Etiketler

Başkan Erdoğan AK Parti'nin İstanbul adaylarını açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı'na konuşuyor. Erdoğan buradaki konuşmasında, "Bu şehir için en büyük tehdit depremse, en büyük siyasi tehdit de CHP zihniyetidir" dedi.

İstifa Depremi Bu kez'de ciddi ölçüde...

Türkiye siyasetinde neler oluyor dedirten olaylar ile seçmen karşı karşıya kaldı. Korkulan oldu. Sağ cephe yavaş yavaş içten içe parçalanmaya devam ediyor. İyi Parti İl başkanlığı toplu istifa etti ama bir şartla...

Ege Denizi 4.9 büyüklüğünde depremle sallandı

Ege Denizi'nde 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

CHP'li Özel, 'Hiç şüphesiz bu ittifak 24’ünden sonra dağılacak'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Cumhur ittifakı örtülü olarak birbiriyle kavga ediyor. Bu testi artık çatladı, su kaçırıyor. Hiç şüphesiz bu ittifak 24’ünden sonra dağılacak. 24’ünden sonra cumhur ittifakında deprem var” değerlendirmesinde bulundu.

Fatih Portakal'da 'Erdoğan iktidarda kalmalı' dedi

Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü 150. Yıl Programı’nda söylediği “Depremin yıkıcı etkilerine karşı hazırlık yapmış olacağız aksi takdirde bu süreçten zararlı çıkmamız kaçınılmaz hale gelecek” sözlerine ilginç bir yorum getirdi.

4.8 büyüklüğünde Antalya’da deprem

Antalya Akseki ilçesinde akşam saatlerinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Başkan Sezer'den Gegizli'ye Belgeleriyle Cevap Gecikmedi

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde bağlı Dağmarmara grup köylerinde bulunan Niyazi Üzmez İlköğretim okulu, deprem yönetmeliğine uygun olmadığı ve dayanaksız olduğu için yıkılmış konuyla ilgili AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Murşit Gedizli'den bir açıklama gelmişti. 'Gedizli kepçenin üzerine bindikten sonra şu ifadelere yer vermiş, 'AK Parti Hükümetimiz, Dağmarmara'ya Yeni Okul Kazandırıyor' bu açıklama basında yer almış ve Turgutlu'da konuşulmaya başlanmıştı. Bu gün Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli’nin yaptığı ‘AK Parti’den Turgutlu’ya 100 Bin Metrekare Parke Taşı’ başlıklı habere yönelik açıklama yaptı.

Şaka gibi ama Gerçek! 'Ankara'da 1 Nisan Depremi'

Hebererk Köşe yazarı Haşim Karataş, ''Meral Akşener'in Kurucu Genel Başkanı olarak seçildiği İYİ Parti ve Kurultayı hakkında çok çarpıcı değerlendirme ve tespitlerde bulundu. Karataş yazısında; Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti'nin Kongresi Ankara'da 10.1 şiddetinde deprem etkisi yarattı. dedi.

Ankara'da Deprem! Meral Akşener ve İYİ Partililer Ankarayı Salladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin 1. Olağanüstü Kurultayı'na katıldı. Akşener İttifak çalışmasını ilan etti, İttifakın adı 'Bayrak ve Millet ittifakı'dır. Dedi.

TURGUTLU'DA 3.2 ŞİDDETİNDE DEPREM

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Saat 00.36’da 3. 2 büyüklüğünde deprem oldu.

SONDAKİKA! YÜREKLERİ HOPLATAN DEPREM

Manisa'nın Turgutlu ilçesi kısa süreli sallandı. İzmir Kemalpaşa Merkezli deprem Turgutlu'da da hissedildi.

İzmir’de korkutan 3,7 büyüklüğünde deprem!

Merkezi Ege Denizi olan 3,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

İzmir'de 4.8 deprem!

İzmir'de 4.8 yaşanan deprem herkesi korkuttu. Foça ve Karaburun arasında bu sabah saat 08:13'de gerçekleşen deprem İzmir çevresindeki birçok ilden hissedildi.

Turgutlu Devlet Hastanesi’nde deprem tatbikatı

Turgutlu Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen tatbikatta senaryo gereği Ahmetli ilçesi merkezli meydana gelen şiddetli deprem sonrası...

AK Parti'de 26 il başkanı istifa etti

AK Parti'de istifa depremleri devam ediyor. Partide, 36 ilçe kongresinin daha tamamlanırken 26 il başkanının da istifa ettiği öğrenildi.

HABERLERİMİZ SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

Manisa'nın Selendi İlçesinde yaşayan ve Depremde evi yıkılan, Göktaş Ailesi artık Evsiz kalmayacak. Haber Kasaba Gazetesi Selendi Temsilcimiz Nurullah Uygun'un haberi sonrası Selendi belediye başkanı Nurullah Savaş haberimize duyarsız kalmadı.

