Etiketler

Turgutlar Mahallesi Muhtar Adayı'ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde uzun yıllardır yeni Adliye Sarayı karşısında Arzuhalcilik işlerini yürüten Turgutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Uysal Karataş Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Muhtar Adayı Kameradan sonra birde parkı ışıklandırdı

Manisa'nın Turgutlu İlçesi 7 Eylül Mahallesi Muhtarlığı için geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Kervan yolu üzerinde oto kiralama işletmecisi Önder Çetin mahallesindeki eksiklikleri tamamlamak ve sorunlarına el atmak için çalışmalarına şimdiden başladı.

Turgutlar Mahallesi'ne Kadın Eli Değecek!

Manisa'nın Turgutlu ilçesi Yeni Adliye Sarayı Karşısında uzun yıllardır, 'Arzuhalcilik' faaliyetlerini sürdüren ve 2013 yılında 'Turgutlu'yu Dinleyen Arzuhalci' başlığı ile yerel ve ulusal haberlere konu olan iki çocuk annesi Ayşe Uysal (Karataş) İnsanların güvenini kazanmanın çok güzel bir duygu olduğunu ve insanlara yardımcı olmayı sevdiği için ve kendisine gelen talepler doğrultusunda mahallesine Muhtar adayı olduğunu ifade etti.

Muhtar Adayından Örnek Olacak Bir Davranış

Manisa'nın Turgutlu İlçesi 7 Eylül Mahallesi Muhtarlığı için geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Kervan yolu üzerinde oto kiralama işletmecisi Önder Çetin mahallesinde bulunan park ve bahçelerin korunması için iş yerinin önünde bulunan parkı görebilecek şekilde kameralar taktırdı.