Etiketler

Trump bombalı paketlerle ilgili konuştu

ABD Başkanı Donald Trump, çeşitli siyasetçilere ve kurumlara gönderilen bomba paketlerine ilişkin, 'Amerika vatandaşlarının güvenliği, benim en üst düzey ve mutlak önceliğimdir' dedi.

IMF ve Arjantin anlaştı

Arjantin’in IMF’den borç almaya karar vermesinden sonra ABD Başkanı Donald Trump, Devlet Başkanı Mauriccio Macri’yi arayarak tebrik etti.

"Hazırlan Rusya Füzeler Geliyor" Diyen Trump, Putin'i Beyaz Saray'a Davet Etti

Geçen hafta 'Hazırlan Rusya, füzeler geliyor' mesajıyla, Suriye'yi vuran ABD Başkanı Trump, Rusya Devlet Başkanı Putin'le yaptığı görüşmede, Rus lideri Beyaz Saray'a davet etti.

ABD Dışişleri Bakanı Tillerson görevden alındı

ABD Başkanı Donald Trump, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ı görevden aldı. Yerine CIA Direktörü geldi.

ABD tehdit etti: Hedefte o ülkeler var!

ABD, Kuzey Kore'yi nükleer füze programlarından vazgeçmeye zorlamak için en büyük yaptırım paketini uygulamaya hazırlanırken ABD Başkanı Donald Trump, "Adımlar işe yaramazsa, dünya için çok, çok talihsiz ve tehlikeli olabilir" açıklamasını yaptı.

Donald Trump,'İstenirse özür dilerim'

ABD Başkanı Donald Trump, önceki aylarda sosyal medya hesabından yaptığı İslam karşıtı paylaşımlar için istenirse özür dileyeceğini açıkladı.

Kuzey Kore lideri Kim jong un noktayı koydu!

Kudüs tartışmasına katılan Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs kararına karşı çıkarak "İsrail diye bir devlet var mı ki başkenti Kudüs olsun" dedi.

Gedizli;'Uluslararası Hukukun ve İlgili BM Kararlarının Açık İhlalidir'

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Gedizli, ABD Başkanı Donald Trump'ın "Kudüs Kararı"nın, Uluslararası hukukun ve ilgili BM Kararlarının açık bir ihlali olduğunu söyledi.