Etiketler

Muharrem İnce'yi, Kılıçdaroğlu anketlerden çıkardı

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, CHP tarafından İstanbul'da yaptırılan anketlerden Muharrem İnce'nin isminin çıkarıldığına dair kulislerde konuşulanları yazdı. Yılman, söz konusu anketlerde İnce'nin açık ara önde gittiğini söyledi.

Gezici son anketi açıklandı!

Gezici Araştırma Şirketi’nin sahibi yerel seçim anketi sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

AK Parti-MHP İttifakında Son Durum?

ÖZEL HABER; Manisa ve Balıkesir gibi bazı illerde yapılacak ANKET sonuçlarına göre hangi partinin adayının destekleneceğine karar verilecek, İttifak Adayı Ergün Olmayabilir.

MHP ve İYİ PARTİ İttifaksız Hiç bir İli Kazanamıyor

Polimer.com'un kurucusu M. Günal Ölçer ve ekibi, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için partilerin ittifak yaptığı ve yapmadığı 13 senaryoyu araştırdı. 81 il ve 972 ilçenin her biri için tek tek incelenen sonuçlara göre, AK Parti’nin MHP ile ittifakı İstanbul’u kazanmaya yetmiyor.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Cengiz Ergün Anketlere göre MHP'den aday olursa kazanamıyor

Alınan İttifak kararının ardından ilk anketçi yorumu: Manisa, Adana, Mersin gibi şehirlerde MHP hiçbir yerde tek başına birinci parti değil.

Yapılan ankette MHP uçuşa geçti?...

Flaş Anket! Araştırma şirketleri yaklaşan yerel seçimler öncesi vatandaşın nabzını ölçmeye başladı.

Turgutlu dikkatinizi bu habere verin!  Çıkan sonuçlar çok ilginç?

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde AK Parti ile ilgili olarak yapılan ilk kamuoyu ve anket sonuçları her iki ayrı çalışmada kullanılan oyların toplam sayıları üzerinden yapılan analizleri sonrasında çarpıcı sonuçlar elde ettik.

ANKET ÇALIŞMASI SONA ERMİŞTİR

Haber Kasaba Gazetesi, bugünden itibaren “Manisa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Turgutlu’da hangi ismi AK Parti’den Belediye Başkan adayı olarak görmek istediğinizi belirliyor.

Anketimiz sona erdi:İlk 3'te yerini alan isimler belli oldu

Son zamanlarda sosyal medyada ve kamuoyunda sıkça konuşulan ve dillendirilen konulardan bir tanesi yerel seçimlerde Manisa'da AK Parti'nin adayı kim olacak sorusuydu. Bir diğeri ise yerel seçimlerde Manisa Büyükşehir Belediyesinde kimi görmek istersiniz sorusuydu. Bizde bu sorulara cevap aradık.

2019'da Manisa'da Hangi İsmi Başkan Olarak Görmek İstersiniz

2019 yerel seçimlerinde Manisa'da hangi ismin Manisa Büyükşehir belediyesine başkan olmasını istersiniz. Başkan olarak görmek istediğiniz isme yapılan anket'de destek olabilirsiniz.

Manisa büyükşehir belediyesinde 2019'da kimi görmek istersiniz

Manisa büyükşehir belesiyesi başkanı olarak 2019 yerel seçimlerinde kimi aday olarak görmek istersiniz? Kim ne kadar oy alır. Kim partisine ne kadar oy kazandırır ve kaybettir. Yapılacak anketimiz sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar şimdiden merak edilmeye başlandı. MHP'li Cengiz Ergün'ün tekrar aday olacağına kesin gözle bakabiliriz. Manisa'da son zamanlarda sıkça adı kulislerde ve sosyal medyada dillendirilen ve Ergün'e rakip olarak görülen Özdağ aday olacak mı? Manisalılar Özdağ'ı istiyor mu? bunların cevaplarının bir kısmı haberimizde diğer bir kısmı ise anketimizle birlikte belli olacak.

Son anket sonuçlarıda açıklandı

24 Haziran seçimlerine geri sayım başladı. Seçim yasaklarına saatler kala son anket sonuçları da açıklandı. Peki, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı yüzde koç oy alacak? Adayların son oy oranları ne?

Seçime 3 gün kala son anket yayınlandı

Gezici Araştırma Şirketi, seçimlere 3 gün kala son anketini yayınladı.

Son anket sonuçları açıklandı: Erdoğan'a büyük şok!

Piar Araştırma şirketi son anket sonuçlarını yayınladı.

