Sektör

İşletmelerin tanıtımı, Reklam, sponsorluk vs.

Sektör Haberleri

Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Hizmete Girdi

Geçtiğimiz gün hizmete giren Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi , Turgutlulu vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

ELAMAN ARANIYOR

URCATUR Turgutlu’da uçak ve otobüs bileti almanızı kolaylaşıyor

Manisa Turgutlu’da Tatilin güvenilir Adresi Urca Tur; Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar ve Kültür Turları ile Hizmetinizde

Luna Vip Epilasyon Güzellik Merkezi Turgutlu’da Sizlerin Hizmetinde!

Luna Vip Epilasyon Güzellik & Hair Make Up Merkezi (Yeni Ekibi, Yeni Yeri ve YepYeni Hizmetleriyle Sizlerin Hizmetine Girdi.

İrfan Kahve ve Çerez Turgutlu’da yeni yüzüyle sizlerin hizmetinde

Turgutlu’da İrfan Kahve & Çerez İşletmecileri İrfan Tosun ve İmren Göbekli, ‘’Bu noktada tazelik ve sıcaklık var, Gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz değerli hemşehrilerimizi işletmemize bekliyoruz, İfadelerine yer verdiler.

Turgutlu Okyanus Kazan İle İçin ısınsın

2019 Yılı itibari ile Okyanus Kazan İmalatı İklimlendirme Sisteleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Manisa/Turgutlu adresinde üretime devam ediyor.

Karataş Elektrik Turgutlu'da Hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Turgutlu'da Uygun Fiyata Elektrik İşlerinizi Karataş Elektrik itina ile yapıyor. Bilgi almak için telefon numarasından ulaşabilir yapılacak işlerle ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Karataş Oto Yıkama Aksesuar Turgutlu'da Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Manisa'nın Turgutlu İlçesi Fatih Sanayi Sitesi, Selvilitepe 111 KSS 2.Kısım No:33 D adresinde Karataş Oto Yıkama hizmete girdiği günden bu güne kaliteden ödün vermiyor.

Turgutlu Eryılmaz Pide Alo Pide Paket Servis

Turgutlu'un yeni damak tadı. Kısa sürede Eryılmaz Pide Salonu'' vatandaşların damak tadına farklı bir lezzet sunuyor.

Kahraman Oto Yetkili Servisi Selendi’de hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Selendi’de Ford yetkili servisi olarak hizmet veren Kahraman Oto Tamirhanesi ekipmanlarıyla özenle ve itina ile hizmetlerine gece gündüz demeden 7/24 hizmet veriyor.

Çimen Organik Gıda Ürünleri Turgutlu’da Hizmetinizde!

Turgutlu’nun En Büyük Organik Ürün Gezici Mağazası 0 Organik Ürünler size bir telefon kadar uzak, Söz arayın kapınıza kadar gelsin.

Toplam 31 haber.