Etiketler

Manisa'lı genç iş adamı MHP Eski Manisa İl Başkanı 'Kalk Gidelim' dizisinde rol aldı

Manisa’nın tanınmış genç iş adamlarından eski MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, son günlerde yaptığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

İstanbulun Düşündürdükleri, Türkiye yine tarihi bir dönemeçtedir

Gazetemiz köşe yazarlarından 23.Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, 16 Nisan referandumu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri ve son olarak 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi olmak üzere millet iradesine başvurulan her seçimin Cumhur İttifakının zaferiyle neticelenmesine rağmen zillet ittifakı bileşenleri tarafından yaratılmak istenen algıya dikkat çekmiştir.

MHP'li Ahmet Orhan'dan yuvarlak, Seviyesiz imalardan öteye gitmeyen iddialar

23. Dönem Manisa Milletvekili MHP'li Ahmet Orhan 'Zorunlu Bir Açıklama' başlığı ile yazılı bir metin yayımladı.

Turgay bey her şey olabilir belki ama! Belediye başkanı olamazmış?

TURGUTLU Haber Kasaba Gazetesi Köşe yazarı ve 23. Dönem Manisa Milletvekili MHP'li Ahmet Orhan katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmada eski belediye başkanı Turgay Şirin için; "belki her şey olabilirmiş ama belediye başkanı olamazmış" dedi.

Köşe Yazarımız Ahmet Orhan Canlı Yayın Konuğu

Haber Kasaba Gazetesi köşe yazarlarından 23.Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Manisa’nın ilk yerel televizyonu olan ETV’nin kasabadan Turgutlu’ya programının konuğu oldu.

Ahmet Orhan yazdı: 'Devlet Adamı Devlet Bahçeli'

Haber Kasaba Köşe yazarı Ahmet Oran dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Orhan yazısında; Devlet Bahçeli, Türk siyaset tarihinde yaşarken kendine özgü tarzı ile benzersiz bir yer bulmuştur. Dedi.

MHP’nin yeni Alaşehir İlçe başkanı Ali Uçak oldu

31 Mart yerel seçimlerinde Aleşehir'de belediye başkan adayı olan ve az farkla kaybeden Uçak MHP'nin Alaşehir ilçe başkanı oldu. Ali Uçak Alaşehirde MHP bayrağını dalgalandırmaya devam edecek.

Eski MHP İl Başkanı Erkan Öztürk'den dikkat çeken paylaşım

MHP Manisa Eski İl Başkanı Erkan Öztürk, sosyal medya üzerinden Manisa Büyükşehir belediyesine tepki gösterdi.

Erdoğan ile Bahçeli’nin matematiği bir birini tutmuyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli'den birbirini tutmayan iki rakam açıklandı.

Turgutlu Belediyesi yeni dönemin İlk Meclis Toplantısını bugün gerçekleştirdi

Turgutlu Belediyesi yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı. Ak Parti dilekçe ile MHP’den ayrı grup kurdu ve belediye meclisinde MHP, Ak Parti, CHP ve BBP grupları oluştu.

Manisa büyükşehir belediyesi mazbatasını aldı

Cumhur İttifakı'nın MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak girdiği 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yeniden başkanlığa seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Adalet Sarayı'nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Türkiye genelinde Muhtarlara son göründü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Büyükşehir belediye başkanı, ilçe belediyelerini de belirlesin” önerisi AKP ile MHP’nin seçim sonrası gündeminde olacak.

Cangiz Ergün Tarih Yazdı; Başarısını bir kez daha kanıtladı

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın adayı MHP'li Cengiz Ergün, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi önde tamlamladı.

MHP'li eski başkan 'Turgutlu Dayanılmaz bir hal aldı artık'

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Turgutlu İlçe Başkanı Orhan Sayar, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ''Bir partide 5 yılda 5 ilçe Başkanı (2,5 Yıl Bizim dönemimiz) değişmesine Rağmen hiç Biri ile uyum içinde çalışmadı.

Ülkücüler ve MHP’li Gençler Başkan Adayı Turgay Şirin’nin Sergilediği tablodan dolayı rahatsızlar ve Başkan Adayına tepkililer

Turgutlu’nun İttifak Adayı Turgay Şirin’in AK Parti teşkilat mensuplarına yakın durması MHP’lilerden uzak durması dikkatlerden kaçmıyor bu durum tepkilere de neden oluyor

MHP'li Adaylar Genel Başkanlarının Talimatını Hiçe Saydılar

Devlet Bahçeli'nin programına çıkmayın dediği ve talimat verdiği Fox TV'den İsmail Küçükkaya'nın programına Cumhur İttifakının MHP’li Başkan Adayları katılmak ve çıkabilmek için kuyruğa girdi.

