Ekonomi

SGK'ya sözlü sınavla 400 personel alınaca  EtikHaber sitesinden alınmıştır SGK'ya sözlü sınavla 400 personel alınaca EtikHaber sitesinden alınmıştır
Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatları
Manisa'da İlk Kirazlar Toplandı Manisa’da İlk Kirazlar Toplandı
Donarak devleşip istikbalimizi ısıttılar Donarak devleşip istikbalimizi ısıttılar
Devlet Bahçeli'den Karataş'ın 'Kör Düğüm' başlıklı köşe yazısına destek niteliğinde açıklama! Devlet Bahçeli’den Karataş’ın ‘Kör Düğüm’ başlıklı köşe yazısına destek niteliğinde açıklama!
Türkiye'nin Son 40 Yılı 1.Bölüm İlk 20 Yıl Türkiye'nin Son 40 Yılı 1.Bölüm İlk 20 Yıl
DSİ Genel Müdürü Aydın, Ülkemizi su yatırımları ile 65 yıldır ihya ediyoruz DSİ Genel Müdürü Aydın, Ülkemizi su yatırımları ile 65 yıldır ihya ediyoruz
Turgutlu Prestij Caddelerinde Son Durum! Turgutlu Prestij Caddelerinde Son Durum!
İnternette kota kalktı, Türk Telekom'un fiyatları uçtu! İnternette kota kalktı, Türk Telekom’un fiyatları uçtu!
Zorunlu Trafik Sigortası için karar verildi Zorunlu Trafik Sigortası için karar verildi
TCDD'de ikircikli bir yaklaşım ve ciddi bir başı boşluk almış başını gidiyor TCDD’de ikircikli bir yaklaşım ve ciddi bir başı boşluk almış başını gidiyor
Selçuk Özdağ, 'Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak' Selçuk Özdağ, 'Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak'
Yavuz Semizler'in İYİ Parti'den aday adaylığına kesin gözle bakılıyor Yavuz Semizler’in İYİ Parti’den aday adaylığına kesin gözle bakılıyor
Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçiyor Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçiyor
Engeller hayatın ritmini yakalamalarına engel olamaz Engeller hayatın ritmini yakalamalarına engel olamaz
Akşener'in İsmail Kahraman davasında sondakika! Akşener'in İsmail Kahraman davasında sondakika!
Başkan Erdoğan, yarın 20 ismi daha açıklayacak! Başkan Erdoğan, yarın 20 ismi daha açıklayacak!
Turgutlu Zorlu Ticaret'den Mevlid Kandili Mesajı Turgutlu Zorlu Ticaret’den Mevlid Kandili Mesajı
Manisa AK Parti 18 Kasım'da E-Tamayül'e Gidiyor Manisa AK Parti 18 Kasım'da E-Tamayül'e Gidiyor
Ekonomi Haberleri

SGK'ya sözlü sınavla 400 personel alınaca EtikHaber sitesinden alınmıştır

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı için başvurular, 10-17 Haziran tarihleri arasında e-Devlet üzerinden yapılacak.

Yapma Başkan Yapma! Cengiz Ergün Kendi Sözlerini Çiğnedi ve Suya Zam Yaptı

MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün kendi sözünü yedi. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu tarafından su indirimi talimatı ile başlatılan su indirimi bir çok belediyeye örnek teşkil ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi tam aksine suya zam yaptı!. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün'nün başanlığında toplanan mecliste, su zammı teklifi görüşüldü. Su zammı ile ilgili verilen teklif, CHP ve İYİ parti kanadından red edilirken, AKP ve MHP tarafından kabul görerek, oy çokluğu ile kabul edildi.

Serbest piyasada döviz fiyatları

Serbest piyasada dolar 6,10 liradan, euro ise 6,8590 liradan güne başladı.

Manisa’da İlk Kirazlar Toplandı

Türkiye'nin erkenci kiraz üretim bölgelerinden olan İlimiz Şehzadeler İlçesi Sancaklı Bozköy Mahallesinde Kiraz Hasadı Etkinliği düzenlendi.

Donarak devleşip istikbalimizi ısıttılar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Fırat'ın doğusu yılan, çıyan yuvası. Orası Firavun sığınağı, orası Yezid'in saklandığı delik. Orası kurumadıkça, baştan ayağa temizlenmedikçe ne huzur bulacağız ne de güvenli olacağız. Milli beka için Fırat'ın doğusuna tam saha operasyon hayat memat meselesi." dedi.

Devlet Bahçeli’den Karataş’ın ‘Kör Düğüm’ başlıklı köşe yazısına destek niteliğinde açıklama!

Türkiye'de ve özellikle de siyaset de hatırlanması ve gereken olaylar olur. Bunlar'dan bir tanesi de benim için kaleme aldığım bu yazı oldu. Çünkü gerçekten unutulmaması ve hatırlanması gereken bir yazı diye düşünüyorum.

Türkiye'nin Son 40 Yılı 1.Bölüm İlk 20 Yıl

Ahmet Orhan bu hafta kaleme aldığı yazısında; Değerli dostlarım Türkiye’nin yaklaşık 40 yıllık döneminde gayrisafi milli hasılanın ve kişi başına düşen milli gelirin nereden nereye geldiğinin farkında mısınız bilmem!..

DSİ Genel Müdürü Aydın, Ülkemizi su yatırımları ile 65 yıldır ihya ediyoruz

DSİ 4 sektörde faaliyetlerini sürdürmekle beraber, daha çok Baraj inşa eden kuruluş olarak bilinmektedir.

Turgutlu Prestij Caddelerinde Son Durum!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde yağan normal seviyedeki yağmurlar sonrası yağmur suyu yollarda ve bazı lagar kapaklarının etrafında arızalara yol açtı. Geçtiğimiz günlerde haberlerimize konulan Prestij Caddelerinde sorunlar devam ediyor.

İnternette kota kalktı, Türk Telekom’un fiyatları uçtu!

2019 yılı itibarıyla internet hizmetinde Adil Kullanım Noktası-AKN (kota) kaldırılması ile sağlayıcıların yeni internet paketleri kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu.

Zorunlu Trafik Sigortası için karar verildi

Trafik sigortasına 2019’da zam yok. Hazine ve Maliye Bakanlığı, sigorta şirketlerine bir yazı yollayarak, 2019’un ocak ayında, trafik sigortası fiyatlarında, fazladan bir artışa gidilmeyeceğini duyurdu.

TCDD’de ikircikli bir yaklaşım ve ciddi bir başı boşluk almış başını gidiyor

Manisa’nın Turgutlu ilçesinden Muradiye’ye tren yolculuğu yapmak istememiz sonrasında yaşadıklarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. İnsandan değil, Hayvandan bahsediyorlar mış?

Toplam 96 haber.