Etiketler

Spil Dağı’nda Karla Büyük Mücadele

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde herhangi bir aksaklık ve sorun yaşanmaması için teyakkuza geçti.

UYUŞTURUCU SATICILARINA DARBE

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde, 56 suçtan aranması olan ve 32 adet suç kaydı bulunan kişi yakalandı.

Çetin Akın’a kimse havlu attıramaz

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın seçim bürosunda Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına atanan Orhan Eratıcı ile birlikte vatandaşlara seslendi. 

Şirin’den Turgutlu halkı yaka silkiyor

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Cumartesi günü pazarı ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlardan destek istedi.

Çetin Akın Aday Tanıtım Toplantısında yerini aldı

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın, Cumartesi günü Manisa’da düzenlenen Millet İttifakı Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.

Daha güçlü bir basın yolunda birlikte yürüyeceğiz

Manisa Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği 8 Şubat Cuma günü saat 19.30 ile 20:30 arasında derneğin yeni yönetimini tanıtıp Looks Otel'de'ki Olağanüstü Kongresini gerçekleştirdi.

Mersinli, Cumhur İttifakı aleyhinde çalışan partililere hainsiniz dedi

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhur İttifakı aleyhinde çalışan ve geçmişte parti içerisinde bulunanların yaptıklarının ihanet olduğunu söyledi.

Sarıgöl'de Millet İttifak'ının Gençleri Toplandı

Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Millet İttifak'ını oluşturan partilerden olan İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençleri toplantı yaptı.

Başkan Çilel ve yönetimine görevden el çektirildiği ifade ediliyor

Millet İttifakının Turgutlu Adayı Çetin Akın'a Yakup Çilel'in destek vermediği için görevden alındığı ve yerine geçici olarak Orhan Eratıcı'nın atanacağı öğrenildi

O genç hayata gözlerini yumdu

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Yiğitler Mahallesi Harekatı Milliye Sokak’ta bulunan bir kahvehaneye, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı. Açılan ateş sonrası bir kişi yaralandı.

Turgutlu Trafiğinde öncelik artık yayaların olacak

İçişleri Bakanlığı talimatıyla trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımını yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla 81 ilde 12.00 13.30 saatleri arasında eylem yapıldı.

Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Meclisi Kayseri’de bir araya geldi

Kayseri’de gerçekleşen toplantıya usta Gazeteci – Yazar Yavuz Donat, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Manisa’yı temsilen Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Özbaş, Muhterem Çakır’ın yanısıra Türkiye genelinden 30 Gazeteciler Cemiyeti’nin Başkanları, temsilcileri ve aileleri katıldı.

Yaşanan yol çalışmalarının faturasını Büyük Şehre kesiyorsunuz!.. Kabristan rezilliğini kime keseceksiniz?

Gazetemizi ve şahsımı sürekli şikayet etmek ve eleştirmekle suçluyor bazı merciler fakat emin olun ki bizde isterdik! Teşekkür ve memnuniyet yazıları yazmayı.

Çetin Akın, İşçileri dinledi; Başkan Adayı İşçilerinde sempatisini kazandı

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı CHP'li Çetin Akın Turgutlu'da ki tuğla fabrikalarında çalışan işçilerle bir araya geldi.

MİLLET İTTİFAK'I SARIGÖL'DE TAMAM

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde "Millet İttifakı" çatısı altında katılacak olan Parti'lerden İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi ittifak içinde yer alacak Belediye Meclis Üyesi adayları konusunda anlaşma sağladı.

Şıktaşlı, 'Düzgün diksionu ve akıcı konuşma özelliği ile dikkatleri üzerine çekti'

Fox Tv'de yayınlanan Çalar Saat proğramına katılan Millet İttifak'ı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı izleyenler tarafından binlerce mesaj alarak geçer not aldı.

MHP'li Cengiz Ergün CHP - İYİ Parti ittifakına 'Zillet İttifakı' dedi

Fox Tv'de İsmail Küçükkaya'nın "Çalar Saat" programına konuk olan AK Parti ve MHP'nin ortak adayı Cengiz Ergün CHP ve İYİ Parti ittifakına "Zillet İttifakı" dedi.