Anket sonuçlarındaki son durum

Ankara merkezli Remres Araştırma Şirketi; 24 Haziran seçimleri için 17-23 Mayıs tarihleri arasında yaptığı son kamuoyu araştırmasının sonuçlarını açıkladı.

AKP'de Anketler moralleri bozuyor

Aydınlık yazarı İsmet Özçelik,AKP'li bir gazeteci ile yaptığı görüşmede anket sonuçlarının AKP'de büyük tedirginlik yarattığını ifade etti.

Ankara kulisleri bu iddia ile sallanıyor!

Uzun süredir kapılar ardında devam eden ittifakla beraber, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin önerisiyle erken seçim sürecini başlatan Erdoğan , AKP hem anket sonuçlarından, hem tabandan gelen tepkilerden hem de MHP ile son zamanlarda iyice belirginleşen anlaşmazlıklardan rahatsızlık duymaya başladı.

Optimar, Erdoğan'ın oy oranı açıklandı

Optimar düzenlediği son anket sonuçlarını açıkladı.

Seçim anketine göre Millet İttifakı 'nda son durum ne durumda?

Mediar Araştırma Şirketi'nin sahiplerinden Ulaş Karakul, CHP-İYİ Parti-Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nın Meclis'te çoğunluğu kazanabileceğini söyledi.

Karamollaoğlu'nun beyinleri yakan anketi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 24 haziran seçimleriyle ilgili yaptırdığı anket araştırmasının sonucunu açıkladı.

Son anketlerde İYİ Parti şaşırttı

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, Hakkari’de yapılan kamuoyu yoklamasında İYİ Parti’ye oy vereceğini belirtenlerin oranının yüzde 20 çıktığını açıkladı.

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç ortaya çıktı, Yarış iki liderin arasında geçecek!

Gezici Araştırma Şirketi son anketinde, vatandaşın nabzını ölçtü. İlk turda yüzde 50’yi geçen Cumhurbaşkanı adayı yok. Seçmenin yüzde 72’si yarışın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında geçeceğine inanıyor.

İttifak 51’i bulamıyor, ikinci tur kesin gidilecek!

MAK Danışmanlık son anketini, erken seçim kararının alınmasından önce tamamladı. Ankete göre AKP-MHP oyları yüzde 48’lerde, seçimin ikinci tura kalma olasılığı yüksek.

Erdoğan, 'Bahçeli'ye MHP'ye dönüşler var, Afrin'in etkisi olabilir!

2019 seçimleri için ittifak kuran AKP ve MHP'nin arasından su sızmıyor. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir araya geldi. Görüşmede Erdoğan, Bahçeli'ye bazı anket sonuçlarını gösterdi ve şöyle dedi:

AK Parti Tabanı İsteksiz,'Hani koalisyon olmayacaktı'

AK Parti için anket yapan MAK Danışmanlık firmasının verilerine göre, AKP’de, özellikle işadamı ve iyi eğitimliler olmak üzere, tepkili ama sessiz bir kesim var. Tabanda “tek adamlık” ve “koalisyon”a hoş bakılmıyor. Böyle düşünen AKP’liler, “Referandumda en önemli vaat, artık koalisyon olmayacaktı” diyor ve MHP ile ittifakı koalisyon olarak yorumluyor.

Erdoğan'dan o şirketlere ağır suçlama!...

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki son MYK toplantısında, güncel konularla yapılan araştırmalarla, hükümetin aldığı kararların kamuoyundaki yansımaları değerlendirildi. Tüm siyasi çalışmalarını, yaptırdığı çarpaz anketlerle belirleyen AK Parti, bir süre ara verme kararı aldı.

Sarayın anketçisi, 'AK Parti ve MHP'nin oyları 50 artı 1 olmuyor!

Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, yine gündemi belirleyecek bir yazı yazdı.

HER HAFTA BİR ANKET BAŞARILI BAŞARISIZ HERKES BURADA YER ALACAK

İnternet sayfamızın anket bölümünde Turgutlu'da ki Tanınmış Kişilerden Kimleri Alanında Daha Başarılı Buluyorsunuz?” sorulu anketimize başlamış bulunuyoruz.

ORHAN SAYAR, YOK DENECEK KADAR OY ALDI!

Bir İnternet sitesinin Turgutlu'da MHP'de başkan olarak kimi görmek istersiniz sorusu üzerine yapılan ankette mevcut ilçe başkanı Orhan Sayar'ın çok gerilerde kaldığı görüldü.