Etiketler

Başkan Coşkun'dan Berat Kandili mesajı

Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüyesin Coşkun, 12 ayın Sultanı Ramazan Ayının müjdecisi olan Berat Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Zorlu Ticaret'den kandil mesajı

Turgutlu Zorlu Ticaret işletmecisi ve çalışanları Berat Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Turgutlu Hamam işletmecisi ve çalışanları kandil mesajı

Turgutlu Hamam işletmecisi ve çalışanları , 'Berat Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajda tüm İslam aleminin Berat Kandili kutlandı

E.M.S Gıda İşletmecileri ve çalışanlarından Berat Kandili mesajı

E.M.S Gıda İşletmecileri ve çalışanlarından Berat Kandili mesajı; Kur'an aylarında olan Berat Kandili, üç ayların sonuncusu Ramazan-ı Şerif'e yaklaştığımızın habercisi ve müjdesidir. 

Mustafa Ören Berat Kandilini kutladı

Turgutlu Temple GYM ve İskenderiye Ocakbaşı işletmecisi Milli Sporcu Turgutlu’nun tanınmış İş Adamlarından Mustafa Ören, ‘Berat Kandili dolayısıyla yayımladı. Ören, mesajda Berat Kandilinin arınmak ve bağışlanmak için çok önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi.

İBRAHİM BİLEN BERAT KANDİLİNİ KUTLADI

Kervansaray Düğün Salonu işletmecisi ve Turgutlu’nun tanınmış Müzisyenlerinden İbrahim Bilen, ‘Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda Berat Kandilinin arınmak ve bağışlanmak için çok önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi.

KAZANANLAR VE KAYBEDENLER

31 Mart seçimlerinin ardından Turgutlu'da ortaya çıkan tabloyu HaberKasaba köşe yazarlarından Ahmet Orhan önüne koyup verdiği mesajı okumaya çalıştı.

BAŞKAN ÇERÇİ AK PARTİ YUNUSEMRE TEŞKİLATINI AĞIRLADI

AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve yönetimi, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret ederek yeni dönemde başarılarının devamını diledi.

Serhat Orhan'dan yazılı açıklama! Çetin Akın, Seçim meydanlarında ki'Sözlerini unutmuşa benziyor' dedi

BBP'sinin Turgutlu belediye başkan adayı Serhat Orhan 31 Mart Yerel seçimleri sonrası ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden yazılı olarak yaptı.

Turgutlu’da Ortaya çıkan tablo bu? Cumhur İttifakı: 1 Millet İttifakı: 0

Turgutlu Belediye Meclisinin İlk toplantısında tam anlamıyla şok yaşandı, dakika 1 gol 1. O gol de CHPli Çetin Akın’ın koruduğu Millet İttifakının kalesine atıldı.

Turgutlu Belediyesi yeni dönemin İlk Meclis Toplantısını bugün gerçekleştirdi

Turgutlu Belediyesi yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı. Ak Parti dilekçe ile MHP’den ayrı grup kurdu ve belediye meclisinde MHP, Ak Parti, CHP ve BBP grupları oluştu.

Başkan Çetin Akın, dünya evine giren genç çift Semanur ve Sergen Karataş çiftinin nikahını kıydı

Belediye Başkanlığını dönemindeki ilk nikahı kıymasının mutluluğunu paylaşan Başkan Akın, 'Bugüne dek 42 kez nikah şahitliği yaptım.Dedi.

Turgutlu’da BBP’li Meclis Üyeleri CHP’ye mi geçiyor

Geçtiğimiz 31 Mart yerel seçimlerinde Turgutlu belediyesi Meclisine giren BBP’sinin Meclis üyeleri, Mimar Ahmet Orhan, Eczacı İhsan Tuğrul YÜKSEL, İş Adamı M.Naci TUNCEL, Ziraat Yüksek Mühendisi A.Cüneyt SİMAV’ın CHP saflarına geçeceği konuşuluyor.

Gönüllerin başkanı Serhat Orhan sevenlerine mesaj gönderdi

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir kalabalığı ardına alan ve Turgutlu’da oturmuş bir parti teşkilatı ve tabanı olmadan büyük bir başarıya imza atan tek başına %23,15 oy oranıyla 22.944 kişinin oyunu aldı..

Başkan Akın, 'Mesaimize makamımızda değil, işçilerle birlikte başladı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, devir teslim töreninin ardından ilk iş gününün mesaisine Fen İşleri Şantiyesi’nde personelle bir araya gelerek başladı.

