Yunusemre

Yunusemre Muhtarlar Derneği Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Yunusemre Muhtarlar Derneği, geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programına MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç de iştirak etti.

MURADİYE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ BÖLGESİNİN ISLAHI GÖRÜŞÜLDÜ

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında Muradiye Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi Islahı ile ilgili toplantı yapıldı.

YAŞLI KADININ EVİNDEN ÇIKANLAR ŞAŞKINLIK YARATTI

Manisa'da, 77 yaşındaki bir kadının yaşlılığı nedeniyle temizlik yapamadığı evinden 4 kamyon çöp çıkarıldı. Yunusemre Belediyesi tarafından sahip çıkılan yaşlı kadının evi temizlenip yenilendi.

JANDARMA KOMUTANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi makamında 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere’yi...

BU PARK CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Manisa’nın doğayla iç içe ve gözde alanlarından Mesir Tabiat Parkı, Yunusemre Belediyesi ile daha da güzelleşiyor. Müze, sanat atölyesi, toplantı salonu, seyir terasları ve birçok sosyal donatı alanlarının bulunduğu projede çalışmalar başladı.

30 YILDIR BEKLENEN HİZMETE KAVUŞTULAR

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Spil Mahallesi’nde tamamladığı 425 metrelik dere ıslah çalışmasının ardından 950 metrelik panel çit imalatını da bitirdi.

YUNUSKENT HIZLA YÜKSELİYOR

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yapımı devam eden 5 bin 500 Konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin bin 584 konutluk ikinci etabında çalışmalar hızla devam ediyor. Şehir içerisinden alternatif yol ve altyapı çalışmaları süren bin 101 konutluk birinci etap projede ise sona yaklaşıldığı, yılsonuna kadar evlerin hak sahiplerine teslim edileceği belirtildi.

KLİMA BOMBA GİBİ PATLADI

MANİSA’nın Yunusemre İlçesinde aşırı sıcaklardan dolayı çok çalıştırılan klima alev aldı.

Manisa'da huzurevi alev alev!

Yunusemre ilçesindeki özel bir huzurevinde çıkan yangın hasara yol açtı.

Yargıya taşınan Mayapark projesi Mehmet Çerçi haklı çıkardı

Yunusemre Belediyesi tarafından görüşülmek üzere geçtiğimiz yıl Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi gündemine taşınan Maya Park Projesi, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy çokluğuyla....

Toplam 27 haber.