Etiketler

Sel-Der’in keşkek günü hazırlıkları tamam

Sel-Der üyeleri 'Haydi Selendililer, yörükler 18 kasım pazar günü Salihli de keşkek gününe bekliyoruz' dediler.

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Telefonla konuşursan hayat susabilir!

Emniyet Genel Müdürlüğünden trafikte telefon kullanımıyla ilgili kamu spotu yayımlandı.

Geçtiğimiz 26 Ekim 2018 Tarihinde bunları söylemiştik

Haberimizin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra söylediklerimizin ve yaptığımız haberlerimizin edindiğimiz kulis bilgilerinin doğruluğunu birkaç gündür ortaya konmaya başlandı. 26 Ekim 2018 tarihinde ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı haberimizin yerinde bir haber olduğu ortaya çıktı.

Manisa AK Parti 18 Kasım'da E-Tamayül'e Gidiyor

MANİSA AK PARTİ 18 KASIM'DA E-TEMAYÜL'E GİDİYOR -AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,  18 Kasım’da Türkiye geneli ile aynı anda yapılacak olan elektronik ortamdaki e-temayül yoklamasının Atatürk Spor Salonu’nda 3 bin 690 üyenin katılımıyla gerçekleştirileceğini açıkladı.

Turgutlu’da esnaf başkan Şirin’in önünü kesti

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yapımı devam etmeyen, Battı - Çıktı Projesinden dolayı Ankara Asfaltı yolu üzerinde bulunan işletmeler zor zamanlar geçiriyor demiştik! Haberlerimizin üzerinden çok fazla zaman geçmeden Turgutlu’da buda oldu dedirten bir olay ile karşı karşıya kaldık.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ Turgutlu’ya geliyor

İYİ Parti Turgutlu İlçe başkanlığının öncülüğünde gerçekleşecek olan,  ‘Yerel Seçimlere Doğru Türkiye ve İYİ Parti’ başlıklı konferans düzenlenecek.

Başkan Ergün, Yeniden aday gösterildiği için teşekkür etti

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından aralarında Manisa'nın da bulunduğu 5 büyükşehirin başkan adayları açıklandı.

Kadın Girişimciler Kurulunun girişimleriyle etkinlik

Türkiye’nin Kadın Gücü Buluşmaları Manisa etkinliği düzenlendi

İnsan Odaklı Belediyecilik anlayışı

Manisa'nın Soma ilçesinde yenilenen ve gelişen teknoloji çağında vatandaşların vazgeçilmezi olan interneti ücretsiz kullanabilmeleri için belediye bir proje başlattı.

Turgutlu'da Meskeli Eğitim İş bİrliği

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Bilişim Teknolojileri Alanından mesleki eğitim iş birliği protokolü projesine imza attılar.

Kur Riskinin Olumsuz Etkilerinden Korunmanın Şifreleri

Şirketler dalgalı piyasa ve kur hareketliliğine karşı pozisyon almaya çalışırken, Mali Müşavir Kaytun Tunçer, kur riskinin olumsuz etkilerinden korunmanın yollarını anlattı.

Gedizli İlçe teşkilatına başvurusunu yaptı

AK Parti’de AK Parti Turgutlu Eski ilçe başkanı Mürşit Gedizli, Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Özdağ, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında konuştu

31 Mart 2019 da Yapılacak olan yerel seçim öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Özdağ 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Seçim ziyaret programlarına başladı.

Taunus tutkunları Turgutlu’da bir araya geldi

Turgutlu ilçesinde Ege Bölgesinin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 60 Ford Taunus tutkunu 2. kez buluştu.

Vali Deniz ilçe kaymakamları ile bir araya geldi

Manisa Valisi Ahmet Deniz Valilik Brifing salonunda vali yardımcıları ve ilçe kaymakamları ile toplantı yaptı.

7 evladımız şehit olmuş, 25 evladımız da yaralanmıştır

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısında gündeme ilişkin konuşma yaptı. Geçtiğimiz hafta içerisinde tüm ülkemizi derin bir yasa boğan şehitlerimizi anarak konuşmasına başlayan Başkan Ergün,  Kasım ayı içerisinde idrak edeceğimiz Mevlid Kandilinin ülkemiz ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti.

Başkan Çilel: ‘Atatürk için matem gerekmez, fikirlerini anlamak gerekir’

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı Başkanlığı tarafından, Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80.yıl dönümü kapsamında düzenlenen ‘Mustafa Kemal Atatürk ve Devrimleri’ konulu konferans büyük ilgi gördü.

Devlet Bahçeli’den MEB’e tepki gedikmedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Milli Eğitim Bakanımızın temyiz dilekçesini görmediğine veya yoğunluktan dolayı dikkatle bakmadığına inanmak istiyor, bunu ümit ediyoruz' dedi.

Mustafa Yamansavcı Aday Adaylığını Açıklayacak!...

AK Parti’de Mustafa Yamansavcı yarın AK Parti'den Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıklıyor.

Son söz, Yeniliklere , Yenileşmeye devam!..

Ahmet Orhan bugün kaleme aldığı 'Yeni ve Haber Kasaba' başlıklı yazısında, ' Prensibini kendine düstur edinmiş olan Haber Kasaba internet sitesini yepyeni yüzüyle hizmete sunmuş durumda...

Başarılı Hastane Personellerine Teşekkür Belgesi

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde çalışmalarında başarı gösteren Turgutlu Devlet Hastanesi personelleri teşekkür belgesi aldı.

MABEM’de Atatürk Anıldı

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 80’nci ölüm yıldönümü dolayısıyla Demirci MABEM’de eğitim gören MABEM öğrencileri, öğretmenleri ve idareciler, saat 09.05’i gösterdiğinde saygı duruşunda bulundu, ardından hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu.

3 Mahallenin 5 Sokağı Sil Baştan

Turgutlu Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü yol yenileme çalışmalarına devam ederken, çalışmalar kapsamında 3 mahallede bulunan 5 sokağın yenileme çalışmalarına başladı.

Özdağ, Manisa Büyükşehir için Aday Adaylığı başvurusunu resmen yaptı

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Rakiplerimizin Neler Yaptıklarıyla İlgilenmiyoruz...

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, Bizim için şimdi en önemli maç Menemen Belediyespor maçı oldu ” dedi.

Güzide İçen Kasap Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını açıkladı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde AK Parti'den Mimar Güzide içen Kasap Turgutlu belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Vali, 'Hepsini görevden alın' diye talimat verdi

Atatürk’ün 80’inci ölüm yıldönümü anması gecikince Vali Cüneyit Orhan Toprak, ihmali olanlar için 'Hepsini görevden alın' diye talimat verdi.

Bugün yaşanan rezaletin ve ihmalin sorumluları kim?

Haşim Karataş, bugün yaşanan rezalet sonrası, 'Bay başkan ve çalışanları bu defa bahaneniz ne olacak!' başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı.

Büyük Önder Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Andılar

Kurtuluş mücadelemizin başkomutanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yılı İlçemizde düzenlenen törenle anıldı.