Manisa büyükşehir belediyesi mazbatasını aldı

Cumhur İttifakı'nın MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak girdiği 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yeniden başkanlığa seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Adalet Sarayı'nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Turgutlu belediye başkanı Akın görevine başladı

Manisa'nın Turgutlu İlçesi’nde 31 Mart’taki yerel seçimde Turgutlu Belediye Başkanlığına seçilen CHP’li Çetin Akın, başkanlık makamının devrini Hakan Sezer’den alarak, başkanlık koltuğuna oturdu.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 174 YAŞINDA

Türk Polis Teşkilatının 174.kuruluş yıldönümü dolaysıyla Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma meydanında çelenk sunma töreni düzenlendi. Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar Atatürk anıtına çelenk sundu.

Türkiye genelinde Muhtarlara son göründü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Büyükşehir belediye başkanı, ilçe belediyelerini de belirlesin” önerisi AKP ile MHP’nin seçim sonrası gündeminde olacak.

Başkan Karataş'dan Turgutlu'nun Yeni Belediye Başkanı CHP'li Çetin Akın'a Tebrik Mesajı

Demokrat Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği Turgutlu İlçe Başkanı Haşim Karataş, '31 Mart yerel seçimlerinin ardından ipi göğüsleyen 25 yıllık belediyecilik tecrübesiyle yönetime talip olan Turgutlu’nun yeni başkanı Çetin Akın ile ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Mazbatasını aldı

31 Mart Seçimlerinde İpi Göğüsleyen Çetin Akın Mazbatasını bugün Aldı. Başkan Akın’a Meclis Üyeleri ve partililer eşlik etti

Kervansaray Düğün Salonu sezonu açtı

Yaz aylarının gelmesiyle düğün sezonu açıldı. Düğün sezonunun başlamasıyla bazı sektörlerde de hareketlilik başladı. Dünya evine girecek çiftler ilk olarak esnafların kapılarını çalmaya başladı.

Serhat Orhan’dan Turgutlu Halkına teşekkür

Turgutlu’da 10 yıl belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Büyük Birlik Partisinden Turgutlu Belediye başkan adayı olan Serhat Orhan seçim sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Turgutlu halkına teşekkür etti.

Çetin Akın Hizmet için Mazbatasını almayı bekliyor

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimde aldığı 36 bin 896 oy ile Turgutlu’nun yeni başkanı seçilen Millet İttifakı adayı CHP’li Çetin Akın artık mazbatasını bekliyor.

Turgutlu Belediyesinin yeni meclis üyeleri şu şekilde

Turgutlu 31 Mart’ta seçime giderek yeni belediye başkanını seçmek için sandığa gitti. Sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre CHP’li Çetin Akın 450 farkla yeni belediye başkanı seçildi.

Türkiye’yi Olduğu Gibi Belediyeleri de Bir Kişi Yönetmeli!

Haşim Karataş'ın Aralık 2018’de tarihinde Habererk'te kaleme aldığı, "Türkiye’yi bir kişinin yönetmesine karar verdiğimiz gibi Belediyeleri de bir kişinin yönetmesine izin vermeliyiz, ’Referandumla Belediyeleri Devletleştirme Sistemini Oylamalıyız?’’ başlıklı yazına Bahçeli'den tasdik niteliğinde açıklamalar geldi.

YEREL SEÇİMİN ARDINDAN TÜRKİYE

31 Mart yerel seçimlerinden hemen sonra bir yazı kaleme aldı. Orhan yazısında; Türk Milleti ortaya koyduğu sonuçlar itibariyle yoruma muhtaç, üzerinde kafa yormak zorunda bırakan bir istikamette oyunu kullanmış durumdadır. Dedi.

Turgutlu'nun yeni BAŞKANI Çetin Akın

Turgutlu’da yapılan yerel seçimlerde CHP’li Çetin Akın seçimi gayri resmi sonuçlara göre 450 oy farkıyla kazanmıştı.

Turgutlu Korkmaz Sıhhi Tesisat

Turgutlu Korkmaz Sıhhi Tesisat, sıhhi tesisat , tamir , bakım ve montaj ile ilgili olarak Kasaba’nın tüm Mahalle ve sokaklarında kaliteli hizmeti sunmanın çabası içerisinde olmaya İşletme sahibi ve çalışanları Hizmete bağlı olarak tıkanıklık açma , montaj , bakım , onarım gibi hizmetlerde kaliteden ve temiz işçilikten ödün vermeden yoluna devam ediyor.

Turgutlu'da yapılan seçimin oy dağılımı

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Turgutlu’nun yeni belediye başkanı CHP’li Çetin Akın oldu. Çetin Akın, Turgay Şirin’i 450 oy farkla geçerek ilçenin yeni belediye başkanı seçildi.