Akhisar

Zeytin Şehri Akhisar’a 2 baraj birden..

Türkiye’nin zeytin cenneti Akhisar ovasına önümüzdeki yıldan itibaren Gördes barajından su vermeye hazırlanan...

Manisa'da Kılıçdaroğlu, 'Kamyonculara 'İsyana kalkışın' dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Türkiye'de hangi kesimin sorunları var ise o sorunlarla ilgileniyoruz. Öyle beylerin, ağaların sorunlarıyla değil. Rant yiyen sınıfın sorunlarıyla değil. Kim alın teriyle evine ekmek götürüyorsa,' onların sorunları ile ilgilenmek benim boynumun borcudur.' dedi.

Akhisar Beyoba Mahallesi Çayır mevkinde bulunan sondajın elektrik hattı ve panosunu yeniledi

Manisa Büyük şehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Akhisar Beyoba Mahallesi Çayır mevkinde bulunan sondajın elektrik hattı ve panosunu yeniledi.

Akhisar’ın Hamitköy Mahallesi’de Sağlıklı Alt Yapıyla Tanışıyor

154 Mahalle Projesi ile mahalleleri sağlıklı altyapılar ile tanıştıran MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Hamitköy Mahallesi’nde 5 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmasına başladı.

Akhisar Stadyumunun etrafında asfalt çalışmaları gerçekleştiriliyor

İl genelinde asfalt çalışmalarına ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Spor Toto Akhisar Stadyumu’nun etrafında asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, 6 bin metrekarelik sıcak asfalt uygulamasının gerçekleştirildiğini belirtti

Sosyal Doku Ekibi Akhisar İlçesine Bağlı Beyoba Mahallesi’nde Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışma ve hizmetlerini anlatmak, vatandaşların talep ve şikayetlerini Büyükşehir Belediyesine uğramadan toplamak ve bunları bir veri altında toplayarak Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini programlamak amacıyla oluşturulan Sosyal Doku ekibi, Akhisar ilçesine bağlı Beyoba Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinledi.

559. Çağlak Festivali 8. Briç Turnuvasında 160 sporcu

Akhisar Belediyesi ve Akhisar Belediyespor'un düzenlediği, sponsorluğunu Karabulut Şirketler Grubunun yaptığı 559. Çağlak Festivali 8. Briç Turnuvası Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Yaşam alanı Gölet Büyük salonunda yapıldı.

Akhisar'da işçilerin geç yatan maaş grevi

Manisa Akhisar Keskinoğlu şirketlerinde maaşların geç yatması nedeniyle yapılan grevden görüntüler, whatsapp ihbar hattımıza...

GÜVENÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Akhisarlı muhtarlarla bir araya gelerek istek, öneri ve şikayetlerini dinledi.

Turgutluspor taraftarı bu kareye çok kızacak!

Turgutlu esnaf odası başkanları Akhisar’da Akhisarspr’a destek verdiler.

Toplam 39 haber.