Etiketler

Turgutlu'da 45 Kız Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Konuyu takip eden Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ölmez ve okul yönetiminden bilgi aldı.

Turgutlu Lokantacılar Odasından Kurum Müdürlerine ziyaret

Turgutlu Lokantacılar Esnaf Odası ve Odasına kayıtlı Üyeleri adına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ'e ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikri ÇETİNKAYA'ya ziyaret.

Ölmez’den Yıl Sonu Mesajı

2017-2018 eğitim öğretim yılı bugün son buldu. Turgutlu’da okul sıralarını dolduran öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez’den Yıl Sonu Mesajı yayınladı.

ÖLMEZ VE ERKOÇ'TAN GAZETEMİZE NAZİK ZİYARET

MANİSA Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Öğretmen Evi  Müdürü Ali Erkoç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması için gazetemize ziyarette bulundular...

Ölmez; 'Bir büyükten sonra o toplantıya girilmez'

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ölmez, gündemde 24 Kasım Öğretmenler günü, okuldaki pano ve levhaların düzeni, ödenek ve tasarruflar, kalorifer ve kombilerin bakımı olduğunu söyledi.

Çocukların aldığı karnede ailelerinde emeği var

016-2017 eğitim – öğretim yılının sonunda 33 bin 493 öğrenci karne aldı. Çocuklara karneden dolayı sözlü ve fiziki şiddet uygulanmaması gerektiğini belirten Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü...