Etiketler

Mustafa Serhat Orhan, Aday adayı olduğunu basın toplantısı ile duyurdu

TURGUTLU Belediyesi eski başkanlarından Mustafa Serhat Orhan, 2019’da yapılacak yerel seçimler için Turgutlu Belediye Başkan aday adaylığını bugün AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatında düzenlenen basın toplantısı ile açıkladı.

Eski Başkan Orhan, Tabi ki de aday adayı olurum!

MANİSA Turgutlu Belediyesi Eski Başkanı Serhat Orhan, 2019 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olabileceğini ifade etti.

AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatında Öfke ve Şaşkınlık iç içe!

AK Partili eski belediye başkanı M.Serhat Orhan'ın gençlik spor bakanlığından yardım sözü aldığına dair sosyal medya hesabından yaptığı 28 eylül tarihli ''BAKANIMIZDAN TURGUTLU’YA MÜJDEYİ ALDIK''paylaşımı: AK Parti'de hiç bir görevi ve yetkisi olmadığı halde icraat yaptığı istikametinde ki açıklamaları parti tabanında ve Mevcut AK Parti yönetiminde öfkeye neden olduğu siyasi çevrelerde değerlendirilmekte.

Orhan tekrardan Turgutlu belediye başkanı adayı mı? olacak!...

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde tanınan iş adamlarından Ak Parti’li Turgutlu Belediye Başkanlık görevini 2 dönem yapan Serhat Orhan'ın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tekrar belediye başkanlığı'na aday mı? oluyor sorusunu akıllara getirdi.

ESKİ BAŞKAN MİLLETVEKİLLİĞİNE SOYUNDU

Turgutlu’da 10 yıl aralıksız olarak belediye başkanlığı yapan ve Ak Parti ile aynı dili konuşan belediye sloganıyla ilçeye büyük katkı sunan Turgutlu Belediyesi eski başkanı Serhat Orhan, AK Parti Manisa Milletvekili Aday adaylığını

Eski Belediye Başkanı Serhat Orhan'da Aday Adayı

Ak Parti’de Turgutlu Belediye Başkanlık görevini 2 dönem yapan Serhat Orhan, milletvekili aday adaylığını açıkladı

Eski Başkan' Orhan'dan çok Sert Açıklama;'150 Bin Nüfuslu Şehri Nasıl Susuz Bırakırsın'

MANİSA Turgutlu Eski Belediye Başkanı M.Serhat Orhan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün, 'Zam yoksa hizmet bekler' sözünü hatırlatıp, Aynen yerine getirdiğini ve bunun karşılığı olarak Turgutlu'yu 24 saattir susuzluğa mahkum ettiğini ifade etti. Orhan, açıklamasında; Turgutlu'da yaşanan ve yaklaşık 35 saati geçen su kesinletileri ile ilgili gazetecilere ve sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

ORKA İŞLETMELERİNİ İRLANDA’LI BAKAN İNCELEDİ

İrlanda Tarım, Gıda ve Denizcilik Bakanı Michael Creed Orka Tarım’da incelemelerde bulundu. İrlandalı Bakanı işletmelerinde ağırlayan Orka Tarım Yönetim Kurulu Başkanı M.Serhat Orhan konuk bakana işletmeleriyle ilgili bilgi verdi.

VATANDAŞ ORHAN,'AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Turgutlu Eski Belediye Başkanı Ak Partili Serhat Orhan gündeme dair, Yerel bir gazeteye açıklamalarda bulundu.

ORHAN,'SİYASETE GERİ Mİ DÖNECEK?

Orhan: “Ben Ak Partinin bir neferiyim, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği her görevi yerine getirmeye hazır olan biriyim.”

AK GENÇLERE ESKİ BAŞKAN ORHAN’DAN DESTEK

Turgutlu Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Serhat Orhan’a, gençlerden ziyaret. Eski Başkan Orhan’ı fabrikasından ziyaret eden gençler, kurmayı planladıkları yeni...

Orhan, Yerki Verilirse,''Turgutlu'yu Şaha kaldırırım''

Turgutlu’da iki dönem belediye başkanlığı yapan Serhat Orhan, Milliyet Ege’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Turgutlu, beş yıl geriye gitti' Kasaba’nın eski Başkanı, üç yıldır ilçede doğru dürüst bir şey yapılmadığını söyledi, “Çok geriledi, hizmet yok. Eğer yetki verilirse şaha kaldırırım” dedi

BAŞKAN KAYABAŞ: ORHAN İNSANLARI CHP’Lİ, AKP’Lİ, MHP’Lİ DİYE AYRIŞTIRMASIN

Geçtiğimi hafta içinde Turgutlu CHP İlçe Başkanı Erk Kayabaş’ın ilçede kurumaya yüz tutan ağaçlarla ilgili yaptığı basın açıklaması sonrası Ak Partili geçmiş dönem belediye başkanı Serhat Orhan’dan cevap gelmiş, Orhan Kayabaş’ı yapılan hizmetleri maden şirketi yapmış gibi göstermekle ve 2014 yerel seçim sonuçlarında CHP’nin payı olmakla suçlamıştı..

Orhan, Erk Kayabaş’ın yaptığı açıklamalara cevap verdi

Erk Kayabaş’ın;”Çaldağı katliamı ardından Çaldağını katleden şirket tarafından fidanları alınan ve sonrasında önceki dönem Belediye Başkanımız Serhat Orhan tarafından Turgutlu Belediyesi tarafından dikilmiştir denilerek siyaset aracı yapılan Irlamaz vadisi ve eski belediye önündeki ağaçlar adeta can çekişmektedir. Bu durumdan rahatsızlık duyan hemşerilerimiz tepkilerini arayarak bana iletmektedirler” ifadelerine Serhat Orhan cevap verdi.

TURGUTLUSPOR ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNEBİLECEKMİ?

Serhat Orhan'ın kulüp başkanı Turgay Şirin'inde M.Serhat Orhan'ın yönetim kurulu üyeliğini yaparak birlikte çalıştıkları dönemde Turgutluspor döneminin en başarılı günlerini geçirmişti.

AK PARTİ TAM KODRO VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTİYOR

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Yaklaşan halk oyması için Turgutlulu vatandaşlardan destek istedi. Turgutlu’da Hal müdürlüğü ve Gıda Çarşısını ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’ye, İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, AK Parti 22.Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Turgutlu Belediyesi eski başkanı Serhat Orhan, İl ve ilçe yöneticileri ve partililer katıldı. Turgutlu Genç […]

ÇALDAĞINDA 2 MİLYON AĞAÇ KESİLİRKEN SERHAT ORHAN NEREDEYDİ

Turgutlu’da bulunan Çaldağı'nda  yaklaşık 2 milyon ağaç kesilmişdi.