Son dakika... MHP’de 460 kişilik toplu istifa depremi

MHP'de deprem sürüyor. Aydın'da, aralarında eski milletvekili ve il başkanlarının da bulunduğu 20 kişi hakkında ihraç dosyası hazırlandı. Buna tepki gösteren 460 MHP'li, partilerinden istifa ederek yeni kurulacak olan Meral Akşener'in partisine geçme kararı aldıklarını açıkladı.

Turgutlu’da MHP'den istifa depremi!

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde MHP üyesi 203 kişi, MHP Genel Merkezi’ne tepkilerini göstermek için bugün partilerinden istifa ettiklerini açıklamak üzere toplandı.

Saruhanlı'da 3.9 şiddetinde deprem

Manisa'nı Saruhanlı ilçesinde saat 13:14'de 3.9 şiddetinde deprem meydana geldi.

HER İNSANDA FARKLI SARSINTILAR OLUŞTURUYOR

Son günlerde meydana gelen ve Ege kıyılarını üst üste sallayan şiddetli depremler, yalnızca şehirleri değil insanların psikolojisini de sarsıyor. Uzmanlar depremin yarattığı etkilerin kişilerin psikolojisini olumsuz etkileyerek aşırı düzeyde her şeyi kontrol altına alma duygusunu oluşturduğunu ve bu durumun kişiler üzerinde hayatı yaşanmaz bir hale getirebildiğini söylüyor. Yaşanılan korkunun kişileri aşırı önlem almaya ve garantici olmaya sevk ettiğini belirten Psikiyatri Uzmanı Dr. Orhan Karaca, aşırı kontrol duygusu yüzünden kişilerin hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını yaşanmaz hale getirebileceğine dikkat çekti.

Sondakika Manisa'da deprem

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde saat 10:26'da 3.9 şiddetinde deprem meydana geldi.

Deprem Gerçeği Ciddiye Alınacak Bir Konu

Jeoloji Mühendisleri Odası, AFAD ve Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ‘Manisa Depremleri, Riskler ve Önlemler’ konferansı düzenlendi.

SON DAKİKA MANİSA’DA DEPREM

Manisanın Turgutlu ilçesinde 01.33’te deprem oldu. Kandilli Rasathanesinden edinilen bilgiye göre yerin yaklaşık olarak...

Afetzedelere Kalıcı Destek İçin Düğmeye Basıldı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı Meclis Toplantısı’nda, deprem ve sel felaketleri nedeniyle evleri zarar gören ve ihtiyaç sahibi durumunda bulunan vatandaşlara kalıcı yardım yapılması konusu gündeme geldi.

ŞÜTÇÜ, ŞUAN FAY HATTINDA ENERJİ BİRİKİYOR

SÜPER MEGA DEPREMLER ÖNCESİNDE İSTATİSTİK BİLGİLERE DİKKAT!!!!!!!!! Başbakanlık Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı ve Rasathane verilerine göre, Ege Denizi'nde 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Marmara'da da şiddetli hissedildi. Manisa'da da hissedilen deprem sonrası Manisa Devlet Hastanesinde bulunan vatandaşlar panikle dışarı akın etti. Dışarıdaki vatandaşlar hemen cep telefonlarına sarılarak yakınlarını aradı. Ayrıca deprem sonrası vatandaşların cep telefonuna yüklenmesi sonrası telefon hatlarında kısa süreli kesintiler de meydana geldi.Depremden kısa bir süre sonra 4.9 şiddetinde, 3 deprem daha meydana geldi.Deprem ilk belirlemelere göre Manisa'da can ve mal kaybına yol açmadı.

MANİSA'DA ÇOK ŞİDDETLİ DEPREM MEYDANA GELDİ!

Ege Deniz’inde meydana gelen depremin büyüklüğü ilk belirlemelere göre 6.3 olarak açıklandı.

Depremzedelere ‘Hoş geldin Bebek’ Morali

Hoş Geldin Bebek Projesi’ ekibi, geçtiğimiz haftalarda depremle sarsılan Gölmarmara ilçesi Tiyenli...

İL JANDARMA KOMUTANLIĞININ DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÇALIŞMALARI

Manisa İli Saruhanlı ilçesinde 27 Mayıs 2017 günü saat 18.53’te meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki...

Depremi Yaşayan Çocuklar Büyükşehirle Sevindi

Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürlüğü’ne bağlı Gıda Bankası Tespit Komisyonu, geçtiğimiz hafta depremle sarsılan...

Deprem Mağdurları Yaşadıklarını Anlattı

Merkez üssü Gölmarmara ilçesine bağlı Tiyenli Mahallesi olan 5.1 şiddetindeki deprem vatandaşlara büyük korku yaşattı.