MHP'li Cengiz Ergün CHP - İYİ Parti ittifakına 'Zillet İttifakı' dedi

Fox Tv'de İsmail Küçükkaya'nın "Çalar Saat" programına konuk olan AK Parti ve MHP'nin ortak adayı Cengiz Ergün CHP ve İYİ Parti ittifakına "Zillet İttifakı" dedi.

Yemin namus şeref sözü veriyorum eğer bir gram engel müdahil olduysam

Cumhur ittifakı Mhp Selendi Belediye Başkan Adayı Ecz Nurullah Savaş dün akşam Ak Parti Selendi ilçe Başkanlığında toplanan binlerce Selendililere yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır

Manisa'nın Turgutlu ilçesi dün yoğun bir gün yaşadı. Özellikle Siyasetin gündemi oluşturduğu ilk olarak BBP'nin adayı Serhat Orhan ve Genel Başkanları Turgutlu'da bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra bu algıyı kırmak ve bastırmak için siyasi bir hamle yapıldı. Akşamına MHP'liler AK Parti teşkilatını ziyaret etti ve balkon konuşması yapıldı. Söylemlerde ifadelerde Cumhur ittifakının en küçük ortağı BBP'sini görmezden gelindi ve sanki BBP'si Cumhur ittifakın ortağı değilmişcesine söylemler konuşmalarda yer aldı.

MHP İl Başkanı Baysal oldu

MHP İzmir millet vekili Hasan Kalyoncu sosyal medyada yaptığı paylaşımla MHP Manisa İl Başkanlığına yapılan atamayı açıkladı.

Turgutlu'da MHP'de güç savaşları mı? baş gösteriyor

Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem ilçe başkanı Orhan Sayar ve yönetim kurulu üyelerinin her hafta düzenli olarak gerçekleştirdikleri ‘’Dost Meclisi’’ toplantılarını genişleterek dev kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdiler.

Ahmet Orhan Yazdı; MHP Lideri Devlet Bahçeli Destek Verdi

28 Ocak 2019 tarihinde Haber Kasaba Köşe Yazarlarından Ahmet Orhan 'VENEZEULA, MADURO VE TÜRKİYE ' başlıklı bir yazı kaleme almış  Venezuela,  ABD’nin güneyinde, Brezilyanın kuzeyi ve Kolombiya’nın batısında yer alan petrol zengini bir güney Amerika ülkesidir; İfadelerine yer vermişti.

Eryılmaz, Sorumluları Hesap Vermeye Davet Ediyoruz

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, MHP aday tanıtım toplantısı için Manisa Büyükşehir Belediyesine ait otobüslerle Ankara’ya, partililerin taşınmasına tepki gösterdi.

MHP'de siyaset yapma imkanım kalmadı diyerek istifa etti

Eski Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’ın MHP’den milletvekili adaylığı için belediye başkanlığından istifa etmesi sonrası meclis üyelerinin çoğunluğuyla 1 Mayıs 2018 tarihinde Selendi Belediye Başkanlığına Yasin Dumlupınar seçilmişti.

İYİ PARTİDE NELER OLUYOR

Manisa’da tüm ilçe başkanlıkları neredeyse MHP’den ayrılanlar tarafından kurulan İYİ Parti girdiği ilk seçim olan 24 Haziran seçimlerinde % 13,6 oy alarak ana muhalefet partisinin ardından 3. olmayı başarmıştı.

Serhat Orhan'ın BBP Adayı olacağı kulislerde konuşuluyor

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti, MHP ittifakının adayı mevcut MHP'li belediye başkanı Turgay Şirin oldu. Eski AK Parti Belediye Başkanı M.Serhat Orhan'ın aday olup olmayacağı merak edilirken, Orhan'ın BBP'sin den aday olacağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

Milletimizin şahit olduğu veya duyduğu yolsuzluk vakaları

MHP eski Manisa Millet Vekili Haber Kasaba Gazetesi köşe yazarlarından Ahmet Orhan'ın İnternet arama motoruna 'Yolsuzluk' kelimesini yazsanız karşına gelecek listede en çok belediyelerin ve diğer kamu kurumlarında yaşanan olayların konu edildiğini görürsünüz.

Manisa MHP il Başkanlığı'ndan Vali Deniz'e Ziyaret

Manisa MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ve yönetimi Manisa Valisi Ahmet Deniz’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir'e Azerbaycan Derneği’nden ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, makamında Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Kurucu Genel Başkanı ve Uluslararası Azerbaycan Medeniyet Dil Tarih Kültür Araştırma Merkezi Genel Başkanı Seyfettin Ayakyay ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Özdağ,' Emeğe saygı adaletin bir gereğidir'

Selçuk Özdağ, Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’nin Manisa’dan aday göstermeyip MHP’nin adayını desteklemesi kararına sert tepki gösterdi.