Etiketler

Karaköse, Saruhanlı aday adaylığını ilan etti

İYİ Parti’den geçtiğimiz genel seçimlerde milletvekilliği aday adayı olan Erdinç Karaköse, Saruhanlı ilçe belediye başkanlığı için aday adaylığını ilan etti.

CHP Turgutlu Belediye Başkan adayı Akın çaışmalarına hız verdi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yaklaşan yerel seçimler için çalışamalara ilk olarak CHP ve adayı Çetin Akın başladı.

Çetin Akın’ın adaylığı kesinleşti

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde yapılan önseçim’de parti üyelerinin oylarıyla sandıktan 1. Çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın’ın adaylığı genel merkez tarafından açıklandı.

Manisa’da CHP, İYİ Parti’nin çıkaracağı adayı destekleyecek!

26 Ekim 2018 tarihinde, ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı bir haberimizde, Yerel seçimlerin ayak sesleri iyice kendini hissettirmeye başlamışken, İYİ Parti’nin Manisa ve İlçelerinde bir hareket halen yok! Buda Parti tabanının güvensizliğine neden oluyor ifadelerine yer vermiştik.

Beklediğim yanıt Whatsapp'tan geldi! AK Parti Manisa ve İlçelerinde aday göstermeyecek?

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, AK Parti ile MHP'nin yerel seçimlerde yapacağı iş birliğine dair kulis yazdı. Sarıkaya, "TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın, Çin Başbakanı ile yaptığı görüşmenin tamamlanmasını beklerken WhatsApp üzerinden Türkiye ile yazışmaya başlayıp, 'akıllıca yolun ne olduğunu' sorgulamaya başladım" dedi.

Selçuk Özdağ, 'Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak'

AK Parti’de geçmiş yıllarda Genel Başkan Yardımcılığı, MKYK Üyeliği ve Manisa Milletvekilliği gibi görevler yürütmüş olan Selçuk Özdağ, 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimler için kolları sıvadı.

Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçiyor

Yerel Seçimlerde MHP’li belediyeleri özellikle de Adana, Mersin, Manisa Büyükşehir Belediyelerini Koruma arayışında olan MHP de ilginç gelişmeler yaşanıyor diye haberlere ve köşe yazılarına imza atmıştık. Haberlerimiz ve köşe yazılarımız sonrasında Haber merkezimiz ve köşe yazarlarımız linç kampanyasına maruz bırakılmıştı.

CHP'nin adayı Çetin Akın, '31 Mart’ta seçimi hediye edeceğim' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı’nın, 2019 yerel seçimlerindeki Turgutlu Belediye Başkan adayının belirlenmesi için yapılan eğilim yoklamasını Çetin Akın kazandı.

Bahçeli, İttifak iyi gidiyor, karşılıklı jestler olabilir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimlerle ilgili yaptığı son dakika açıklamasında ittifakla ilgili “şu ana kadar ki gelişmeler olumlu ve verimli ittifak iyi gidiyor, karşılıklı jestler olabilir” dedi.

MHP ve AK Parti Manisa'da Ortak Aday mı çıkaracak!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi bugün Seçim Komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile aralarında 9 İlin de bulunduğu  50 Seçim çevresinde daha Belediye Başkan adayının ismi daha açıklandı.

Bahçeli’den yeni hamle Büyükşehir adayını geri çekti gündem değişti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için MHP tarafından büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Prof. Dr. Serdar Sevimli'nin AKP lehine adaylıktan çekildiği, Cumhur İttifakı gereği Erzurum adayı Serdar Sevimli’yi geri çeken MHP’ye Kars ve Iğdır verildiği, Ak Parti Erzurum’a karşı Kars ve Iğdır’dan aday göstermeyeceği ifade ediliyor.

Cumhur Manisa’da Zorda!

Tüm bunlardan daha fazla da Cumhur İttifakına dair 24 Haziran seçimleri öncesi sarf ettiği “ittifak tavanda var ama tabanda yok” söylemi tüm Türkiye gibi Manisa’yı da temelden sarsmıştır.

