Etiketler

Özgür Özel’den Bahçeli'ye 'Sayın Bahçeli dükkanı kapattı...

Özgür Özel "Sayın Devlet Bahçeli dükkanı kapattı. Bir Milliyetçi Hareket Partisi vardı muhalif kimliğiyle. Sayın Bahçeli, hiçbirimizin söylemediği hırçınlıktaki sözleri Recep Tayyip Erdoğan'a söylerdi. Sonra ne olduysa oldu, patron çıldırdı ve dükkanı kapattı. MHP ortadan ikiye bölündü. 60 yıllık Milliyetçi Hareket Partisi'nin içerisinden bir parti daha çıktı" dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı hiç böyle görmediniz!

TBMM'de yapılan bütçe görüşmeleri sırasında CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı eleştirmesi tansiyonu yükseltti.

CHP’li Özel’de Gediz çayındaki toplu balık ölümlerini sordu

Geçtiğimiz günlerde whatsapp ihbar hattımıza duyarlı bir vatandaşın çekip gönderdiği resim ve videoları Gazetemizin internet sitesi haberkasaba.com'a taşımış ve 17 Eylül 2018 tarihinde 'Turgutlu Gediz Çayın’da korkutan balık ölümleri!' başlıklı bir habere imza atmıştık. Haberimiz ses getirmiş ilgili kurumlar tarafından inceleme başlatılmıştı. CHP’li Özgür Özel’de Gediz’deki balık ölümlerini sordu.

Manisa'da Özgür Özel devri bitiyor mu?

CHP'li Özgür Özel'e Rağmen Manisa Kurultay İstiyor...

CHP'li Özel, 'Hiç şüphesiz bu ittifak 24’ünden sonra dağılacak'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Cumhur ittifakı örtülü olarak birbiriyle kavga ediyor. Bu testi artık çatladı, su kaçırıyor. Hiç şüphesiz bu ittifak 24’ünden sonra dağılacak. 24’ünden sonra cumhur ittifakında deprem var” değerlendirmesinde bulundu.

CHP'li Özgür Özel ve MHP'li Cengiz Ergün şehit cenazesinde çok eğlendi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün şehit cenazesi başında gülüşerek sohbet etmeleri tepkilere neden oldu. Habererk yazarlarından Haşim Karataş bu durumu köşesine taşıyarak çok sert tepki gösterdi.

Beyler...'Şehit Cenazesinde Bu Kadar Komik Olan Ne?'

Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Kozak'ın Cenazesinde yaşanan bu talihsiz hadise vicdanları yaraladı.

CHP'li Özgür Özel'den Abdullah Gül açıklaması

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da" tweetini attı.

CHP'li Özgür Özel,'Herkes rahat olsun, çıldırtacağız onları'

CHP'li Özgür Özel, 'Meral Akşener ortak aday mı?' sorusuna yanıt verdi. Özel, CHP'nin kendi adayını çıkaracağını vurgulayarak, 24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak, "CHP onları kahreden hamleler yapacak. Herkes rahat olsun, çıldırtacağız onları" dedi.

Pazartesi günü oturma eylemi başlatacaklar

CHP'li Özgür Özel, 'OHAL'i protesto etmek için pazartesi günü oturma eylemi çağrısı başlatacaklarını duyurdu.

Turgutlu’da esnaf odaları başkanlarına sürpriz ziyaret

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Manisa Milletvekili Yıldız Tur Biçer Turgutlu’da esnaf odaları başkanlarını ziyaret ettiler, esnafın sorunlarını dinlediler. Esnaf Odalarına destek sözü verdiler.

CHP'li Özgür Özel'e 'Kendi Memleketinde protesto şoku'

VİDEOLU HABER; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Manisa'da yaptığı konuşmada AK Parti-MHP ittifakını eleştirince, salonda bulunanlardan bazıları tarafından protesto edildi.

Bahçeli, CHP'li Özel'in Patron çıldırdı, kapatıyoruz' sözlerine tepki gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "Patron çıldırdı, kapatıyoruz" sözlerine tepki gösterdi.

CHP KONGRESİNİ ÇİLEL KAZANDI

Turgutlu ilçesinde CHP Olağan Kongresi Mesadet Özcan Konferans Salonundan yapıldı. Kongreye, CHP Grup başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Milletvekilleri Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer katıldı.

CHP 'Büyük bomba Salı günü patlayor'

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel,ABD'de görülen Zarrab davasına ilişkin kritik açıklamalarda bulundu.

