Soma

İnsan Odaklı Belediyecilik anlayışı

Manisa'nın Soma ilçesinde yenilenen ve gelişen teknoloji çağında vatandaşların vazgeçilmezi olan interneti ücretsiz kullanabilmeleri için belediye bir proje başlattı.

Soma Maden Şehitlerini Dualarla Andı

Zonguldak’ta maden işçileri; Manisa’nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen maden faciasının 4’üncü yıldönümünde yaşamını yitiren 301 maden şehidini dualarla andı.

Şanlı Ordumuzdan Soma Halkına Teşekkür Belgesi

Kara Kuvvetleri Komutanlığı 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığından Soma Halkı için Teşekkür Belgesi geldi.

HELVA YÜKLÜ ARAÇLAR AFRİNE DUALARLA UĞURLANDI

Cumhuriyet İlkokulu tarafından başlatılan Soma Belediyesininde destek olduğu “Afrin Kahramanlarına Soma Helvası” gönderim töreni dualarla gerçekleşti.

SOMA'DA AİLELER TAHLİYELERLE YIKILDI!

Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde dün görülen davada madende emniyet teknikeri olarak görev yapan Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliye edilmesine tepki gösteren madenci aileleri Soma'da eylem yaparak yolu trafiğe kapattı.

İş yerinde silahlı saldırı

Manisa'da silahlı saldırı: 1 ölü Manisa'nın Soma ilçesinde iş yerinde silahlı saldırıya uğrayan kişi yaşamını yitirdi.

Soma davasında madenci ailesine 125 bin TL'lik tazminata karar verildi

Yargıtay, Soma'daki maden katliamında hayatını kaybeden işçilerden Murat Avcı'nın kızı Merve Ceylan'a 125 bin TL tazminat ödenmesi kararını oy birliğiyle onadı. Bunun katliamdaki diğer tazminat davaları için de emsal teşkil etmesi bekleniyor.

Jandarma Komutanlığı tarafından operasyon

Manisa İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Soma İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan ortak istihbari çalışma neticesinde, Soma ilçesi Turgutalp mahallesinde...

Küçük Güney Halkı Mağdur

Manisa'nın Soma ilçesinde doğa ile iç içe olan ve zamanında Somalıların piknik yapmak için her hafta sonu gittikleri Küçük Güney Mahallesi...

KONUŞMA BOZUKLUKLARI ÇÖZÜMSÜZ DEĞİL

Özellikle son yıllarda artış gösteren dil konuşma bozuklukları çözümsüz değildir. Artikülasyon bozukluğu (konuşma seslerini eksik veya yanlış üretme), kekemelik ve gecikmiş konuşma başlıca görülen dil konuşma bozukluklarıdır.

Toplam 15 haber.