Sektör

Karataş Elektrik Turgutlu'da Hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor Karataş Elektrik Turgutlu'da Hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor
Kalender Emlak Gayri Menkul Sektöründe Öncü Olma yolunda İlerliyor Kalender Emlak Gayri Menkul Sektöründe Öncü Olma yolunda İlerliyor
Turgutlu'da Pideci Ömer faaliyete girdi Turgutlu'da Pideci Ömer faaliyete girdi
Ottoman Turgutlu'da Yerel Basını Kahvaltıda buluşturdu Ottoman Turgutlu’da Yerel Basını Kahvaltıda buluşturdu
Kardeşler Mobilya İşletmecileri ve çalışanları işlerini sevgi ve tutkuyla yapıyor Kardeşler Mobilya İşletmecileri ve çalışanları işlerini sevgi ve tutkuyla yapıyor
Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde
Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek! Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek!
Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede
Sektör Haberleri

Karataş Elektrik Turgutlu'da Hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Turgutlu'da Uygun Fiyata Elektrik İşlerinizi Karataş Elektrik itina ile yapıyor. Bilgi almak için telefon numarasından ulaşabilir yapılacak işlerle ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Karataş Oto Yıkama Aksesuar Turgutlu'da Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Manisa'nın Turgutlu İlçesi Fatih Sanayi Sitesi, Selvilitepe 111 KSS 2.Kısım No:33 D adresinde Karataş Oto Yıkama hizmete girdiği günden bu güne kaliteden ödün vermiyor.

Turgutlu Eryılmaz Pide Alo Pide Paket Servis

Turgutlu'un yeni damak tadı. Kısa sürede Eryılmaz Pide Salonu'' vatandaşların damak tadına farklı bir lezzet sunuyor.

Kahraman Oto Yetkili Servisi Selendi’de hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Selendi’de Ford yetkili servisi olarak hizmet veren Kahraman Oto Tamirhanesi ekipmanlarıyla özenle ve itina ile hizmetlerine gece gündüz demeden 7/24 hizmet veriyor.

Çimen Organik Gıda Ürünleri Turgutlu’da Hizmetinizde!

Turgutlu’nun En Büyük Organik Ürün Gezici Mağazası 0 Organik Ürünler size bir telefon kadar uzak, Söz arayın kapınıza kadar gelsin.

Mimoza Bayan Kuaförü ‘Sonbaharın ısıtan kampanyalarıyla hizmetinizde!

Nezih salonu ve güler yüzlü personeliyle kaliteli hizmeti amaç edinen Mimoza Bayan Kuaförü, özel günlerde de müşterilerine özel indirim fırsatları sunuyor

Eryılmaz Pide Turgutlu’nun Yeni Damak Tadı

Turgutlu'un yeni damak tadı. Kısa sürede Eryılmaz Pide Salonu'' vatandaşların damak tadına farklı bir lezzet sunuyor.

Yiğit İletişim Güvenin Tek Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi

Turgutlu Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Yiğit İletişim Turgutlu’da Güvenin Adresi Türk Telekom Yetkili Bayi faaliyetlerine güler yüzlü hizmet anlayışıyla devam ediyor.

Kardeşler Mobilya İşletmecileri ve çalışanları işlerini sevgi ve tutkuyla yapıyor

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde Sıfırdan kurulan ve zirveye çıkan “Kardeşler Mobilya” sektöre adını altın harflerle yazdırdı. “Perakende satışta kendi mağazalarında büyüyen ve mobilya sektöründe ilk akla gelen marka olarak anılmaya başlayan Kardeşler Mobilya fark yaratmaya devam ediyor.

Son dakika... Atatepe Düğün Salonlarından sağlık çalışanlarına müjde

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerine devam eden Atatepe Düğün Salonları İşletmesinden sağlık çalışanlarına moral desteği geldi.

Hanedan Cafe Restaurant Hizmet vermeye devam edecek!

Hanedan Cafe Restaurant Personel açık olacak, İşletme hijyen eğitimi ve dezenfekten çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmaların Turgutlu Halkı ve müşterileri için olduğunu ifade eden işletme sahipleri faaliyetlerine ve hizmetlerine 17/03/2020 tarihi itibariyle hız kesmeden devam edecek.

Aşçı Yusuf Lokantasından 29 Ekim Mesajı

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Atatepe Kır Düğün Solanları sizlerin hizmetinde

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren ATATEPE Kır Düğün Salonları yeni yüzü ve yeni kadrosuyla sizleri bekliyor.

Zorlu Ticaret Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede

Kalitenin ve Güler Yüzlü Hizmetin Adresi olan Zorlu Ticaret Turgutlu'da Müşterilerine Yem ve Tarım Ürünleri ile kesintisiz Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

Toplam 19 haber.