Alaşehir

Büyük Önder Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Andılar

Kurtuluş mücadelemizin başkomutanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yılı İlçemizde düzenlenen törenle anıldı.

Alaşehir modern bir tesise kavuşacak

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir merkeze hizmet veren ve ekonomik ömrünü tamamlamış atık su arıtma tesisinin yerine yenisini inşa etmek için çalışmalara başladı. 25 milyon TL yatırım bedeli inşa edilen tesis ile Alaşehir, modern bir tesise kavuşacak.

Alaşehir'de yeni Başkan Uçak oldu

MANİSA'nın Alaşehir ilçesi Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban'ın, İYİ Parti'den Manisa Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmesiyle yerine MHP'li Meclis Üyesi Ali Uçak seçildi. Uçak, 11 ay boyunca maaşını Mehmetçik Vakfı ile Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na bağışlayacağını söyledi.

Belediyecilikteki Tecrübesini Milletvekilliğine Taşıyacak

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, 7 yıldır belediye başkanlığı yapan ve İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa Dr. Gökhan Karaçoban, bugüne kadar "Hizmetin siyaseti olmaz" anlayışıyla şehrinin en ücra noktasına kadar hizmet götürdüğünü belirterek, ülkesi ve Manisa için daha büyük hizmetlerde yer almak adına milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

Baybatur, Salihli-Alaşehir yolunun yapımına bu ay başlanıyor

Ulaşımda aksamalara neden olan Salihli-Alaşehir yolunun yapımına bu ay başlanıyor. Adı kazalarla gündeme gelen yolun yapımı için hızlı bir ihale süreci yürütüldüğünü belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 36 milyon 100 bin 278 liraya ihale edilen yolun 2019 Haziran ayında hizmete gireceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu,''Üzüm Çalıştayından ayrıldı

Alaşehir'de üzüm üreticilerinin sorunlarına dikkat çekmek için düzenlenen Üzüm Çalıştayına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşık 3 saat süren çalıştayın ardından yaptığı açıklamada çalıştayın oldukça verimli geçtiğini belirtti.

FETÖ'nün “Alaşehir yapılanması“ davası

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde FETÖ/PDY adına faaliyette bulundukları ve örgüte finansal destek sağladıkları gerekçesiyle haklarında dava açılan 60'ı tutuklu 85 sanık ilk kez hakim karşısına çıktı

Burada Veliler de Çocuklar da Çok Mutlu

Geleceğimizin teminatı olan çocuklara yönelik projeleriyle adından sıkça söz ettiren...

BAŞKAN KARAÇOBAN’DAN MUHALEFETE SİYASET DERSİ

VİDEOLU HABER>>> Alaşehir Belediyesi Temmuz Ayı İkinci Birleşim Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Gökhan KaraçobanBaşkanlığı’nda yapıldı. Gündem maddelerinden en önemlisi olarak görülen Kent Meydanında Bulunan 14 dönümlük içerisinde...

400 kişinin çalıştığı işletmede yangın çıktı

MANİSA’nın Alaşehir İlçesi’nde, yaş sebze ve meyve işletmesinin önündeki plastik kasaların tutuşmasıyla çıkan yangın...

Toplam 21 haber.