Kula

Hizmetlerden memnunuz Köyümüze giriş var çıkış yok

Manisa'nın Kula ilçesine bağlı Bebekli mahallesinde yağmur yağışlarının ardından ortaya çıkan yol çilesi artarak devam ediyor. Evlerine girmekte zorlandıklarını belirten vatandaşlar, bu hizmet değil, bu eziyet dediler.

Kıraathaneler, Başkan Tosun’un Gündeminde

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kıraathane esnafı ile bir araya gelerek turizmde yer alabilmeleri ve sağlık ortamlarını geliştirmeleri için istişarede bulundu.

Jeopark Kula Belediyespor’dan Toplu İmza Töreni

Efeler Ligi’ne iddialı bir giriş yapmak isteyen Filenin Efeleri Jeopark Kula Belediyespor, kadrosunu yeni isimlerle güçlendirdi.

Şehitler memleketlerine, Askeri törenle uğurlandı

Manisa'nın Kula ilçesinde cinnet getiren bir asker tarafından şehit edilen 3 askerden ikisi Manisa Jandarma Alay Komutanlığında düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.

3 arkadaşını şehit eden askerle ilgili yeni gelişme

Manisa’da cinnet geçiren bir asker koğuşta arkadaşlarına ateş açtı ardından intihar etti, 3 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.

Cinnet getiren asker 3 arkadaşını şehit etti

Manisa'nın Kula ilçesindeki jandarma karakolunda cinnet getiren bir askerin koğuşta ateş açması sonucu 3 asker...

Cezaevinden izinli çıktı eşinin boğazını kesti

Cezaevinden izinli çıktı eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü olay Kula ilçesinde yaşandı.

KULA BELEDİYE MECLİS MECLİS ÜYESİ KAZA YAPTI

Manisa'nın Kula ilçesinde yağmur sonrası kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak refüje çarpan otomobile, arkadan gelen bir başka araç çarptı. Kazada 1 kişi yaralanırken, refüje çarpan....

Kulalı Minikler, Karne Hediyelerini Başkan Amcalarından Aldı

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı’nın bitmesi ile karne heyecanı yaşayan öğrencilere, karne hediyesi Başkan Amcaları’ndan. Yunus Emre Kültür Merkezi Oyun Salon’unda karneleri ile gelen öğrencilere...

Jeopark Ateşi’nin Şampiyonu Yeni Sanayispor

2. Geleneksel Jeopark Futbol Turnuvası’nın görkemli finalinde, şampiyonluk kupasını kaldıran taraf Yeni Sanayispor oldu.

Toplam 23 haber.