayışlarımız farklı sonuçlar elde etmemizi sağladı.

Turgutlu'da çıkan sonuçlara çok şaşıracaksınız!...

2019 yerel seçimlerine yönelik başlattığımız araştırmalar kapsamında 14 Eylül'de İnternet sitemizden, 15 Eylül’de ise Turgutlu Halkı ile kamuoyu ile başlatmış olduğumuz ve ekibimizin halen araştırmalarını sürdürmüş olduğu kamuoyu yoklamasına yönelik analiz ve tespitler için...

Ak Parti Manisa’da Büyük Şehir Belediye Başkanlığını rahat bir şekilde ancak!

15 Temmuz Milli İrade Ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Serhat Çağ 2019 yerel seçimleri için yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

MHP’li Başkan Cengiz Ergün aday gösterilmezse hangi partiden?...

HaberKasaba köşe yazarı Haşim Karataş bugün 'MHP’li Başkan Cengiz Ergün aday gösterilmezse hangi partiden?...' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Karataş yazısında 2019 yerel seçimlerine ve bir süre önce yaşanan sıcak gelişmelere değindi.

HaberKasaba Turgutlu Halkı’na Ne İstediğini Sordu?...

Gündemde yerel seçimler var… Sokakta, kafelerde, kahvehanelerde, parklarda ve bahçelerde, dinlenme tesislerinde ve kulislerde 2019 yerel seçimleriyle ilgili analizler yapılıyor. HaberKasaba olarak bizlerde buna kayıtsız kalamadık ve bir kaç gündür bu konuyu öncelikli olarak işledik Turgutlu Halkı'na ve kamuoyuna sorduk...

MHP, O Şehrin Belediye Başkan adayını açıkladı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2019 yerel seçimlerinde o şehirde kimin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağını açıkladı.

2019'da Manisa'da Hangi İsmi Başkan Olarak Görmek İstersiniz

2019 yerel seçimlerinde Manisa'da hangi ismin Manisa Büyükşehir belediyesine başkan olmasını istersiniz. Başkan olarak görmek istediğiniz isme yapılan anket'de destek olabilirsiniz.

Manisa büyükşehir belediyesinde 2019'da kimi görmek istersiniz

Manisa büyükşehir belesiyesi başkanı olarak 2019 yerel seçimlerinde kimi aday olarak görmek istersiniz? Kim ne kadar oy alır. Kim partisine ne kadar oy kazandırır ve kaybettir. Yapılacak anketimiz sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar şimdiden merak edilmeye başlandı. MHP'li Cengiz Ergün'ün tekrar aday olacağına kesin gözle bakabiliriz. Manisa'da son zamanlarda sıkça adı kulislerde ve sosyal medyada dillendirilen ve Ergün'e rakip olarak görülen Özdağ aday olacak mı? Manisalılar Özdağ'ı istiyor mu? bunların cevaplarının bir kısmı haberimizde diğer bir kısmı ise anketimizle birlikte belli olacak.

GENÇ BAŞKAN ADAYI'ndan 2019 yerel seçimleri İÇİN DOBRA AÇIKLAMAlar?

Manisa'nın Turgutlu ilçersi'nde son bir kaç gündür sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kasaba'nın tanınan genç esnaflarından ve Haber Kasaba Gazetesi imtiyaz sahibi olan Yıldıray Karataş yazdığı yazılarla Turgutlu kamuoyunda ve siyasi kulislerde konuşulmaya başladı.