Sektör

Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde
Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek! Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek!
Kalender Emlak Turgutlu'da Emlak sektörünün yenilikçi markası oldu İrtibat 0 236 313 23 45 Kalender Emlak Turgutlu’da Emlak sektörünün yenilikçi markası oldu İrtibat; 0 236 313 23 45
Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede
Sektör Haberleri

Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerine devam eden Atatepe Düğün Salonları İşletmesinden sağlık çalışanlarına moral desteği geldi.

Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek!

Hanedan Cafe Restaurant Personel açık olacak, İşletme hijyen eğitimi ve dezenfekten çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmaların Turgutlu Halkı ve müşterileri için olduğunu ifade eden işletme sahipleri faaliyetlerine ve hizmetlerine 17/03/2020 tarihi itibariyle hız kesmeden devam edecek.

Kalender Emlak Turgutlu’da Emlak sektörünün yenilikçi markası oldu İrtibat; 0 236 313 23 45

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde Emlak sektörünün yenilikçi markası Kalender Emlak Turgutlu’da katılımcıların yoğun ilgisiyle hizmetlerine devam ediyor.

Yiğit İletişim Güvenin Tek Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi

Turgutlu Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Yiğit İletişim Turgutlu’da Güvenin Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi faaliyetlerine güler yüzlü hizmet anlayışıyla devam ediyor.

Aşçı Yusuf Lokantasından 29 Ekim Mesajı

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Atatepe Kır Düğün Solanları sizlerin hizmetinde

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren ATATEPE Kır Düğün Salonları yeni yüzü ve yeni kadrosuyla sizleri bekliyor.

Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede

Kalitenin ve Güler Yüzlü Hizmetin Adresi olan Zorlu Ticaret Turgutlu'da Müşterilerine Yem ve Tarım Ürünleri ile kesintisiz Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

Toplam 7 haber.