Etiketler

Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Gediz Nehrinde çevre katliamı boyutlarına ulaşan ve ekolojik yaşamı neredeyse yok etme noktasına getiren çevre kirliliğini yeniden meclis gündemine taşıdı.

CHP Atatürk’e hakaret eden Muhtar’ı Adliye Önünde Kınadı

VİDEOLU HABER; MANİSA Ahmetli Cambazlı Mahalle Muhtarının geçtiğimiz günlerde sosyal medya (Facebook) üzerinden Türkiye Cumhuriyeti Kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkında yaptığı paylaşıma tepkiler dinmek bilmiyor.

Farfara Yapan Tarım Bakanı mı TMO Genel Müdürü mü?

CHP Manisa Milletvekili, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, üzüm alım fiyatlarında üreticinin mağduriyetini dile getirdiklerinde, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin kendilerini “farfara yapmakla” itham ettiğini anımsatarak, “Tarım Bakanı, üzümün 10 TL’nin altına düşmeyeceğini söylemiş, bu konuda üreticinin mağduriyetini gündeme taşıdığımızda da bizi suçlamıştı. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, 8,5 TL’den üzüm alındığını gururla ilan ediyor. Şimdi Bakanın sözlerini hatırlatmamız gerekiyor. Farfara yapan Tarım Bakanı mı yoksa TMO Genel Müdürü mü?” ifadelerini kullandı.

CHP'li Beşevirgen:'Çiftçi Elektirik Borcunu Ödeyebilmek İçin Traktörünü Satıyor'

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Parti çalışmaları kapsamında Aksaray iline ziyaret gerçekleştirdiler.

Tarım Bakanı Sözünü Tutsun Üzüm Fiyatlarına Derhal Müdahale Etsin!

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, TMO tarafından 10 Eylül 2019 tarihi itibari ile alımına başlanan çekirdeksiz kuru üzüm fiyatlarına tepki gösterdi.

Avukat Demirlek Çıkarıldığı Mahkemede Yapılan Yargılama Sonrasında Tahliye Oldu

Manisa Turgutlu’da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alınan Avukat Mehmet Demirlek, ‘Erdoğan’a hakaret’ iddiasıyla tutuklanmıştı. Demirlik bugün çıkarıldığı mahkemece tahliye oldu.

JES eyleminde arbede çıktı: CHP milletvekili Başevigen hastaneye kaldırıldı

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Sabah erken saatlerde Hacıbektaşlı’da, topraklarımızda ve yaşam alanlarımızın yakınlarında JES istemeyen yüzlerce kişi bir araya gelerek günlerdir sürdürdüğümüz direnişimize devam ettik.

Üzümün Fiyatı Bu Sene 14 TL'den Az Olmamalıdır!

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'nin Manisada katıldığı bir dizi programda açıkladığı üzüm fiyatlarına tepki gösterdi.

Melek Mosso ve Fettah Can Turgutlu’da Sahne Alacak

Turgutlu Belediyesi Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri kapsamında sahne alacak iki isim belli oldu: Fettah Can ve Melek Mosso.

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Eratıcı, 'AK Parti’ye 'Kelle keseriz diyen şahıs kimlerden cesaret alıyor'

Turgutlu’da geçtiğimiz hafta içi Avukat Mehmet Demirlek’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya üzerinde hakaret etmesi üzerine AK Parti Manisa İl Başkanlığı ve Turgutlu İlçe Başkanlığı ortak bir basın açıklaması yapmıştı.

Ahmet Orhan Çetin Akına Huzur Hakkını Sordu?

23.Dönem MHP Manisa Millet Vekili Ahmet ORHAN, İzmir’in CHP’li Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan'a Teşekkür ediyorum, Sayesinde kimlerin neler Kazandığı Ortaya Dökülmeye Başladığını görüyoruz, İnşallah sıra Turgutluya da Gelir ifadelerine yer verdi.

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan ERATICI'dan açıklama geldi

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan ERATICI, 24.07.2019 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yapılan ve kullanılan ifadelerle ilgili açıklama yaptı.

CHP'den yaşanan olay ile ilgili basın açıklaması yapıldı

CHP İlçe Başkanımız Orhan Eratıcı, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz,CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Esin Küçükler ile birlikte Turgutlu’da yaşanan Cumhurbaşkanı’na ve bir kadına yönelik hakaret olayıyla ilgili basın açıklaması yapıldı.

Başkan Dilek, ‘Erdoğan'a Hakaret eden Avukat Hakkında suç duyurusunda bulundu

VİDEOLU HABER; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içerikli paylaşımlar yapan kişi hakkında AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek,Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gittiler

CHP İlçe Başkanı Orhan Eratıcı yaptığı açıklamada “Baskılar bizleri durduramaz.

Haberlerimiz ses getirdi: Su zammı Turgutlu’da protesto edildi

Geçtiğimiz günlerde Haber Merkezimiz tarafından gündeme taşınan Su Zammı ve atık su bedelleri dikkat çekti: Kamuoyunda oluşan tepkiler sonrasında Turgutlu CHP İlçe örgütü duruma sessiz kalmadı ve ilçe başkanı Orhan Eratıcı’nın öncülüğünde guruplar toplandı. Eratıcı, "Hukuksal zeminde,meclis toplantılarında,sokakta su zammı iptal edilinceye kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." Dedi.

Yapma Başkan Yapma! Cengiz Ergün Kendi Sözlerini Çiğnedi ve Suya Zam Yaptı

MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün kendi sözünü yedi. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu tarafından su indirimi talimatı ile başlatılan su indirimi bir çok belediyeye örnek teşkil ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi tam aksine suya zam yaptı!. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün'nün başanlığında toplanan mecliste, su zammı teklifi görüşüldü. Su zammı ile ilgili verilen teklif, CHP ve İYİ parti kanadından red edilirken, AKP ve MHP tarafından kabul görerek, oy çokluğu ile kabul edildi.

Ülkemize dayatılan bu rota değişikliğini reddediyoruz

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini yenileneceği kararının ardından  CHP Parti Meclisi toplanmış ve bir bildiri yayınlamıştı.

CHP yönetimi başka, CHP’ye oy veren vatandaşlarımız başka!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hep birlikte hangi hedefe yönelirsek yönelelim, başaramama ihtimalimiz yoktur.

Hiç kimse tecavüzün bir suç olmadığını söylemez,söyleyemez

CHP Turgutlu Gençlik Kolları başkanı ve üyeleri düzenlediği basın açıklaması son günlerde artan çocuk, kadın istismarı, taciz ve tecavüzleri kınadı.

Özel,'Bu soruşturma Süleyman Soylu’nun insafına bırakılamaz'

CHP Grup Başkanvekili Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile ilgili olarak,”Bu konu, Süleyman Soylu’nun insafına ve vicdanına bırakılmayacak kadar ciddi bir konudur. Süleyman Soylu’ya bırakılırsa partisini de, devleti de mahcup edecektir.”dedi.

Turgutlu’da Ortaya çıkan tablo bu? Cumhur İttifakı: 1 Millet İttifakı: 0

Turgutlu Belediye Meclisinin İlk toplantısında tam anlamıyla şok yaşandı, dakika 1 gol 1. O gol de CHPli Çetin Akın’ın koruduğu Millet İttifakının kalesine atıldı.

Turgutlu Belediyesi yeni dönemin İlk Meclis Toplantısını bugün gerçekleştirdi

Turgutlu Belediyesi yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı. Ak Parti dilekçe ile MHP’den ayrı grup kurdu ve belediye meclisinde MHP, Ak Parti, CHP ve BBP grupları oluştu.

Turgutlu’da BBP’li Meclis Üyeleri CHP’ye mi geçiyor

Geçtiğimiz 31 Mart yerel seçimlerinde Turgutlu belediyesi Meclisine giren BBP’sinin Meclis üyeleri, Mimar Ahmet Orhan, Eczacı İhsan Tuğrul YÜKSEL, İş Adamı M.Naci TUNCEL, Ziraat Yüksek Mühendisi A.Cüneyt SİMAV’ın CHP saflarına geçeceği konuşuluyor.

Turgutlu belediye başkanı Akın görevine başladı

Manisa'nın Turgutlu İlçesi’nde 31 Mart’taki yerel seçimde Turgutlu Belediye Başkanlığına seçilen CHP’li Çetin Akın, başkanlık makamının devrini Hakan Sezer’den alarak, başkanlık koltuğuna oturdu.

Başkan Karataş'dan Turgutlu'nun Yeni Belediye Başkanı CHP'li Çetin Akın'a Tebrik Mesajı

Demokrat Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği Turgutlu İlçe Başkanı Haşim Karataş, '31 Mart yerel seçimlerinin ardından ipi göğüsleyen 25 yıllık belediyecilik tecrübesiyle yönetime talip olan Turgutlu’nun yeni başkanı Çetin Akın ile ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

Çetin Akın Hizmet için Mazbatasını almayı bekliyor

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimde aldığı 36 bin 896 oy ile Turgutlu’nun yeni başkanı seçilen Millet İttifakı adayı CHP’li Çetin Akın artık mazbatasını bekliyor.

Turgutlu Belediyesinin yeni meclis üyeleri şu şekilde

Turgutlu 31 Mart’ta seçime giderek yeni belediye başkanını seçmek için sandığa gitti. Sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre CHP’li Çetin Akın 450 farkla yeni belediye başkanı seçildi.

Turgutlu'nun yeni BAŞKANI Çetin Akın

Turgutlu’da yapılan yerel seçimlerde CHP’li Çetin Akın seçimi gayri resmi sonuçlara göre 450 oy farkıyla kazanmıştı.

Turgutlu'da yapılan seçimin oy dağılımı

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Turgutlu’nun yeni belediye başkanı CHP’li Çetin Akın oldu. Çetin Akın, Turgay Şirin’i 450 oy farkla geçerek ilçenin yeni belediye başkanı seçildi.