Etiketler

MHP'li Cengiz Ergün CHP - İYİ Parti ittifakına 'Zillet İttifakı' dedi

Fox Tv'de İsmail Küçükkaya'nın "Çalar Saat" programına konuk olan AK Parti ve MHP'nin ortak adayı Cengiz Ergün CHP ve İYİ Parti ittifakına "Zillet İttifakı" dedi.

Yemin namus şeref sözü veriyorum eğer bir gram engel müdahil olduysam

Cumhur ittifakı Mhp Selendi Belediye Başkan Adayı Ecz Nurullah Savaş dün akşam Ak Parti Selendi ilçe Başkanlığında toplanan binlerce Selendililere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır

Manisa'nın Turgutlu ilçesi dün yoğun bir gün yaşadı. Özellikle Siyasetin gündemi oluşturduğu ilk olarak BBP'nin adayı Serhat Orhan ve Genel Başkanları Turgutlu'da bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra bu algıyı kırmak ve bastırmak için siyasi bir hamle yapıldı. Akşamına MHP'liler AK Parti teşkilatını ziyaret etti ve balkon konuşması yapıldı. Söylemlerde ifadelerde Cumhur ittifakının en küçük ortağı BBP'sini görmezden gelindi ve sanki BBP'si Cumhur ittifakın ortağı değilmişcesine söylemler konuşmalarda yer aldı.

MHP İl Başkanı Baysal oldu

MHP İzmir millet vekili Hasan Kalyoncu sosyal medyada yaptığı paylaşımla MHP Manisa İl Başkanlığına yapılan atamayı açıkladı.

Turgutlu'da MHP'de güç savaşları mı? baş gösteriyor

Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem ilçe başkanı Orhan Sayar ve yönetim kurulu üyelerinin her hafta düzenli olarak gerçekleştirdikleri ‘’Dost Meclisi’’ toplantılarını genişleterek dev kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdiler.

Ahmet Orhan Yazdı; MHP Lideri Devlet Bahçeli Destek Verdi

28 Ocak 2019 tarihinde Haber Kasaba Köşe Yazarlarından Ahmet Orhan 'VENEZEULA, MADURO VE TÜRKİYE ' başlıklı bir yazı kaleme almış  Venezuela,  ABD’nin güneyinde, Brezilyanın kuzeyi ve Kolombiya’nın batısında yer alan petrol zengini bir güney Amerika ülkesidir; İfadelerine yer vermişti.

Eryılmaz, Sorumluları Hesap Vermeye Davet Ediyoruz

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, MHP aday tanıtım toplantısı için Manisa Büyükşehir Belediyesine ait otobüslerle Ankara’ya, partililerin taşınmasına tepki gösterdi.

MHP'de siyaset yapma imkanım kalmadı diyerek istifa etti

Eski Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’ın MHP’den milletvekili adaylığı için belediye başkanlığından istifa etmesi sonrası meclis üyelerinin çoğunluğuyla 1 Mayıs 2018 tarihinde Selendi Belediye Başkanlığına Yasin Dumlupınar seçilmişti.

İYİ PARTİDE NELER OLUYOR

Manisa’da tüm ilçe başkanlıkları neredeyse MHP’den ayrılanlar tarafından kurulan İYİ Parti girdiği ilk seçim olan 24 Haziran seçimlerinde % 13,6 oy alarak ana muhalefet partisinin ardından 3. olmayı başarmıştı.

Serhat Orhan'ın BBP Adayı olacağı kulislerde konuşuluyor

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti, MHP ittifakının adayı mevcut MHP'li belediye başkanı Turgay Şirin oldu. Eski AK Parti Belediye Başkanı M.Serhat Orhan'ın aday olup olmayacağı merak edilirken, Orhan'ın BBP'sin den aday olacağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

Milletimizin şahit olduğu veya duyduğu yolsuzluk vakaları

MHP eski Manisa Millet Vekili Haber Kasaba Gazetesi köşe yazarlarından Ahmet Orhan'ın İnternet arama motoruna 'Yolsuzluk' kelimesini yazsanız karşına gelecek listede en çok belediyelerin ve diğer kamu kurumlarında yaşanan olayların konu edildiğini görürsünüz.

