Etiketler

Facebook Gruplar yöneticileri, Sayfa yöneticileri DİKKAT!

Facebook itiraf etti! 87 milyon kişinin bilgilerini usulsüz kullandığını kabul eden Facebook, geliştiricilerin erişebilecekleri kullanıcı verilerinin miktarını ve türünü sınırlayacağını ve yeni kurallar getireceğini duyurdu.

Canlı yayın yapmak isterken Kılıçdaroğlu'nu şekilden şekile soktu

İşte O Video; CHP liderinin grup toplantısında kürsüde konuşma yaptığı sırada, bunu Facebook'tan canlı yayınlamak isteyen CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kılıçdaroğlu'nu şekilden şekile soktu.

Facebook CEO'su Zuckerberg "Hata yaptık" Dedi Özür Dilemedi

Facebook kurucusu ve Üst Yöneticisi Mark Zuckerberg, şirketin 50 milyon kullanıcısına ait kişisel bilgilerin dışarı sızmasıyla ilgili resmi açıklama yaptı.

Facebook artık bihaber olacak!

Facebook uzun süredir pilot olarak uyguladığı daha az haber gösterme politikasını global olarak başlatıyor. Artık kullanıcılar kişisel olarak hoşlarına giden haber sitelerinin içeriklerini neredeyse ana sayfalarında göremeyecekler. Facebook dijital reklam gelirinden daha fazla pay için haber sitelerini kendisine içerik üretmeye zorlarken aldığı haber göstermeme kararının ‘kullanıcılar tarafından’ geldiğini iddia ediyor.

Köşe Yazarımız Türker Akın Sağlık Son Yolculuğuna Uğurlandı

Gazetemiz Köşe Yazarı ayrıca Manisa’da ülkücü camianın tanınmış isimlerinden Akın Sağlık, kalp yetmezliği sonucu yaşama veda etti. Sağlık, facebook paylaşımlarıyla Manisa’da siyasi kesimlerin dikkatini çeken bir isimdi. Akın Saylık Bugün Toprağa verildi.

Facebook şifreniz böyle ise hemen değiştir!

Sosyal medya platformlarında şifre çalınması fazlaca karşılaşılan bir durum. Bu konuda en büyük önlem zor bir şifre belirlemeniz ve kimseyle paylaşmamanız. Şifre çalınmaları durumlarına en çok haberimizde yer alan şifreleri kullanan kişilerde rastlanıyor. İşte şifrenizi korumak için yapmanız gereken işlemler...

FACEBOOK SAPIĞI TUTUKLANDI

Manisa’da yaşanan iğrenç olay’da bir şahısın Facebook üzerinden kendi kızı ile ensest ilişki olduğu ihbarı polisi harekete geçirdi. ENSEST İLİŞKİ: Yakın akrabalar arasında gönüllü ya da gönülsüz cinsel ilişkidir.