Salihli

Masal Ormanı Parkı Ziyaretçilerini Ağırladı

Her yaş grubundan yüzlerce insanın ziyaret ettiği Salihli’nin yeni sosyal yaşam alanı Masal Ormanı Parkı, özel ziyaretçilerini ağırladı.

Sel-Der’in keşkek günü hazırlıkları tamam

Sel-Der üyeleri 'Haydi Selendililer, yörükler 18 kasım pazar günü Salihli de keşkek gününe bekliyoruz' dediler.

Salihli istifa haberleri yalan çıktı: İYİ Parti üzerinde algı oluşturulmaya çalışıyorlar...

Yaşanan istifa olayının daha önce istifa etmiş kişiler tarafından tekrar organize edildiğini ifade eden, İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Sekreteri - 27. Dönem Manisa Milletvekili Adayı: Salihli'deki istifa haberlerinin, Organize bir durum olduğuna dikkat çekerek, seçime kısa bir süre kala İYİ Parti üzerinde algı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi.

İYİ Parti'nin Salihli Teşkilatından istifa haberleri asılsız çıktı

Akşener’in her zaman arkasındayız, yönetimden istifamız sanki partiden istifa ettirilmiş gibi çarptırıldı.

Veysel Eroğlu Salihli’de

DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi için Manisa’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Manisa’dan sonraki durağı Salihli oldu.

İYİ Parti Salihli ilçe yönetimi istifa şoku yaşadı

İYİ Parti Salihli ilçe yönetim kurulu üyesi 34 kişi görevinden istifa etti.

Salihlide İlaçlamalar Devam Ediyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, il genelinde yeşil alanlarda ve gübrelik alanlarda haşere ile mücadeleye karşı ilaçlamalarını sürdürüyor. İlaçlamalarda vatandaşların sivrisinek ve karasinek tehdidinden uzak bir mevsim geçirmeleri hedefleniyor.

MAHALLE MUHTARI TRAKTÖRÜ İLE BELEDİYE 'NİN ÖNÜNE ÇIKTI

Salihli'de Akşam saatlerinde meydana gelen ilginç olayda ise Caferbey Muhtarı 'nın Traktörü ile Salihli Belediyesi nin kapısının önüne çıkması günün entersan olmadığını gösteriyordu.

SALİHLİ İYİ PARTİ 'DEN SEL-DER'E GECE BASKINI

Salihli'de İYİ Parti ilçe Başkanı Mesut Kızıltuğ ve Ekibi ile birlikte geçen hafta içerisinde yeni yerinde hizmet vermeye başlayan açılışı yapılan Selendililer Derneği ve Yörük Kıraathanesi ne Gece baskını yaparak Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Toplam 65 haber.