CHP’li Özel,''Vatandaşı salak yerine koymalarını kabul etmeyeceğiz

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den vergi zammı tepkisi: Özel,"Eğer bir şey varsa vatandaş bilsin. Bu, kesinlikle ülkenin güvenliği için değil; kavgalı dış politikanın, sarayın, israfın hesapsız referandum harcamalarının faturasıdır. Bu bedeli, hükümet ödeyecek; vatandaş ödemeyecek. Vatandaşı salak yerine koymalarını kabul etmeyeceğiz" dedi.

CHP'Lİ ÖZEL ÇİFTÇİLERİ MİTİNGE DAVET ETTİ

Özgür Özel: Amacımız üzüme dikkat çekmek. Eğer çiftçimiz sorununu dile getirmezse doğal olarak iktidar partisi de burada bir sorun...

CHP'li Özel,''Üzüm mitingi Ziyaretlerine devam ediyor

VİDEOLU HABER>>> Üzüm üreticilerinin sıkıntılarını her fırsatta gündeme getiren Özgür Özel, üreticinin zarar ettiklerini, 6 liranın altında fiyatın üreticinin iflası anlamına geldiğini,üreticilerin aldığı kredileri

Kılıçdaroğlu Manisa’ya üzüm mitingi için geliyor

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Saruhanlı İlçesi’nin kırsal mahalleleri Halitpaşa, Mütevelli, Koldere ve Develi’yi ziyaret ederek, üzüm, mısır ve biber üreticileriyle bir araya geldi.

CHP'li Özel'lin, Bakan Fakıbaba'ya kuru üzüm fiyatı tepkisi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Manisa'da yaptığı, kuru üzüm kilogram fiyatının 4 liradan aşağı düşmeyeceği açıklamasına tepki gösterdi.

ÖZEL,“SOMA'NIN SIRTINDAN DOYAN DOYANA”

CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, TKİ Ege Linyit işletmelerinin lojman ihalesine ilişkin rant iddialarının Bakan Albayrak’a sordu. Özel yaptığı açıklamada “Soma’nın sırtından doyan doyana ama kimse Soma’nın ihtiyaçlarını görmüyor. Yandaşa rant projesinden vazgeçin. 76 dönümlük araziyi yandaşa peşkeş çekmek yerine, Soma’ya yeşil alan olarak kazandırın” çağrısında bulundu.

BAŞKAN ALHAN'A SÜPRİZ ZİYARET

Manisa CHP Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan'ı Makamında ziyaret etti.

CHP'li Özel ve CHP'li Nurlu yangın bölgelerinde

VİDEOLU HABER>>> CHP Grup Başkanvekili ve CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, İzmir’in Bayındır’ın İlçesinde başlayıp Turgutlu’nın sınırlarına giren orman yangının kontrol altına alınmasının ardından yangın bölgeleri Karaköy ve Kabaçınar mahallerini ziyaret etti.

MERSİNLİ'DEN CHP'Lİ ÖZEL'E CEVAP GECİKMEDİ

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in AK Parti Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yaptığı açıklamaları eleştirerek “Manisa’nın yaramaz çocuğu yine kendisine yakışır bir üslup ile iftiralarını atmaya devam ediyor” dedi.

CHP'li Özgür Özel, Kocatürk Okullarını ve Tahsin Bozkurt'u Ziyaret Etti

CHP Manisa Milletvekili Özgür ÖZEL; Kocatürk Okulları Turgutlu 7. Sınıf Öğrencilerinden elim bir trafik kazasında vefat eden Görkem Çakır'ın ailesine...

Başkan Kayabaş 'HAYIR Hayırlı Olacak!

VİDEOLU HABER>> CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Erk Kayabaş, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesinde Turgutlu İlçesi’nde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle muhtarlarıyla toplantı yaptı.

ÖZEL: HAYIR OYLARI YÜZDE 52 İLE ÖNDE

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili olarak, “Şu anda ‘Hayır’ oyları...

MHP’Lİ AKÇAY 'CHP’DE BARZANİ’Yİ KORUMA İÇGÜDÜSÜ VAR

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Barzani açıklamasına cevap verdi. MHP’li Akçay “CHP’de Barzani’yi koruma içgüdüsü var. CHP’nin Barzani feryatları Barzani’den rahatsızlığından değil, Barzani üzerinden MHP’ye saldırma arayışından kaynaklanıyor.” dedi.

ÖZGÜR ÖZEL'DEN BAŞKAN COŞKUN'A ZİYARET

CHP'den Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ziyaret.

ÖZEL 'SİYASETİN DİLİ ZAMAN ZAMAN SERTLEŞİYOR

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel,  CHP Turgutlu İlçe Başkanı Erk Kayabaş ve Partililer, Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Ziyaretçileri Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Coşkun ve çalışanlar karşıladı.