Etiketler

Devlet Bahçeli 'Yılanlara, Kananlara, Kaçanlara İnat Bugün MHP Ayaktadır'

VİDEOLU HABER; Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 21. yılı nedeniyle Beştepe'deki anıt mezarında tören düzenlendi.

Erdoğan, 'Bir gece ansızın Sincar’a da girebiliriz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni'nde konuştu. Erdoğan konuşmasında, Irak'taki PKK yuvası Sincar'a operasyon sinyali verdi.

Erdoğan, Safları sıklaştırıp dayanışma içinde olmalıyız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen İyilik Ödülleri Programı'nda konuştu.

Erdoğan, 'Halk adalet çığlığı atar hale gelmişse yargı sisteminde bir sorun var demektir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Yargıtay'ın 150. Yılı Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada "Adalet dağıtmayan savcı ve hakim de zalimler arasına giriyor. Bir ülkede halk adalet çığlığı atar hale gelmişse oradaki yargı sisteminde bir sorun var demektir" dedi.

Erdoğan, eski Başbakan Davutoğlu ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nu Beştepe'de kabul etti.

Cumhurbaşkanı Muhtarlarla Buluştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de düzenlenen 43. Muhtarlar Toplantısı'nda açıklamalarda bulunurken, MİT Müsteşarına verdiği talimatı anlattı.

Bakanlar Kurulu toplandı, Gündeminde OHAL var!

2018’in ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de yapılıyor.

Türkiye’ye hayırlı olsun

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nca hayata geçirilen 7.7 milyar liralık 375 dev eser Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldı. Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen törende Ege’den Uşak Dokuzsele Deresi Islah Projesi’ne canlı bağlantı yapılırken; hizmete giren tesisler arasında İzmir-Manisa ve Uşak’ta toplam 386 milyon liraya mal olan 26 DSİ projesi yer alıyor

Başkan Ergün’ün Ankara Temasları

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Şehircilik Şurası’na katıldı.