Etiketler

Çiçek Festivali On Binleri Ağırladı

Manisa’da bu yıl ilki düzenlenen Çiçek Festivali’nde binlerce çiçek, fide ve fidan uygun fiyatlarla Fuar Merkezi'nde satışa sunuldu. Büyük ilgi gören festival, 5 günde on binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Turgutlu Bayramları Tadında yaşamaya başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanlığı’nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği fener alayı ve bayram konseri vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Turgutlulu Genç Yetenek Şehir Tiyatrosunda yerini alıyor

Manisa’da pek çok etkinlik ve projeyi eş zamanlı olarak yürüten Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları yeni yüzleri bünyesine dahil etmeyi de ihmal etmiyor.

Kervansaray Düğün Salonundan kampanya üzerine kampanya!

Kervansaray Düğün Salonu İşletmecisi Turgutlu’nun tanınmış müzisyenlerinden İbrahim BİLEN, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ayları kampanya yapmayı gelenek haline getirdi.

T.C. haberimiz ses getirdi İyi Parti Gurubu Harekete geçti

Geçtiğimiz günlerde gündeme taşıdığımız ve Ulusal kanal gazete ve internet sitelerinde geniş yer bulan‘Manisa’da T.C İbaresinin olmamasına tepkiler çığ gibi büyüyor’ başlıklı haberimizde Maldivler’de tatilde olduğu iddia edilen Manisa Büyükşehir belediye başkanı Cengiz Ergün’ün T.C. ibaresi ile ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. İfadelerine yer vermiştik. Haberimiz sonrasında İYİ Parti gurubu harekete geçti.

Turgutlu Emniyetinden Özel Çoklara Ziyaret

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Turgutlu Firdevs Gürel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezine ziyarette bulunan İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar ve personeli burada engelli çocuklarla hoşça vakit geçirdi.

Turgutlu'da Merakla Beklenen Çiftçi Malları Seçimi Sonuçlandı

Turgutlu Belediyesinin Mayıs ayı meclis toplantısının 8. gündem maddesinde yer alan Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Meclisi ve Murakebe Heyeti’nin seçimi gerçekleşti. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın başkanlığında Belediye Etkinlik Merkezi’nde gerçekleşen seçim sonucun Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Meclisini Ünal Şimşek’in listesi kazanırken, Murakebe heyeti seçimini de İsmail Artan’ın listesi kazandı.

Başkan Akın da ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ Dedi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolları ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen törenlere katıldı.

MHP'li Ahmet Orhan'dan yuvarlak, Seviyesiz imalardan öteye gitmeyen iddialar

23. Dönem Manisa Milletvekili MHP'li Ahmet Orhan 'Zorunlu Bir Açıklama' başlığı ile yazılı bir metin yayımladı.

Ege 1946 Demokratlar Federasyonu yönetim kurulundan açıklama

Son zamanlarda yaşanan seçim tartışmalarını ve alınan yeni kararların ardından Ege 1946 Demokratlar Federasyonu (EGEFED) yönetim kurulu tarafından açıklama geldi.

Başkan Akın'a 5 Milyon TL Kredi Onayı

Turgutlu Belediyesinin Mayıs ayı meclis toplantısı salı günü saat 18.00'de belediye başkanı Çetin Akın başkanlığında gerçekleştirildi.

Turgutlu Zorlu Ticaret Ramazan Ayı Mesajı yayımladı

Turgutlu ZORLU TİCARET çalışanları Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınladılar, yayınlanan mesajda,Ramazan ayının insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundular.

Başkan Coşkun Ramazan Ayı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı

TURGUTLU Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Ramazan Ayı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, 2-3 Mayıs tarihlerinde iki gün süreyle devam edecek

Ahmetli 'de Ahmetli Anadolu Lisesi tarafından ilçede TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, 2-3 Mayıs tarihlerinde iki gün süreyle devam edecek olan fuar düzenlenen bir törenle okul bahçesinde açıldı.

