Turgutlu

Göç, Göçmenlik ve Aile Tarihlerinin Önemi Vurgulandı Göç, Göçmenlik ve Aile Tarihlerinin Önemi Vurgulandı
Müge Anlı'nın Ekibi Turgutlu Adliyesinin önünde canlı yayında! (Video) Müge Anlı'nın Ekibi Turgutlu Adliyesinin önünde canlı yayında! (Video)
Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğünden Mevsimsel Grip Uyarısı Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğünden Mevsimsel Grip Uyarısı
Karataş'dan bomba iddia! MHP'de 'Kara' gidiyor, 'Adıgüzel' geliyor?.. Karataş'dan bomba iddia! MHP’de ‘Kara’ gidiyor, ‘Adıgüzel’ geliyor?..
Vatandaş İstedi Başkan Leyleklere Yuva Yaptırdı Vatandaş İstedi Başkan Leyleklere Yuva Yaptırdı
Turgutlu'nun Tarihini Gezerek Öğreniyorlar Turgutlu’nun Tarihini Gezerek Öğreniyorlar
Belediyeden Arama Ekiplerine Yemek Desteği Belediyeden Arama Ekiplerine Yemek Desteği
Hacamatın inanılmaz yararları (1) Hacamatın inanılmaz yararları (1)
Selendi'ye İstanbul'dan yeni yatırımcılar gelmeye devam ediyor Selendi’ye İstanbul’dan yeni yatırımcılar gelmeye devam ediyor
Öcmenler, 'Laiklik Cumhuriyetin vazgeçilmez ilkesi, hürriyetin en büyük garantisidir' Öcmenler, 'Laiklik Cumhuriyetin vazgeçilmez ilkesi, hürriyetin en büyük garantisidir'
Turgutlu Haberleri

Karataş'ın bu haftaki konuğu Orhan Olacak

22 Şubat Cumartesi Günü 14:00 ile 16:00 saatleri arasında EgeFM93’de canlı yayınlanacak olan Haşim Karataş’ın Hazırlayıp Sunduğu Turgutlu’nun Nabzı radyo programının bu haftaki konuğu Eski Turgutlu Belediye Başkanı ve 2019 yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediyesi Başkanı adayı Sayın Serhat Orhan olacaktır.

Göç, Göçmenlik ve Aile Tarihlerinin Önemi Vurgulandı

Turgutlu Belediyesi’nin kültürel etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşide Dr. Efdal Sevinçli, göç ve göçmenlik olguları üzerinden Turgutlu’yu ve aile tarihlerinin önemini aktardı.

Müge Anlı'nın Ekibi Turgutlu Adliyesinin önünde canlı yayında! (Video)

Müge Anlı son dakika Sezai Harman'ın ölümüyle ilgili çarpıcı gelişmeler! Evli ve iki çocuk babası 64 yaşındaki Sezai Harman, 18 Mart 2019 tarihinde, Manisa Ahmetli'deki evinde zehirlenerek yaşamını yitirdi. Müge Anlı canlı yayınına katılan Sezai Harman'ın kızı Canan Dağcı, üvey annesini, babasını zehirlemekle suçladı. Canan Hanım ayrıca o dönem üvey annesinin birliktelik yaşadığı başka bir kişi olduğunu da iddia etti. 19 Şubat Müge Anlı son bölümde Sezai Harman'ın katili araştırılırken ortaya çıkan gerçekler şoke etti.

Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğünden Mevsimsel Grip Uyarısı

Turgutlu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT Mevsimsel Grip Hastalığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Karataş'dan bomba iddia! MHP’de ‘Kara’ gidiyor, ‘Adıgüzel’ geliyor?..

Turgutlu Belediyesi Şubay ayı meclis toplantısında Başkan Akın ile şov yapma polemiğine giren MHP’li Grup Başkanı İbrahim Kara’nın önümüzdeki günlerde Gurup Başkan vekilliği görevinden istifa edeceği öğrenildi.

Vatandaş İstedi Başkan Leyleklere Yuva Yaptırdı

Turgutlu’da bir açılışta denk geldiği Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’dan leylekler için yuva yapılmasını isteyen Selim Bugaç’ın ricası belediye ekiplerince yerine getirildi.

Turgutlu’nun Tarihini Gezerek Öğreniyorlar

TURGUTLU Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Turgutlu Kent Müzesi’nin çalışmaları kapsamında öğrenciler, Turgutlu’nun tarihini gezerek öğreniyorlar. Yeni başlanan proje kapsamında ortaokul öğrencilerinin Turgutlu’yu tanıyarak tarihini öğrenmeleri hedeflendi.

8 Mart Pazar günü yapılacak olan Kadınlar Matinesine davetlisiniz

8 Mart Pazar günü Turgutlu’da Kadınlar Matinesi düzenleniyor

Başkan Akın Karataş'ın sorularını açık yüreklilikle cevapladı (Video)

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerine devam eden Radyo EgeFM 93 ve TV45 ortak yayınında Haşim Karataş’ın hazırlayıp sunduğu Turgutlu'nun Nabzı adlı Programının  konuğu Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın oldu.

Yiğit İletişim Güvenin Tek Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi

Turgutlu Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Yiğit İletişim Turgutlu’da Güvenin Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi faaliyetlerine güler yüzlü hizmet anlayışıyla devam ediyor.

Canlı Yayında Turgutlu'yu Konuşacaklar

15 Şubat Cumartesi Günü 16:00 ile 18:00 saatleri arasında EgeFM93’de canlı yayınlanacak olan Gazeteci -Yazar Haşim Karataş’ın Hazırlayıp Sunduğu Turgutlu’nun Nabzı radyo programının bu haftaki konuğu Turgutlu Belediye Başkanı Sayın Çetin Akın olacaktır.

Karataş’ın Konuğu Başkan Akın oluyor

15 Şubat Cumartesi Günü Karataş'ın konuğu Başkan Akın olacak Turgutlu'ya dair her şeyin konuşulacağı bu programı kaçırmayın.

Belediyeden Arama Ekiplerine Yemek Desteği

Turgutlu Belediyesi, 6 gün önce kaybolan Recep Üzülmez için arama kurtarma çalışmalarını gerçekleştiren ekiplere yemek desteğinde bulundu.

Turgutlu Kent Konseyi Başkanı Gülen, ‘Belediyelerin kanayan yarası imar planları’

Kent Konseyi Başkanı Gülen Karataş’ın Dere Yatakları ve Kent Estetiği ile ilgili sorularına cevap verdi.

Dere Yataklarındaki Yüksek İmar Haberlerimiz sonrasında Reklam Furyasına Başlandı

Turgutlu Kamuoyunda büyük yankı uyandıran ‘DERE YATAKLARI’ Haberlerimiz sonrasında Ulusal kanal ve Yerel Haber sitelerine servis edilen haber ve yayınlarla yapmış olduğumuz haberlerimizin etkisiz hale getirilmeye ve bastırılmaya çalışıldığı dikkatimizden kaçmadı.

CHP Turgutlu Kadın Kolları Başkan adayı Çiber, çalışmalara başladı

Eski kadın kolları ve ilçe yöneticiliği yapan şimdi ise Turgutlu CHP Kadın Kolları Başkan adayı Burçin Çiber, çalışmalarına hızlı başladı.

Toplam 1716 haber.