Selendi

Selendi’de atıl tesis ilçe ekonomisine kazandırıldı

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler sırasında partililer yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, 31 Mart 2019’da 17 ilçe ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesini de alacaklarına inandığını söyledi.

AK Parti’de Selendi’li iki başkan aday adayı

Manisa'nın Selendi ilçesinden iki iş adamının Ak Parti'den aday adayı olmaları heyecana neden oldu. Aday Adayların'dan Hasan Karadaş, Selendi'den Yahya Acar ise Salihli'den belediye başkanlığı için aday adayı oldu.

Selendi Sevgisinden Güç Aldılar

Manisa’nın Selendi ilçesinde eski atıl durumda olan depoları ihale ile alarak Tekstil fabrikası kurdular.

Selendi'de Süpriz aday adayı Hasan Karadaş oldu

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti den Selendi Belediye başkanlığı aday adaylığı için isimler netleşmeye başladı.

Sel-Der, Selendilileri Keşkek gününde bir araya getirecek!

Manisa'nın Salihli ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Salihli Selendililer yardımlaşma ve dayanışma derneği kısa adı ( SEL-DER) dün yapılan toplantıda aldığı karar ile 18 kasım pazar günü...

Selendi'de Yöresel Sanatçılara Yayın Yasağı

Selendi'nin Sesi olarak HaberKasaba.com'da ve bir çok haber sitesine göndermiş olduğumuz haberlerle sosyal medya hesaplarımız başta olmak üzere ve gazetemizin İnternet sitesinde uzun zamandır Yöresel Sanatçılara hiç bir karşılık beklemeden destek veriyorduk.

Selendi toz duman içinde insanlar perişan

Selendi'de Vatandaşların ayrca sürücülerin çektikleri çileye ve zorluklara tanık olduk. Selendi'de yollar gerçekten çok kötü, berbat tozumu arasın, çukuru mu ararsın.

BAŞKAN DUMLUPINAR'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Manisa'nın Selendi ilçesinde Vatandaşlar Başkan Dumlupınar’dan Memnun 'Başkanımız Bizden Birisi' diyerek bakanlarına destek verdiler.

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANI YASİN DUMLUPINAR VALİ GÜVENÇER’E ZİYARET

Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Erol ile birlikte...

SELENDİ'Lİ ÖĞRETMENİN BÜYÜK BAŞARISI

Salihlinin gençlik projesi alanında ilk olma özelliğini taşıyor.

Toplam 64 haber.