Ahmet Orhan yazdı: 'Devlet Adamı Devlet Bahçeli'

Haber Kasaba Köşe yazarı Ahmet Oran dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Orhan yazısında; Devlet Bahçeli, Türk siyaset tarihinde yaşarken kendine özgü tarzı ile benzersiz bir yer bulmuştur. Dedi.

Belediye Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın talimatlarıyla şehrin dört bir yanında çeşitli çalışmalara imza atan Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Hayallerinin Peşinde Koşan Genç Yetenek Gülseren Çimen İlk Reklam Filmini Çekti

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ikamet eden, Henüz 18’li yaşlarda olan, Hayallerinin peşinde koşan Turgutlulu genç yetenek Gülseren Çimen, İlk Reklam Filminde oynadı. Saç modelliği için çekilen reklam filmi yayınlandı.

Turgutlu’da özlenen tablo

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cumartesi günü mesaisinde yol çalışmalarını yerinde inceledi ve çeşitli ziyaretlerle bir kez daha gönüllere girdi.

Hiç kimse tecavüzün bir suç olmadığını söylemez,söyleyemez

CHP Turgutlu Gençlik Kolları başkanı ve üyeleri düzenlediği basın açıklaması son günlerde artan çocuk, kadın istismarı, taciz ve tecavüzleri kınadı.

Özel,'Bu soruşturma Süleyman Soylu’nun insafına bırakılamaz'

CHP Grup Başkanvekili Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile ilgili olarak,”Bu konu, Süleyman Soylu’nun insafına ve vicdanına bırakılmayacak kadar ciddi bir konudur. Süleyman Soylu’ya bırakılırsa partisini de, devleti de mahcup edecektir.”dedi.

Haberimiz sonrası Başkan Akın Turgutlu Belediyesi'nin Borcunu Açıkladı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu halkına verdiği sözü tuttu ve ‘şeffaf belediyecilik’ sözünden hareketle Turgutlu Belediyesi’nin 9 Nisan 2019 tarihi itibariyle borç durumunu açıkladı.

GÖZLER TURGUTLU BELEDİYESİ’NE ÇEVRİLDİ

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, belediyenin borçlarının içeren dev pankartı belediye binasına asarak vatandaşların bilgisine sunması sonrası benzer bir olayın Turgutlu’da olup olmayacağı merak konusu olurken, Gözler Millet İttifakının adayı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesi’ne çevrildi.

Demokrat Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği’nden Kaymakam Turan’a Ziyaret

Demokrat Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ı makamında Ziyaret Ettiler.

Başkan Akın, ‘Demokrat Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği’ni Ağırladı

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği (DGYD) Yönetim Kurulu Üyeleri 31 Mart seçimlerinde Turgutlu Belediye Başkanlığı'na seçilen Çetin Akın'a ve Turgutlu İlçe Kaymakamı Uğur Turan'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Yayın Yönetmenimiz Haşim Karataş Minik Öğrencilere ‘Gazetecilik’ mesleğini tanıttı

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve Köşe Yazarı Haşim Karataş, Minik Öğrencilere Gazatecilik Mesleği hakkında bilgiler verdi.

Turgutlulu Milli Sporcu Mustafa Ören'den 23 Nisan Mesajı

Temple GYM ve İskenderiye Ocakbaşı Restorant işletmecisi ve Turgutlulu Milli Sporcu Mustafa Ören, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Coşkun'dan 23 Nisan Mesajı

Turgutlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin COŞKUN, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Diş Doktoru Hatice Dilek Yoldaş, 23 Nisan mesajı yayımladı

Turgutlu’nun tanınmış ve sevilen Diş Doktoru Hatice Dilek Yoldaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Akın Kaymakam Turan ve Başsavcı Esen’i Ağırladı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Abdusselam Esen’i makamında ağırladı. Kaymakam Turan ve Cumhuriyet Başsavcısı Esen, Başkan Akın’a yeni görevinde başarılar diledi.

BAŞKAN AKBAŞ, 'ÇOCUKLAR MİLLETLERİN GELECEĞİDİR'

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odasında başkan Pınar Akbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile bir mesaj yayınladı,