Kış Mevsiminde Baharın Güzelliği

Manisa Büyükşehir Belediyesi,  kentin farklı noktalarında gerçekleştirdiği peyzaj uygulamalarıyla kış aylarında da sokaklarda baharın güzelliklerini yaşatıyor.

PAYLAŞ

Manisa Büyükşehir Belediyesi,  kentin farklı noktalarında gerçekleştirdiği peyzaj uygulamalarıyla kış aylarında da sokaklarda baharın güzelliklerini yaşatıyor. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Yunusemre İlçesi Cemal Ergün Caddesi’ne de peyzaj uygulaması gerçekleştirilerek daha güzel bir görünüme kavuşturdu.

Kentin yeşil dokusunu korumak ve arttırmak amacıyla birçok peyzaj ve ağaçlandırma çalışması gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Yunusemre İlçesi Cemal Ergün Caddesi’nde de peyzaj uygulaması gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Cemal Ergün Cadde girişini dekoratif taşlar ve yeşilin güzelliğiyle süsleyerek daha güzel bir görüntü kazandırdı. Yıl boyunca kentte peyzaj uygulamaları gerçekleştirerek, betonlaşmayı yeşillendirme çalışmaları ile soluk aldırdıklarını belirten Kent Estetiği Dairesi Başkanı Bahadır Belek, “Bu kapsamda Cemal Ergün Cadde girişinde de peyzaj uygulamamız ile güzel bir görsel oluşturduk. Manisalı vatandaşlarımız kış mevsiminde de baharın güzelliklerini taşıyor” dedi.

Haber Kasaba

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN