Etiketler

CHP Turgutlu Kadın Kolları Başkan adayı Çiber, çalışmalara başladı

Eski kadın kolları ve ilçe yöneticiliği yapan şimdi ise Turgutlu CHP Kadın Kolları Başkan adayı Burçin Çiber, çalışmalarına hızlı başladı.

Turgutlu halkı yaptığımız işlerden haberdar olacak!

CHP Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Ahmet Vehbi Bakıroğlu ve Bekir Başevirgen, Turgutlu İlçe Teşkilatı Başkanlığına seçilen Hüseyin Oğuz’u tebrik etmek için Turgutlu’ya geldi.

CHP’de devir teslim tamamlandı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanlığı seçimlerini 1 oy farkla kazanan Hüseyin Oğuz, mazbatasını Yüksek Seçim Kurulundan aldı ve partide yapılan devir teslim töreniyle görevine resmen başladı.

CHP Alaşehir'de İlk Kadın Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alaşehir ilçe kongresi yapıldı. Mevcut başkan Ahmet Akgündüz'ün aday olmadığı ve iki adayın yarıştığı kongrede, Avukat Gülgün Hasçelik kullanılan oyların çoğunluğuna alarak yeni başkan seçildi.

Turgutlu’da yeni ilçe başkanı Hüseyin Oğuz Oldu

CHP Turgutlu İlçe Başkanlığı seçimlerinde 3 ay yarıştı, başa baş geçen seçimi Hüseyin Oğuz 1 oy farkla kazandı ve yeni ilçe başkanı oldu.

AK Pati’nin 116 bin liraya kiraladığı araçları CHP 66 bin liraya satın aldığını açıkladı

CHP’li Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AKP döneminde aylık 116 bin 643 TL ödenen kiralık 22 hizmet aracını, 48 ay vadeyle aylık 66 bin TL bedelle satın aldıklarını açıkladı.

CHP’nin 3'ncü başkan adayı Hasan Ayma oldu

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı’nın 29 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek genel kuruluna sayılı günler kala 42 yaşındaki pazarlama uzmanı Hasan Ayma, başkan adaylığını açıklayan 3.isim oldu.

CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Bekir Başevirgen, Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan son YEP’de kurulması planlanan “Arazi Bankacılığı” sistemi ile ilgili akıllara takılan soruları bir önerge ile Tarım Bakanına sordu.

CHP'li Başevirgen'den Duyarlılık Çağrısı

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, son zamanlarda özellikle Şehzadeler ilçesinde sayısı oldukça artan sahipsiz sokak hayvanları için Büyükşehir Belediyesini göreve ve duyarlılığa davet etti.

Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Genel Merkezi tarafından İzmir'de düzenlenen "Kardeş Kentler, Çağdaş Kentliler Yerel Yönetimler Reformu ve Yerel Demokrasi Buluşması" programına katıldı.

Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Gediz Nehrinde çevre katliamı boyutlarına ulaşan ve ekolojik yaşamı neredeyse yok etme noktasına getiren çevre kirliliğini yeniden meclis gündemine taşıdı.

CHP Atatürk’e hakaret eden Muhtar’ı Adliye Önünde Kınadı

VİDEOLU HABER; MANİSA Ahmetli Cambazlı Mahalle Muhtarının geçtiğimiz günlerde sosyal medya (Facebook) üzerinden Türkiye Cumhuriyeti Kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkında yaptığı paylaşıma tepkiler dinmek bilmiyor.

Farfara Yapan Tarım Bakanı mı TMO Genel Müdürü mü?

CHP Manisa Milletvekili, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, üzüm alım fiyatlarında üreticinin mağduriyetini dile getirdiklerinde, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin kendilerini “farfara yapmakla” itham ettiğini anımsatarak, “Tarım Bakanı, üzümün 10 TL’nin altına düşmeyeceğini söylemiş, bu konuda üreticinin mağduriyetini gündeme taşıdığımızda da bizi suçlamıştı. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, 8,5 TL’den üzüm alındığını gururla ilan ediyor. Şimdi Bakanın sözlerini hatırlatmamız gerekiyor. Farfara yapan Tarım Bakanı mı yoksa TMO Genel Müdürü mü?” ifadelerini kullandı.

CHP'li Beşevirgen:'Çiftçi Elektirik Borcunu Ödeyebilmek İçin Traktörünü Satıyor'

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Parti çalışmaları kapsamında Aksaray iline ziyaret gerçekleştirdiler.

Tarım Bakanı Sözünü Tutsun Üzüm Fiyatlarına Derhal Müdahale Etsin!

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, TMO tarafından 10 Eylül 2019 tarihi itibari ile alımına başlanan çekirdeksiz kuru üzüm fiyatlarına tepki gösterdi.

Avukat Demirlek Çıkarıldığı Mahkemede Yapılan Yargılama Sonrasında Tahliye Oldu

Manisa Turgutlu’da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alınan Avukat Mehmet Demirlek, ‘Erdoğan’a hakaret’ iddiasıyla tutuklanmıştı. Demirlik bugün çıkarıldığı mahkemece tahliye oldu.

JES eyleminde arbede çıktı: CHP milletvekili Başevigen hastaneye kaldırıldı

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Sabah erken saatlerde Hacıbektaşlı’da, topraklarımızda ve yaşam alanlarımızın yakınlarında JES istemeyen yüzlerce kişi bir araya gelerek günlerdir sürdürdüğümüz direnişimize devam ettik.

Üzümün Fiyatı Bu Sene 14 TL'den Az Olmamalıdır!

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'nin Manisada katıldığı bir dizi programda açıkladığı üzüm fiyatlarına tepki gösterdi.

Melek Mosso ve Fettah Can Turgutlu’da Sahne Alacak

Turgutlu Belediyesi Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri kapsamında sahne alacak iki isim belli oldu: Fettah Can ve Melek Mosso.

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Eratıcı, 'AK Parti’ye 'Kelle keseriz diyen şahıs kimlerden cesaret alıyor'

Turgutlu’da geçtiğimiz hafta içi Avukat Mehmet Demirlek’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya üzerinde hakaret etmesi üzerine AK Parti Manisa İl Başkanlığı ve Turgutlu İlçe Başkanlığı ortak bir basın açıklaması yapmıştı.

Ahmet Orhan Çetin Akına Huzur Hakkını Sordu?

23.Dönem MHP Manisa Millet Vekili Ahmet ORHAN, İzmir’in CHP’li Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan'a Teşekkür ediyorum, Sayesinde kimlerin neler Kazandığı Ortaya Dökülmeye Başladığını görüyoruz, İnşallah sıra Turgutluya da Gelir ifadelerine yer verdi.

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan ERATICI'dan açıklama geldi

CHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan ERATICI, 24.07.2019 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yapılan ve kullanılan ifadelerle ilgili açıklama yaptı.

CHP'den yaşanan olay ile ilgili basın açıklaması yapıldı

CHP İlçe Başkanımız Orhan Eratıcı, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz,CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Esin Küçükler ile birlikte Turgutlu’da yaşanan Cumhurbaşkanı’na ve bir kadına yönelik hakaret olayıyla ilgili basın açıklaması yapıldı.

Başkan Dilek, ‘Erdoğan'a Hakaret eden Avukat Hakkında suç duyurusunda bulundu

VİDEOLU HABER; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içerikli paylaşımlar yapan kişi hakkında AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek,Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gittiler

CHP İlçe Başkanı Orhan Eratıcı yaptığı açıklamada “Baskılar bizleri durduramaz.

Haberlerimiz ses getirdi: Su zammı Turgutlu’da protesto edildi

Geçtiğimiz günlerde Haber Merkezimiz tarafından gündeme taşınan Su Zammı ve atık su bedelleri dikkat çekti: Kamuoyunda oluşan tepkiler sonrasında Turgutlu CHP İlçe örgütü duruma sessiz kalmadı ve ilçe başkanı Orhan Eratıcı’nın öncülüğünde guruplar toplandı. Eratıcı, "Hukuksal zeminde,meclis toplantılarında,sokakta su zammı iptal edilinceye kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." Dedi.

Yapma Başkan Yapma! Cengiz Ergün Kendi Sözlerini Çiğnedi ve Suya Zam Yaptı

MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün kendi sözünü yedi. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu tarafından su indirimi talimatı ile başlatılan su indirimi bir çok belediyeye örnek teşkil ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi tam aksine suya zam yaptı!. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün'nün başanlığında toplanan mecliste, su zammı teklifi görüşüldü. Su zammı ile ilgili verilen teklif, CHP ve İYİ parti kanadından red edilirken, AKP ve MHP tarafından kabul görerek, oy çokluğu ile kabul edildi.

Ülkemize dayatılan bu rota değişikliğini reddediyoruz

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini yenileneceği kararının ardından  CHP Parti Meclisi toplanmış ve bir bildiri yayınlamıştı.

CHP yönetimi başka, CHP’ye oy veren vatandaşlarımız başka!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hep birlikte hangi hedefe yönelirsek yönelelim, başaramama ihtimalimiz yoktur.

Hiç kimse tecavüzün bir suç olmadığını söylemez,söyleyemez

CHP Turgutlu Gençlik Kolları başkanı ve üyeleri düzenlediği basın açıklaması son günlerde artan çocuk, kadın istismarı, taciz ve tecavüzleri kınadı.