Etiketler

Masal Ormanı Parkı Ziyaretçilerini Ağırladı

Her yaş grubundan yüzlerce insanın ziyaret ettiği Salihli’nin yeni sosyal yaşam alanı Masal Ormanı Parkı, özel ziyaretçilerini ağırladı.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Geçtiğimiz 26 Ekim 2018 Tarihinde bunları söylemiştik

Haberimizin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra söylediklerimizin ve yaptığımız haberlerimizin edindiğimiz kulis bilgilerinin doğruluğunu birkaç gündür ortaya konmaya başlandı. 26 Ekim 2018 tarihinde ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı haberimizin yerinde bir haber olduğu ortaya çıktı.

Selendi’de atıl tesis ilçe ekonomisine kazandırıldı

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler sırasında partililer yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, 31 Mart 2019’da 17 ilçe ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesini de alacaklarına inandığını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ Turgutlu’ya geliyor

İYİ Parti Turgutlu İlçe başkanlığının öncülüğünde gerçekleşecek olan,  ‘Yerel Seçimlere Doğru Türkiye ve İYİ Parti’ başlıklı konferans düzenlenecek.

Kadın Girişimciler Kurulunun girişimleriyle etkinlik

Türkiye’nin Kadın Gücü Buluşmaları Manisa etkinliği düzenlendi

Turgutlu'da Meskeli Eğitim İş bİrliği

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Bilişim Teknolojileri Alanından mesleki eğitim iş birliği protokolü projesine imza attılar.

Kur Riskinin Olumsuz Etkilerinden Korunmanın Şifreleri

Şirketler dalgalı piyasa ve kur hareketliliğine karşı pozisyon almaya çalışırken, Mali Müşavir Kaytun Tunçer, kur riskinin olumsuz etkilerinden korunmanın yollarını anlattı.

Gedizli İlçe teşkilatına başvurusunu yaptı

AK Parti’de AK Parti Turgutlu Eski ilçe başkanı Mürşit Gedizli, Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Taunus tutkunları Turgutlu’da bir araya geldi

Turgutlu ilçesinde Ege Bölgesinin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 60 Ford Taunus tutkunu 2. kez buluştu.

7 evladımız şehit olmuş, 25 evladımız da yaralanmıştır

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısında gündeme ilişkin konuşma yaptı. Geçtiğimiz hafta içerisinde tüm ülkemizi derin bir yasa boğan şehitlerimizi anarak konuşmasına başlayan Başkan Ergün,  Kasım ayı içerisinde idrak edeceğimiz Mevlid Kandilinin ülkemiz ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti.

Başkan Çilel: ‘Atatürk için matem gerekmez, fikirlerini anlamak gerekir’

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı Başkanlığı tarafından, Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80.yıl dönümü kapsamında düzenlenen ‘Mustafa Kemal Atatürk ve Devrimleri’ konulu konferans büyük ilgi gördü.

Erdoğan’a Kılıçdaroğlu Tazminat ödeyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha tazminat ödeyecek. Bu seferki gerekçeyse Kılıçdaroğlu’nun ispat edemediği sözde Man Adası belgeleri.

Devlet Bahçeli’den MEB’e tepki gedikmedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Milli Eğitim Bakanımızın temyiz dilekçesini görmediğine veya yoğunluktan dolayı dikkatle bakmadığına inanmak istiyor, bunu ümit ediyoruz' dedi.

Mustafa Yamansavcı Aday Adaylığını Açıklayacak!...

AK Parti’de Mustafa Yamansavcı yarın AK Parti'den Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıklıyor.

Selendi'de Süpriz aday adayı Hasan Karadaş oldu

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti den Selendi Belediye başkanlığı aday adaylığı için isimler netleşmeye başladı.

Vali, 'Hepsini görevden alın' diye talimat verdi

Atatürk’ün 80’inci ölüm yıldönümü anması gecikince Vali Cüneyit Orhan Toprak, ihmali olanlar için 'Hepsini görevden alın' diye talimat verdi.

Bugün yaşanan rezaletin ve ihmalin sorumluları kim?

Haşim Karataş, bugün yaşanan rezalet sonrası, 'Bay başkan ve çalışanları bu defa bahaneniz ne olacak!' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı.

Büyük Önder Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Andılar

Kurtuluş mücadelemizin başkomutanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yılı İlçemizde düzenlenen törenle anıldı.

CHP Turgutlu İlçe Gençlik Kolları Kahvaltıda!...

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı, Geçlik Kollarının düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya geldi.

Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 80'inci Yılı

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yılı dolayısıyla Turgutlu ilçesinde düzenlenen törenle anıldı.

Turgutlu belediyesi, ‘Sizin yapamadığınızı, biz yapıyoruz!

VİDEOLU HABER; Manisa'nın Turgutlu ilçe Belediyesi tarafından yapılması gereken siren çalma işlemi gerçekleştirilmedi.

Turgutlu’da Gurup Metro ile Canlı Müzik Keyfini Kaçırmayın!

Turgutlu’da faaliyetlerine devam eden, Seyirtepe Hanedan Bolu et restaurant’da bugün akşam saat:20’de başlayacak olan Canlı Müzik keyfini yaşamak için fırsatı kaçırmayın.

Hatice Gözeten AK Parti'den Aday Adaylığını Açıkladı

AK Turgutlu İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen basın toplantısında aday adaylığını duyuran Hatice Gözeten, hedefinin halka hizmet olduğunu söyledi.

Turgutlu'da MHP'den İlk Aday Adayı Güngör Dinçer oldu

MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde (MHP)'den Güngör Dinçer belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Sondakika!... Zeynel Yaşar AK Parti'den Aday Adayı

Turgutlulu Zeynel Yaşar, AK Parti'den aday adayı olduğunu Turgutlu ilçe teşkilatında yarın duyuracak...

Sondakika!... Hatice Gözeten AK Parti'den Aday Adayı

Turgutlu siyasetinde sondakika! Turgutlu Kamuoyunda; AK Parti tabanında ve Turgutlu ilçe teşkilatında aday adayı olup olmayacağı merak edilen isimlerden bir tanesi olan Hatice Gözeten AK Parti'den aday adayı oluyor.

MHP'de Adaylık süreci başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu ilçe Başkanlığından 2019 yerel seçimleri ve adaylık süreçleri hakkında yazılı açıklama yayımlandı.

Özdağ Turgutlu’da bir takım ziyaretlerde bulundu

24.25.26. Dönem Manisa Milletvekili, Ak Parti’den Manisa Büyükşehir belediyesi aday adayı Selçuk ÖZDAĞ, yaklaşan 2019 yerel seçimleri çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunmak için Turgutlu ilçesine geldi.

Akkal, TBMM'de Manisa'nın Sorunlarını Aktardı

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal,'TBMM’nde Manisa'nın sorunları ile alakalı gündem dışı konuşma yaptı.