Şehzadeler

2018 yılında 2018 Kadınla Çanakkale’ye yolculuk başladı

kadınlar için başlatılan, ‘2018 Yılında 2018 Kadınla Şehzadeler’den, Çanakkale’ye Yolculuk’ projesi kapsamında, Çanakkale’ye gidecek olan 400 kişilik ilk kafile geçtiğimiz akşam Cumhuriyet Meydanından uğurlandı.

BBP Lideri Destici’nin Şehzadelere ziyareti

BBP Manisa İl Başkanlığını düzenlediği Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına katılmak üzere Manisa’ ya gelen BBP Lideri Mustafa Destici, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti.

Başkan Çelik 'Tüm Dünyaya mesajlarımızı siz gençlerimiz ileteceksiniz'

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde 150 öğrencinin İngilizce kursu gördüğünü ifade eden Başkan Çelik, öğrenciler için açılan kursların devam edeceğini belirtti.

Başkan Çelik 'imkânsızlıklar içerisinde bahane değil hizmet ürettik'

Şehzadeler Belediyesi tarafından Yeşilköy Mahallesinde yapımı tamamlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kasım ayında Manisa ziyaretinde yaptığı toplu açılış töreninde açılışı yapılan Yeşilköy Mahallesi Çok Amaçlı salon, düzenlenen anahtar teslim töreninde Şehzadeler Kaymakamlığına teslim edildi.

Uluslararası arenada başarıdan başarıya koşuyorlar

Geçtiğimiz hafta, Tayland’ ta yapılan Dünya Muay Thai şampiyonasında rakiplerini yenerek Dünya Şampiyonluğu elde eden...

Şehzadeler ’in sporcularıyla buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Spor Salonunda ferdi amatör spor branşlarında eğitim gören sporcularla bir araya geldi. Şehzadeler Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde yaklaşık 600 sporcunun eğitim aldığın ifade eden Başkan Çelik, sporculardan uluslararası dereceler beklediğini belirtti.

Şehzadeler ’de sokak hayvanları sahipsiz değil

Şehzadeler Belediyesine bağlı ekipler ‘Onlar da Yemeğe Muhtaç’ sloganı ile başlatılan proje çerçevesinde Şehzadeler’ in park ve yeşil alanlarına sokak hayvanları için mama ve su kabı montajını sürdürüyor. Montajı yapılan mama ve su kapları özellikle sıcak havalarda sokak hayvanlarının su ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor.

OTOPARK GÖREVLİSİNİ GASP ETTİLER

MANİSA’nın Şehzadeler İlçesinde 2 şahıs otopark görevlisini gasp edip kaçtılar.

ÇERÇİ’DEN ERLERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı’nda çok sayıda askerin etkilendiği enfeksiyon nedeniyle hastanede tedavi altına alınan erleri...

Sihirli Orman çocukların büyük beğenisini topladı

Ramazan Gecelerinde düzenlenen etkinlikler çerçevesinde geçtiğimiz akşam Cumhuriyet Meydanında sergilenen ‘Sihirli Orman’ adlı...

Toplam 27 haber.