Etiketler

TBMM'de MHP Lideri Bahçeli ve HDP Eş Başkanı Pervin Buldan Sohbet etti

Gergin başlayan bütçe görüşmelerine, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın sıcak sohbeti damga vurdu.

Ahmet Orhan, 'MHP ve Beka' başlıklı bir yazı kaleme aldı

Haber Kasaba Köşe yazarlarından Ahmet Orhan'a ait 'MHP ve Beka' Başlıklı köşe yazısı.

Rakipler Birbirini Kolluyor (Video)

MHP Büyükşehirler dışındaki 51 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını büyük oranda belirlemiş ve kamuoyuyla paylaşmaktadır.

AK Parti o ilçeleri de MHP'ye bırakıyor

AK Parti-MHP arasında sadece il düzeyinde değil, 30 büyükşehrin ilçelerinden hangilerinde iş birliğine gidileceğinin çerçevesinin de çizildiği belirtiliyor.

Turgutlu'da AK Parti ve MHP Kendi adaylarıyla yarışacak!

ÖZEL HABER; Manisa’da Büyükşehir’de AK Parti aday göstermeyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün düzenlediği Genişletilmiş il toplantısında yaklaşık 1 saat kadar önce netleşti.

Son Dakika Gelişmesi Bu Haber Başka Yerde yok! Manisa'da AK Parti ve MHP İttifakı Kesinleşti

ÖZEL HABER; Manisa’da Büyükşehir’de AK Parti aday göstermeyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün düzenlediği Genişletilmiş il toplantısında  yaklaşık 1 saat kadar önce netleşti.

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin MHP'ye jest yapacağı illeri yarın açıklayacak

Son dakika... AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın düzenlenecek toplantıda Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını açıklayacak. Buna göre, toplam 74 ilin adayı belli olmuş olacak.

Beklediğim yanıt Whatsapp'tan geldi! AK Parti Manisa ve İlçelerinde aday göstermeyecek?

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, AK Parti ile MHP'nin yerel seçimlerde yapacağı iş birliğine dair kulis yazdı. Sarıkaya, "TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın, Çin Başbakanı ile yaptığı görüşmenin tamamlanmasını beklerken WhatsApp üzerinden Türkiye ile yazışmaya başlayıp, 'akıllıca yolun ne olduğunu' sorgulamaya başladım" dedi.

Kılavuz, Siyasetin Yüz Karası Yahut İp Sirkinin Yeni Cambazı

MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ, yazılı bir açıklama yayınladı. Kılavuz, Siyaset; millete hizmet etmenin, milletin çıkarlarını savunmanın, milletin haklarını korumanın bir vasıtasıdır. Bu yönüyle siyaset çok anlamlı ve kutsal bir vazife; sorumluluk ve duruş, ilke ve vizyon, ahlak ve karakter gerektiren çok mühim bir mevkidir.

Burhanettin Kocamaz İyi Parti'de rozeti Akşener taktı

​​​​​MHP'den istifa eden Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçti. İYİ Parti'nin Mersin Belediye Başkan adayı - Burhanettin Kocamaz oldu.

Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçiyor

Yerel Seçimlerde MHP’li belediyeleri özellikle de Adana, Mersin, Manisa Büyükşehir Belediyelerini Koruma arayışında olan MHP de ilginç gelişmeler yaşanıyor diye haberlere ve köşe yazılarına imza atmıştık. Haberlerimiz ve köşe yazılarımız sonrasında Haber merkezimiz ve köşe yazarlarımız linç kampanyasına maruz bırakılmıştı.

AK Parti Manisa'da aday gösterilmesinden yana tavrını koruyor

MHP'nin, AK Parti'den istediği iller arasında Adana, Isparta, Manisa, Mersin, Osmaniye, Kars ve Iğdır olduğu ileri sürülürken aynı zamanda TBMM Başkanlığını beklediği konuşuluyor.

AK Partili İdris Avşar MHP’nin aday adayı oldu

Geçtiğimiz günlerde basına ilk olarak Haber Kasaba Gazetesinin MHP'den aday olacağı yönünde haberlerle duyurduğumuz Yunusemre Belediyesinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan İdris Avşar, MHP’den Yunusemre Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Bahçeli, İttifak iyi gidiyor, karşılıklı jestler olabilir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimlerle ilgili yaptığı son dakika açıklamasında ittifakla ilgili “şu ana kadar ki gelişmeler olumlu ve verimli ittifak iyi gidiyor, karşılıklı jestler olabilir” dedi.

MHP ve AK Parti Manisa'da Ortak Aday mı çıkaracak!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi bugün Seçim Komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile aralarında 9 İlin de bulunduğu  50 Seçim çevresinde daha Belediye Başkan adayının ismi daha açıklandı.

Bahçeli’den yeni hamle Büyükşehir adayını geri çekti gündem değişti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için MHP tarafından büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Prof. Dr. Serdar Sevimli'nin AKP lehine adaylıktan çekildiği, Cumhur İttifakı gereği Erzurum adayı Serdar Sevimli’yi geri çeken MHP’ye Kars ve Iğdır verildiği, Ak Parti Erzurum’a karşı Kars ve Iğdır’dan aday göstermeyeceği ifade ediliyor.

MHP'nin Adana, Manisa ve Isparta Adayları Değişebilir

AK Parti ile aday sorunu yaşadığı öne sürülen MHP'nin, Adana, Manisa ve Isparta gibi illerde adaylarını değiştirebileceği konuşuluyor.

AK Partili İdris Avşar Resmen MHP'den Aday Adayı oldu

Geçtiğimiz 24 Ekim 2018 tarihinde ‘AK Partili Eski Belediye Başkan Yardımcısı Manisa’da MHP’den Aday Adayı mı? oluyor’ başlıklı bir habere imza atmıştık.

Yakın Tarihimizde Ekonomik Krizler

23. Dönem MHP Manisa Milletvekili ve Haber Kasaba Gazetesi Köşe Yazarı Ahmet Orhan bugün 'Yakın Tarihimizde Ekonomik Krizler' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Cumhur Manisa’da Zorda!

Tüm bunlardan daha fazla da Cumhur İttifakına dair 24 Haziran seçimleri öncesi sarf ettiği “ittifak tavanda var ama tabanda yok” söylemi tüm Türkiye gibi Manisa’yı da temelden sarsmıştır.

MHP ve AK Parti'de Ortak Aday Formülü

MHP ve AK Parti'nin ittifaka gideceği yerlerde, belediye başkanı hangi partiden seçilecekse yardımcısının da diğer partiden olacağı konuşuluyor.

Manisa, Isparta ve Adana’da Cumhur İttifakı Anlaşamıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP'ye yönelik "Mutabakat varsa, karşılıklı jestlerimiz olacaktır" sözünün ardından, kulislerde hangi il ve ilçelerde işbirliği yapılacağı konuşulurken Manisa, Isparta ve Adana'da ittifak sorunu yaşandığı iddia edildi.

İzmir MHP 'Teşkilatlarımızla Zeybekci için çalışacağız'

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 'Biz, AK Parti’nin adayına pazarlıksız ve şartsız ‘tamam’ dedik. Tüm teşkilatlarımızla Sayın Zeybekci’nin lehine çalışacağız' dedi.

MHP'li Güngör Dincer'den Öğretmenler günü mesajı

MHP Turgutlu Belediyesi Başkan aday adayı Güngör Dincer Öğretmenler günü mesajı yayımladı

AK Parti-MHP İttifakında Son Durum?

ÖZEL HABER; Manisa ve Balıkesir gibi bazı illerde yapılacak ANKET sonuçlarına göre hangi partinin adayının destekleneceğine karar verilecek, İttifak Adayı Ergün Olmayabilir.

Kısa sürede vatandaşın gönlünde taht kuran Yasin Dumlupınar ismi MHP' de ön planda

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında gerçekleşen yerel seçimlerde ittifak görüşmelerinin ardından Selendi'de gözler MHP'nin Belediye Başkan adayının kim olacağına çevrilirken halkla iç içe olan, kısa sürede vatandaşın gönlünde taht kuran mevcut Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ismi ön plana çıkıyor.

Gül, Yalaka olacağıma onursuz olacağıma partisiz bir ülkücü olarak yaşamak en onurlusudur

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde MHP Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Sayar'ın görevden alınması sonrası adı siyasi kulislerde ilçe başkanı olacağı yönünde geçen Murat Gül yazılı bir açıklama yayımladı. Gül açıklamasında çok sert sözlere yer verdi.

Yeni ilçe başkanı Gürhan Bostan oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından gönderilen yazı ile görevden alınan Turgutlu MHP ilçe Teşkilatında yeni yönetim belli oluyor.

Orhan Sayar, Liderim den Helallik Aldım

Milliyetçi Hareket Partisi Siyasetine ve Liderim Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli Bey’e kurulan Komplo, Kumpas, Tuzaklar  sürecinde İlçe Başkanlığı görevine geldim.

Asgari Ücretliden Vergi Alınmasın Araştırma Önergesi Reddedildi

Asgari ücretliden vergi alınmasın ve gelir durumu iyileştirilsin' şeklinde verdiği araştırma önergesi AK Parti'nin red, ve MHP'nin çekimser oyları ile kabul edilmedi.