Etiketler

Masal Ormanı Parkı Ziyaretçilerini Ağırladı

Her yaş grubundan yüzlerce insanın ziyaret ettiği Salihli’nin yeni sosyal yaşam alanı Masal Ormanı Parkı, özel ziyaretçilerini ağırladı.

Yenir, AK Parti'den aday adayı oldu

Turgutlu'da Belediye başkanlığına bir talip'de tecrübeli eğitimci 28 yıllık eğitimci ve idareci Mehmet Yenir oldu.

Sel-Der’in keşkek günü hazırlıkları tamam

Sel-Der üyeleri 'Haydi Selendililer, yörükler 18 kasım pazar günü Salihli de keşkek gününe bekliyoruz' dediler.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Hemşehri İhaneti

Tüm adaylar belli olmadan bir kanaat belirlemek ve bunu ifade etmek etik olmaz

Her şey, Turgutlu İçin demek isterdim ama değil!

'Bu devir, sıradan insanların en parlak zamanı; duygusuzluğun, bilgisizliğin, tembelliğin, yeteneksizliğin, hazıra konmak isteyen bir kuşağın devridir. Kimse bir şeyin üzerinde durup düşünmüyor'...

Telefonla konuşursan hayat susabilir!

Emniyet Genel Müdürlüğünden trafikte telefon kullanımıyla ilgili kamu spotu yayımlandı.

Geçtiğimiz 26 Ekim 2018 Tarihinde bunları söylemiştik

Haberimizin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra söylediklerimizin ve yaptığımız haberlerimizin edindiğimiz kulis bilgilerinin doğruluğunu birkaç gündür ortaya konmaya başlandı. 26 Ekim 2018 tarihinde ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı haberimizin yerinde bir haber olduğu ortaya çıktı.

Kozmopolit Şehir Turgutlu

Ahmet Orhan'ın bugün kaleme aldığı yazısının başlığı 'Kozmopolit Şehir Turgutlu' oldu.

Özdağ iddialı konuştu, '500 Bin oy alacağız'

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ AK Parti Manisa İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın açıklamasında hedeflerinin Türkiye ortalaması üzerinde ve 500 Bin oy alarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte Manisa'nın 17 ilçe belediye başkanlığını kazanmak olduğunu söyledi.

MHP’de Sancılı bekleyiş sona erdi

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çok şey söylendi çizildi.

Selendi’de atıl tesis ilçe ekonomisine kazandırıldı

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler sırasında partililer yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, 31 Mart 2019’da 17 ilçe ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesini de alacaklarına inandığını söyledi.

Manisa AK Parti 18 Kasım'da E-Tamayül'e Gidiyor

MANİSA AK PARTİ 18 KASIM'DA E-TEMAYÜL'E GİDİYOR -AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,  18 Kasım’da Türkiye geneli ile aynı anda yapılacak olan elektronik ortamdaki e-temayül yoklamasının Atatürk Spor Salonu’nda 3 bin 690 üyenin katılımıyla gerçekleştirileceğini açıkladı.

Bal'da Manisa Derbisi Başlıyor, Urganlı çıkışını sürdürmek istiyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grupta ligin 9. haftasında Pazar günü Manisa derbisi heyecanı yaşanacak. Grupta Manisa’yı temsil eden ekiplerden Urganlıspor ve Somaspor, kozlarını Urganlı’da paylaşacak.

Turgutlu’da esnaf başkan Şirin’in önünü kesti

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yapımı devam etmeyen, Battı - Çıktı Projesinden dolayı Ankara Asfaltı yolu üzerinde bulunan işletmeler zor zamanlar geçiriyor demiştik! Haberlerimizin üzerinden çok fazla zaman geçmeden Turgutlu’da buda oldu dedirten bir olay ile karşı karşıya kaldık.

Muharrem İnce Turgutlu’da Ören'i ziyaret etti

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı İzmir’den Sonra Manisa İl teşkilatını ziyaret etti. İnce daha sonra Turgutlu’da mola verdi. Turgutlu’da mola veren İnce yemek yedi eski mesai arkadaşı Hasan Ören hasret giderdi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ Turgutlu’ya geliyor

İYİ Parti Turgutlu İlçe başkanlığının öncülüğünde gerçekleşecek olan,  ‘Yerel Seçimlere Doğru Türkiye ve İYİ Parti’ başlıklı konferans düzenlenecek.

Başkan Ergün, Yeniden aday gösterildiği için teşekkür etti

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından aralarında Manisa'nın da bulunduğu 5 büyükşehirin başkan adayları açıklandı.

Kadın Girişimciler Kurulunun girişimleriyle etkinlik

Türkiye’nin Kadın Gücü Buluşmaları Manisa etkinliği düzenlendi

İnsan Odaklı Belediyecilik anlayışı

Manisa'nın Soma ilçesinde yenilenen ve gelişen teknoloji çağında vatandaşların vazgeçilmezi olan interneti ücretsiz kullanabilmeleri için belediye bir proje başlattı.

Turgutlu'da Meskeli Eğitim İş bİrliği

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Bilişim Teknolojileri Alanından mesleki eğitim iş birliği protokolü projesine imza attılar.

Kur Riskinin Olumsuz Etkilerinden Korunmanın Şifreleri

Şirketler dalgalı piyasa ve kur hareketliliğine karşı pozisyon almaya çalışırken, Mali Müşavir Kaytun Tunçer, kur riskinin olumsuz etkilerinden korunmanın yollarını anlattı.

Gedizli İlçe teşkilatına başvurusunu yaptı

AK Parti’de AK Parti Turgutlu Eski ilçe başkanı Mürşit Gedizli, Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Özdağ, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında konuştu

31 Mart 2019 da Yapılacak olan yerel seçim öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Özdağ 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Seçim ziyaret programlarına başladı.

Mustafa Yamansavcı Aday Adaylığını Açıkladı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Mustafa Yamansavcı, AK Parti'de Turgutlu ilçe teşkilat binasında bugün gerçekleştirdiği toplantı ile aday adaylığını duyurdu. Yamansavcı Turgtulu Belediye Başkanlığı aday adayı olan 7.isim oldu.

Manisa'da Suya Zam Olacak mı?

Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nın ardından MASKİ Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Taunus tutkunları Turgutlu’da bir araya geldi

Turgutlu ilçesinde Ege Bölgesinin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 60 Ford Taunus tutkunu 2. kez buluştu.

Turgutlu’da mezbaha personeline Yangın Eğitimi

MANİSA Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Turgutlu Amirliği ekipleri, ilçedeki mezbaha personellerine ve özel bir kuruluşun personellerine yangın güvenlik eğitimi verdi.

Vali Deniz ilçe kaymakamları ile bir araya geldi

Manisa Valisi Ahmet Deniz Valilik Brifing salonunda vali yardımcıları ve ilçe kaymakamları ile toplantı yaptı.

Erhan Diler MHP Turgutlu İlçe Teşkilatına başvurusunu yaptı

2019 Mart atında yapılacak olan yerel seçimler için aday adayları partilerinin İl ve İlçe teşkilatlarına başvurularını yapmaya başladı.