Yemin namus şeref sözü veriyorum eğer bir gram engel müdahil olduysam

Cumhur ittifakı Mhp Selendi Belediye Başkan Adayı Ecz Nurullah Savaş dün akşam Ak Parti Selendi ilçe Başkanlığında toplanan binlerce Selendililere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

ORHAN; PAZARTESİ PAZARI ESNAFI DERTLİ

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan, Pazartesi pazarını ziyaret ederek hem pazar esnafıyla hemde vatandaşlarla bir araya geldi.

Son Gelişme... Tamer Akkal AK Parti'ye geçti

Yerel seçimler için partisinin CHP ile yaptığı Millet İttifakı nedeniyle birçok ilçenin CHP'ye bırakılmasına tepki göstererek İYİ Parti'den istifa eden Manisa Milletvekili Tamer Akkal AK Parti'ye geçti.

Ahmetli Mesleki Eğitim Merkezi Köy Okullarının Yanında

Ahmetli Mesleki Eğitim Merkezi, “Mesleki Eğitim Köy Okullarının Yanında” projesi kapsamında Ahmetli’nin köylerindeki okulları gerekli teçhizat ile birlikte ziyaret ederek, bu okulların çeşitli bakım-onarım ihtiyaçlarını karşıladı.

Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır

Manisa'nın Turgutlu ilçesi dün yoğun bir gün yaşadı. Özellikle Siyasetin gündemi oluşturduğu ilk olarak BBP'nin adayı Serhat Orhan ve Genel Başkanları Turgutlu'da bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra bu algıyı kırmak ve bastırmak için siyasi bir hamle yapıldı. Akşamına MHP'liler AK Parti teşkilatını ziyaret etti ve balkon konuşması yapıldı. Söylemlerde ifadelerde Cumhur ittifakının en küçük ortağı BBP'sini görmezden gelindi ve sanki BBP'si Cumhur ittifakın ortağı değilmişcesine söylemler konuşmalarda yer aldı.

BBP Adayı Serhat Orhan; Turgutlu'yu Yüzde 50 Oy İle Kazanacağız

BBP Turgutlu Belediye başkan Adayı Serhat Orhan'ın seçim lokali açılışı için Turgutlu’ya gelen, Genel başkan Mustafa Destici, yoğun ilgi karşılığında memnuniyetini gizlemedi.

Turgay Şirin’in Koltuğunda Gözü Olanların Sayısı Artıyor!

31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler İttifakların yarışı halinde geçmesi beklenirken önce BBP, şimdi de SP yarışa dahil oluyor.

MHP İl Başkanı Baysal oldu

MHP İzmir millet vekili Hasan Kalyoncu sosyal medyada yaptığı paylaşımla MHP Manisa İl Başkanlığına yapılan atamayı açıkladı.

Kocaelispor taraftarı tribün terörü ile spor'a leke sürdü

TFF 3. Lig'te bugün oynanan, Turgutluspor'un kendi sahasında Kocaelispora yenildiği maçının ardında taraftarlar arasında kavga çıktı.

Turgutlu'da MHP'de güç savaşları mı? baş gösteriyor

Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem ilçe başkanı Orhan Sayar ve yönetim kurulu üyelerinin her hafta düzenli olarak gerçekleştirdikleri ‘’Dost Meclisi’’ toplantılarını genişleterek dev kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdiler.

Tamer Akkal, Sözünü Esirgemedi; Kendisiyle ilgili iddialara çok sert cevap verdi

Aziz Türk Milleti, Değerli Basın Mensupları; Bu açıklamayı 28 Ocak’ta aldığım, İYİ Parti’den istifa kararı sonrasında atılan iftiralar, asılsız suçlamalar ve tezvirat üzerine kamuoyunu bilgilendirmek ve doğruları paylaşmak ihtiyacı hissettiğim için yapıyorum.

MİDDER Başkanı Çağ'a Büyükşehir Başkan Adaylığı Teklifi

Saadet Partisi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için MİDDER Genel Başkanı Serhat Çağ’a teklif götürdü.

Ahmet Orhan Yazdı; MHP Lideri Devlet Bahçeli Destek Verdi

28 Ocak 2019 tarihinde Haber Kasaba Köşe Yazarlarından Ahmet Orhan 'VENEZEULA, MADURO VE TÜRKİYE ' başlıklı bir yazı kaleme almış  Venezuela,  ABD’nin güneyinde, Brezilyanın kuzeyi ve Kolombiya’nın batısında yer alan petrol zengini bir güney Amerika ülkesidir; İfadelerine yer vermişti.