Etiketler

Turgutlu Kervansaray'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını mesajı

Turgutlu Kervansaray ve Çalışanları Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Kervansaray Düğün Salonu'nda İlginç Kampanya; Dikkat!...

Kervansaray Düğün Salonu Şehrin merkezinde her yerden yürüme mesafesinde, Turgutlulu Vatandaşların gözdesi olmaya devam ediyor.

Sevilen Müzisyen İbrahim Bilen, 30 Ağustos Mesajı Yayımladı

Turgutlu'nun sevilen müzisyenlerinden Kervansaray Düğün Salonu işletmecisi İbrahim Bilen, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Eğlence Dünyasının Tanınan İsmi İbrahim Bilen'den kurban bayramı mesajı

Kervansaray Düğün Salonu İşletmecisi İbrahim Bilen, bir mesaj yayımlayarak tüm Turgutlu halkının ve İslam Alemi’nin yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutladı.

Kervansaray Düğün Salonlarından, Kadir Gecesi mesajı

Kervansaray Düğün Salonları işletmecisi İbrahim Bilen şahsı ve çalışanları adına; Kadir Gecesi mesajı yayınladı. Bilen mesajında; Kadir Gecesi’nin islam aleminin birliğine vesile olmasını diledi.

Kervansaray Düğün Salonu ile en özel günlerinizi, hayallerinizde ki gibi yaşayın ve yaşatın

TURGUTLU Kervansaray Düğün Salonu beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güler yüzlü ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen organizasyon firmaları kıyasıya yarış halinde. Kervansaray Düğün Salonu ailesi de bu seçkin organizasyon şirketleri arasındaki yerini kısa zamanda alarak sİzlere hizmet vermektedir.

Kervansaray Düğün Salonu Çalışanlarından Ramazan Ayı Mesajı

Turgutlu Kervansaray Düğün Salonu İşletmecisi İbrahim Bilen ve Düşün Salonu Çalışanları Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.