Manisa MHP il Başkanlığı'ndan Vali Deniz'e Ziyaret

Manisa MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ve yönetimi Manisa Valisi Ahmet Deniz’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir'e Azerbaycan Derneği’nden ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, makamında Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Kurucu Genel Başkanı ve Uluslararası Azerbaycan Medeniyet Dil Tarih Kültür Araştırma Merkezi Genel Başkanı Seyfettin Ayakyay ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Özdağ,' Emeğe saygı adaletin bir gereğidir'

Selçuk Özdağ, Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’nin Manisa’dan aday göstermeyip MHP’nin adayını desteklemesi kararına sert tepki gösterdi.

AK Parti'nin İhraç Ettiği Belediye Başkanı MHP Aday Gösterdi

Karabük'ün Yenice ilçesi Belediye Başkanı Zeki Çaylı, AK Parti'den ihraç edilmesinin ardından MHP'den Yenice Belediye Başkanlığına aday gösterildi.

Bahçeli ve Erdoğan’ın ittifak adına il bazında jestleri devam ediyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı ve İstanbul’un ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından MHP de dün 15’i il olmak üzere 402 yerde belediye başkan adaylarını belirledi.

Özgür Özel’den Bahçeli'ye 'Sayın Bahçeli dükkanı kapattı...

Özgür Özel "Sayın Devlet Bahçeli dükkanı kapattı. Bir Milliyetçi Hareket Partisi vardı muhalif kimliğiyle. Sayın Bahçeli, hiçbirimizin söylemediği hırçınlıktaki sözleri Recep Tayyip Erdoğan'a söylerdi. Sonra ne olduysa oldu, patron çıldırdı ve dükkanı kapattı. MHP ortadan ikiye bölündü. 60 yıllık Milliyetçi Hareket Partisi'nin içerisinden bir parti daha çıktı" dedi.

Manisa'da Jandarmalar Yeminlerini ettiler

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen yemin törenine katıldı.

Eski Başkan Sayar'dan Dikkat Çekici Paylaşım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eski Turgutlu ilçe başkanı Orhan Sayar'dan imalı paylaşım.

İşte Devlet Bahçeli’nin Akar’a verdiği o hediyeler

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a hediyeleri olan Kur’an-ı Kerim, Türk bayrağı ve altın kaplama silah görüntülendi.

Ahmetli Eski Ülkü Ocakları Başkanı'da İYİ Parti rozetini taktı

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e yakın olan herkes İYİ Parti saflarında yerini almaya tüm hızıyla devam ediyor.

Donarak devleşip istikbalimizi ısıttılar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fırat'ın doğusu yılan, çıyan yuvası. Orası Firavun sığınağı, orası Yezid'in saklandığı delik. Orası kurumadıkça, baştan ayağa temizlenmedikçe ne huzur bulacağız ne de güvenli olacağız. Milli beka için Fırat'ın doğusuna tam saha operasyon hayat memat meselesi." dedi.

MHP İL Başkanı Erkan Öztürk Türkler dünyaya İki kez Hükmedecektir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk yazılı basın açıklaması yayımladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Adana'dan Vazgeçmedi

Yerel seçimlerde 30 büyükşehirde tek adayla seçime girecek olan AK Parti ve MHP, iş birliği çalışmalarında sona geldi. Erdoğan ve Bahçeli'nin ortak miting yapabileceği illerin Ankara ve Adana olacağı belirtiliyor.

MHP’li kadınların sosyal sorumluluk projesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından hayata geçirilen ’Kitap ve kırtasiye yardımı’ sosyal sorumluluk projesi ile Yağcılar Nebahat Ölmezoğlu İlkokulu ve Ortaokuluna 400’den fazla kitap ve kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı.

MHP'den ihraç edilmeden istifa ettiler

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan ile çeşitli belediyelerdeki 8 meclis üyesi, MHP'den istifa etti.

MHP 8 ilde daha adayını geri çekecek? Sondakika!

MHP'nin de 8 ilde daha adayını çekeceği iddia edildi. AKP ve MHP’nin, aday göstermedikleri illerde ‘ortak aday’ yerine ‘destekleme’ stratejisini uygulayacağı belirtildi.

MHP'nin Salihli Adayı Zeki Kayda diğer ilçelerde halen adaylar belli değil!

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir Durmaz'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını Geri Çekti

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Cumhur ittifakı görüşmeleri çerçevesinde, MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın'ın geri çekildiği belirtti.

Görevden alınmasıyla ilgili Olcay Kılavuz’dan açıklama!

MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, görevden alınması ile ilgili bir açıklama yaptı