Siyaset

Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti
Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video) Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video)
Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor' Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor'
AK Parti İl Başkanı Hızlı'dan atamalara yönelik açıklama AK Parti İl Başkanı Hızlı’dan atamalara yönelik açıklama
Devlet Bahçeli'nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama Devlet Bahçeli’nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama
CHP'li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı? CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?
MHP Manisa'da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi MHP Manisa’da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi
Gelecek partisi resmen kuruldu Gelecek partisi resmen kuruldu
Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi
Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak
Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural'a Hayırlı Olsun Ziyareti Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başevirgen 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!' Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'
Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır' Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır'
AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor
Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor
Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti
Hakan Özen'den Trump'a 'Faşist ve zavallısın!' Hakan Özen'den Trump'a; 'Faşist ve zavallısın!'
Siyaset Haberleri

Baybatur, Ergün'e 'Hizmet etmek 4 yıldan beri aklına hiç gelmedi de seçime 1 yıl kala mı geldi?

AK Parti'yi siyaset yapmakla suçlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e sert yanıt AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur'dan geldi. Seçimlerin yaklaşmasıyla ve Başkanlık sistemi için genelde İTTTİFAK yapan iki parti arasında; Manisa'da gerginlik devam ediyor. Suların durulmadığı Manisa siyasetinde karşılıklı yapılan açıklamalar ve suçlamalar ile birlikte suların daha çok ısınacağı görülüyor.

MHP kongresinde, İşte MYK Listesine giremeyen O İsimler!

MHP kongresinde MYK şoku yaşandı. Oktay Özürk, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Şefkat Çetin MYK'ya giremedi!

Büyük Kurultay öncesi MHP'li Vekilinden Sinan Oğan'a tehdit

MHP Genel Başkanlığı için aday olan ancak yaşanan süreç sonrasında MHP'den 2 kez ihraç edilen Sinan Oğan'a tacizler ve tehditler sürdüğü iddia ediliyor.

AKP'li Meclis Üyesi Tatışma'nın Fitilini Ateşledi

AKP'li Meclis Üyesi Dizman, ''Başkan Ergün, tekrar adaylık hususunda kendi üstünün çizildiğini de itiraf etmiş oldu'' Ne yani ittifak var diyerek MANİSA tekrar sizemi bırakılmalıydı sayın Başkan...

Kılıçdaroğlu,'Gazeteci neyi görüyorsa onu yazacaktır

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmasında; ''Medya özgürlüğü bütün demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Gazeteci neyi görüyorsa onu yazacaktır. Gücü denetler gazeteci. Sadece vatan için emek harcıyorsan basın hürriyeti bir nimettir. İfadelerine yer verdi.

Akşener, Şerefsizliği kabul ettiler, koydular başlarına! 'Bunların tamamı şerefsiz, Şerefsiz geziyor?

İYİ Parti Kayseri Olağan 1. Kongresi, parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de katılımıyla gerçekleşti. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Akşener, kendisini ve partisini eleştiren MHP lideri Devlet Bahçeli'ye de cevap vererek, "Saray koalisyonunun küçük ortağı diyor ki ‘bunlar proje partisi’ evet biz proje partisiyiz, milletimizin projesiyiz. Bu partiyi milletimiz kurdu" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan muhaliflere gözdağı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin 19. Olağanüstü Kurultayı’nda yaptığı konuşmada parti içi muhalefeti adeta tehdit etti.

Bu ittifak 'CUMHUR' değil 'CUKKA' ittifakıdır

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Bal’ın, ‘Seçim İttifakı Kanun Tasarısı’ hakkında yaptığı basın açıklamasında "Bu İttifak sisteminden beklenen, MHP barajı geçecek ve hazine yardımını kurtaracak, AKP ise hak etmediği sayıda milletvekili çıkaracaktır. Hesap budur! 'Çekin Bu Tasarıyı!' Bu ittifak 'CUMHUR” değil 'CUKKA' ittifakıdır. dedi.

CHP'den 10, MHP'den 5 vekil İYİ Parti’ye geçecek!

İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi’nden bir ve Milliyetçi Hareket Partisi’den gelen dört milletvekiliyle TBMM’de temsil edilmeye başlandı.

İYİ Parti Selahattin Demirtaş çağrısında bulundu

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın "AKP'li bir bakanın referandumda 'evet' oyu kullanılması için Abdullah Öcalan'dan mesaj getirdiğiyle ilgili ifadesini AKP'li yöneticilerin yalanlayamadığını belirterek, savcıları göreve çağırdı.

İşte Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinin detayları!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli'nin 40 dakika süren görüşmesi sona erdi. Erdoğan, desteklerinden dolayı Bahçeli’ye teşekkür ederken, MHP lideri de Erdoğan’a komisyon çalışmalarından duyduğu memnuniyeti iletti.

MHP ittifakta BBP’yi istemiyor!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Saray'da bir araya gelerek seçim ittifakına son şeklini verecek.

Kılıçdaroğlu kurultay çağrısında bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mart ayında tüzük kurultayının toplanması için çağrı yaptı. Kurultayın 9-10 Mart'ta yapılacağı öğrenildi.

MHP Lideri Bahçeli, 'Demirtaş'a ateş püskürdü!

MHP Lideri Bahçeli, Partisinin grup toplantısında konuştu. Ülkücülerin Afrin'e gitme konusunda tereddüt yaşamayacağını söyledi. Bahçeli, Demirtaş ile ilgili de ilk kez çok sert ifadeler kullandı.

MHP-AKP ittifak çalışmaları tamamlandı

AKP-MHP ittifakında komisyon çalışmalarını tamamladı. Yarın parti liderlerine sunum yapılacak.

Başbakan Binali Yıldırım'dan 'CHP'ye teklif 'İttifak yapalım!...'

Başbakan Yıldırım, Muğla'da yaptığı konuşmada CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ittifak teklifinde bulundu. Eleştirilere yanıt vererek ittifaka katıl da bu mezbelelikten kurtar kendini. Sana da yer var dedi.

Toplam 285 haber.