Etiketler

MHP’li Belediye başkanı Cengiz Ergün neden yıpratılıyor?

Habererk yazarlarından yerel konular ile dikkat çeken Haşim Karataş önemli bir iddia ile yeni yazısını yayınladı.

Manisa 'Cumhur İttifakı'na kapılarını kapattı mı?..

Habererk Yazarlarından Haşim Karataş bu haftaki yazısında; Manisa'da yaşanan AKP-MHP çekişmesini sizler için kronolojik olarak kaleme aldı.

Korku; İnsan fıtratında var olan güçlü bir duygudur

Habererk köşe yazarı Haşim Karataş, Bu haftaki yazısında; Kendi düşünceni özgürce dile getiremedikten sonra, onun bunun koltuğunun altına sığınıp kendini bir başkasına esir ettikten sonra, ne anlamı var ki yaşamanın ve bu hayatta nefes almanın nerede kaldı? Onurunuz, gururunuz, şerefiniz o zaman sizin.

Tehlikeli gidişat! Bireysel silahlanma 15 yaş altına düştü?

Habererk Köşe Yazarı Haşim Karataş, bu haftaki yazısında; Son zamanların en tehlikeli bireysel silahlanması Ülkemizde yaşanmaktadır. Tehlike giderek artıyor, adetleri çoğalıyor, şu oluyor, bu oluyor… Ne yapalım?...

Habererk Köşe Yazarı Haşim Karataş, 'Seviyesiz, sıradan insanlar, Afrin operasyonunu kirletilmeye çalışılıyorlar...

Habererk.com köşe yazarı ve Haber Kasaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Haşim Karataş bu hafta kaleme aldığı yazısında Afrin operasyonu'na ve Afrin operasyonu üzerinden oyun oynamaya çalışan pirim yapmaya çalışan bu başarılı operasyona gölge düşürmeye çalışanların olduğunu yazdı.

Söylenecek tek söz var, 'Yazıklar Osun'

Habererk köşe yazarı Haşim KARATAŞ bugün bütün haber sitelerinde yayınlanabilecek bir yazı kaleme aldı.

Karataş yazdı; Hayırdır hemşerim, Siz ne ayaksınız?

Haşim Karataş bu haftaki yazısında; Manisa Büyükşehir belediyesi Meclisinde yaşanan ve başkan Ergün'e kurulan kumpası kaleme aldı. Haber Kasaba Gazetesi ve Habererk köşe yazarı bu hafta kaleme aldığı ve yayınlanan yazısında geçtiğimiz hafta eleştirdiği Manisa Büyükşehir Başkanı Cengiz Ergün'ü eleştirmek yerine tam aksine bu kez Başkan Ergün'e sahip çıktı. Herkes dönsün önce aynada kendine bir baksın sonra kurduğu oyunların boşa çıkacağını görecektir...