Manisa'da AK Parti belediye başkan adaylarının belli olmaması seçmende stres yaratıyor

ÖZEL HABER; Yerel seçimlerde Manisa ve ilçelerinde AK Parti’nin göstereceği belediye başkan adaylarının kimler olacağına ilişkin beklenti ve heyecan zirve yapmış durumda gibi görülüyor.

İYİ Parti ve Turgutlu (HABERKASABA) Analiz

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof.Dr.Ümit Özdağ Turgutlu'da ilgiyle ve sevgiye karşılandı.

Gezici son anketi açıklandı!

Gezici Araştırma Şirketi’nin sahibi yerel seçim anketi sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’nin Turgutlu Belediye Başkan Adayını açıklıyoruz

MANİSA Turgutlu’da AK Parti’nin adayı'nın kim olduğunu kayıtlara geçsin diye açıklıyoruz.

Kısa sürede vatandaşın gönlünde taht kuran Yasin Dumlupınar ismi MHP' de ön planda

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında gerçekleşen yerel seçimlerde ittifak görüşmelerinin ardından Selendi'de gözler MHP'nin Belediye Başkan adayının kim olacağına çevrilirken halkla iç içe olan, kısa sürede vatandaşın gönlünde taht kuran mevcut Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ismi ön plana çıkıyor.

Turgutlu’nun yönetimine Genç bir isim talip oldu

2019 yerel seçimlerinde Genç bir isim Bağımsız olarak Aday olacağını ve Turgutlu’nun yönetime talip olduğunu duyurdu.

SONDAKİKA! MHP Turgutlu İlçe yönetimi görevden alındı

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala Turgutlu’da MHP’de neler oluyor! Demiştik. Bugün güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, MHP Turgutlu ilçe başkanı Orhan Sayar ve yönetimine görevden el çektirildi.

MHP ve İYİ PARTİ İttifaksız Hiç bir İli Kazanamıyor

Polimer.com'un kurucusu M. Günal Ölçer ve ekibi, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için partilerin ittifak yaptığı ve yapmadığı 13 senaryoyu araştırdı. 81 il ve 972 ilçenin her biri için tek tek incelenen sonuçlara göre, AK Parti’nin MHP ile ittifakı İstanbul’u kazanmaya yetmiyor.

MHP Turgutlu İlçe yönetimi görevden mi? alındı

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala Turgutlu’da MHP’de neler oluyor! Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin Turgutlu ilçe teşkilatını görevden aldığı iddia ediliyor.

MHP'li Güngör Dincer'den Mevlid Kandili mesajı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket partisinden belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Güngör Dincer, Peygamber Efendimizin doğumunun 1444. Yıl dönümü (Mevlid Kandili) dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BİR SAYININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ

Gazetelerde yer alan “AK Parti’de 7180 kişi adaylık müracaatında bulundu” haberi bizi, Türkiye’de çok partili hayata geçtiğimiz 1961 yılından beri yapılan yerel seçimlerde alınan sonuçlar üzerine araştırma yapmaya sevk etti.

Manisa’da AK Parti’nin temayül yoklaması

AK Parti Manisa İl Başkanlığı, yerel seçimlerde partiden aday olmak için başvuranlara yönelik teşkilat içinde temayül yoklamasına gitti.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

MHP’de Sancılı bekleyiş sona erdi

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çok şey söylendi çizildi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ Turgutlu’ya geliyor

İYİ Parti Turgutlu İlçe başkanlığının öncülüğünde gerçekleşecek olan,  ‘Yerel Seçimlere Doğru Türkiye ve İYİ Parti’ başlıklı konferans düzenlenecek.

Manisa'nın ilçelerinde Özdağ'a ilgi her geçen gün artıyor

Manisa'da yapılamayanları yapmak için 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu belirten Özdağ seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Özdağ, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında konuştu

31 Mart 2019 da Yapılacak olan yerel seçim öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Özdağ 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Seçim ziyaret programlarına başladı.

Erhan Diler MHP Turgutlu İlçe Teşkilatına başvurusunu yaptı

2019 Mart atında yapılacak olan yerel seçimler için aday adayları partilerinin İl ve İlçe teşkilatlarına başvurularını yapmaya başladı.