Etiketler

Konutlarda Tezgören Ailesinin evinde Orhan'a Miting gibi karşılama!

Turgutlu'nun tanınmış iki ailesinden Erdoğan Altınmakas ve Kemal Tezgören aileleri BBP Adayı Orhan'ı büyük bir kalabalıkla karşıladı. Miting havasına dönen karşılama için Orhan her iki aileye de teşekkür etti.

Elektriğe yapılan zamların önüne geçilemiyor!

Elektrik ve doğalgaza zam geldi. Bugünden geçerli olmak üzere elektriğe konutlarda yüzde 8, sanayi ve ticarethanelerde yüzde 18 zam geldi.

Turgutlu'da Satılık 136 m2 3+1 Daire

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Otoparklı, Asansörlü 136 m2 3+1 3.kat daire sahibinden satılık ilgilenenler...

AVİZYON Gayrimenkul, Emlak Konut satışlarında 2018 yılının en başarılı isimlerinden oldu

Ankara'da AVİZYON Gayrimenkul, Emlak piyasasına yön veriyor. AVİZYON Gayrimenkul, Ümitköy , Çayyolu , Konutkent , Yaşamkent Angora evleri , Beysukent , Beytepe , Alacaatlı Dodurga , Yapracık , Bağlıca , Şehitali , Aşağı-Yukarı Yurtçu Ballıkuyumcu ve Polatlı köyleri dahil olmak üzere KONUT, İŞYERİ, ARSA yatırımlarınıza yön veriyor. Bölgede 19 yıllık tecrübesiyle hizmet veren firma ayrıca satışını yaptığı konut projeleriyle siz değerli müşterilerine geniş bir portföyle hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Gazetemize anlamsız operasyon!

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde 28 Şubat 2018 tarihinde korku ve sindirme operasyonu diye adlandırdığımız bir olay gerçekleşti. 25 Şubat 2018 pazar günü internet sitemiz üzerinden ''MHP’li belediye hoparlöründen pkk marşı çalındı'' başlıklı bir haber yayınladık. Yapmış olduğumuz haber sonrası asıl suçluları bulmak ve cezalandırmak yerine işin kolayı seçilmiştir. Dolayısıyla gazetemize yönelik yapılan bu eylemi bizler OHAL şartlarını da kullanmak suretiyle görevi kötüye kullanma, konut dokunulmazlığını ihlal, tehdit, baskı, sindirme ve yıldırma ayrıca korkutup susturma operasyonu olarak tanımlıyoruz.

EGE-KOOP'TAN TURGUTLU’DA TEMEL TÖRENİ

30 bin konutluk dev bir referansa sahip olan Ege-Koop, İzmir dışındaki ilk projesinin temelini Manisa’nın Turgutlu ilçesinde törenle attı.

SOMALI AİLELERİ EVLERİNE KAVUŞTURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Manisa'daki toplu açılış töreninde Somalı ailelere konutları teslim edildi.

TURYAP’tan gayrimenkul yatırımı eğitim semineri

TURYAP Manisa Ofis Temsilcisi Mecit Osmanlı, 3 haftada bin 900 konut satan ekip lideri ve aynı zamanda Satış Küpünün yazarı Kürşat Tuncel’in konuşmacı olarak katılacağı ücretsiz eğitim seminerine Manisa’daki Emlak Danışmanlarını ve İnşaat Şirketlerini davet etti.

Orta direk taksite fakir kiraya çalıştı

Vatandaşın gelirinin yüzde 25.2’si konut taksiti ve kiraya, yüzde 19.5’i ise gıda harcamasına gitti. Kişi başına aylık gider 1.642 lirada kaldı

YUNUSKENT HIZLA YÜKSELİYOR

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yapımı devam eden 5 bin 500 Konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin bin 584 konutluk ikinci etabında çalışmalar hızla devam ediyor. Şehir içerisinden alternatif yol ve altyapı çalışmaları süren bin 101 konutluk birinci etap projede ise sona yaklaşıldığı, yılsonuna kadar evlerin hak sahiplerine teslim edileceği belirtildi.

Sur Yapı, Katar'da 10 milyon liralık sipariş aldı

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elmas, "Önümüzdeki dönemde yabancıya konut satışı, Türkiye için önemli bir gündem maddesi olacak. Sur Yapı olarak 10 milyon TL civarında bir sipariş almışız. İnşallah Türkiye'ye dönünce neticelendiririz" dedi.