Etiketler

Mektebim Okullarından Vali Deniz’e Ziyaret

Mektebim Okulları Manisa Kampüs Müdürü Mehmet Kanca ve Öğrenci Meclis başkanları Vali Ahmet Deniz’i ziyaret ettiler.

Mektebim Okulları İlk Dersine Coşkuyla Başladı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinden faliyetine başlayan, Türkiye’nin eğitim sektöründe ki önemli camialarından Mektebim Okulları Turgutlu Şubesinde ilk ders zilini çaldı.

Mektebim Okulları Turgutlu Kampüsü ve Turgutlu Belediyesi Protokol

Türkiye genelinde 65 kampüs, 30 bin öğrenci ve 6 bin personelle hizmet veren Mektebim Okulları, Manisa’da iki okul açma kararını kısa bir süre önce basın yoluyla duyurmuş ve Mektebim Okulları Manisa’ nın Turgutlu ve Şehzadeler ilçelerinde açılan okullarının tanıtımı geniş katılımla yapmıştı.

Mektebim Okulları Turgutlu'da Hızlı bir başlangıç yaptı

VİDEOLU HABER; Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Eğitim ve Öğretim faaliyetlerine başlayan, Mektebim Okulları ile Turgutlu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Odası ile iş birliği yaparak oda üyelerine %10'luk indirim için kurumlar arasında protokole karşılıklı imzaları attı. Dünde Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Mektebim Okulları Turgutlu'da eğitimde fark yaratacağının sinyalini de böylelikle vermiş oldu.

Turgutlu Mektebim ve Tutso Protokol İmzaladı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Mektebim Okulları ile Ticaret ve Sanayi Odası arasında iş birliği, protokol imzalandı.