Ekonomi

İnternette kota kalktı, Türk Telekom’un fiyatları uçtu!

2019 yılı itibarıyla internet hizmetinde Adil Kullanım Noktası-AKN (kota) kaldırılması ile sağlayıcıların yeni internet paketleri kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu.

Zorunlu Trafik Sigortası için karar verildi

Trafik sigortasına 2019’da zam yok. Hazine ve Maliye Bakanlığı, sigorta şirketlerine bir yazı yollayarak, 2019’un ocak ayında, trafik sigortası fiyatlarında, fazladan bir artışa gidilmeyeceğini duyurdu.

TCDD’de ikircikli bir yaklaşım ve ciddi bir başı boşluk almış başını gidiyor

Manisa’nın Turgutlu ilçesinden Muradiye’ye tren yolculuğu yapmak istememiz sonrasında yaşadıklarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. İnsandan değil, Hayvandan bahsediyorlar mış?

Selçuk Özdağ, 'Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak'

AK Parti’de geçmiş yıllarda Genel Başkan Yardımcılığı, MKYK Üyeliği ve Manisa Milletvekilliği gibi görevler yürütmüş olan Selçuk Özdağ, 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimler için kolları sıvadı.

Yavuz Semizler’in İYİ Parti’den aday adaylığına kesin gözle bakılıyor

Geçtiğimiz 23 Kasım 2018 tarihinde kulis haberi olarak ‘TOBB ve TESK Üyesi Başkanlar Aday’ başlığı ile gündeme taşıdığımız Yavuz Semizler’in İYİ Parti’den aday adayı olabileceğine dair haberimiz bugünlerde gün yüzüne çıkmaya başladı.

Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçiyor

Yerel Seçimlerde MHP’li belediyeleri özellikle de Adana, Mersin, Manisa Büyükşehir Belediyelerini Koruma arayışında olan MHP de ilginç gelişmeler yaşanıyor diye haberlere ve köşe yazılarına imza atmıştık. Haberlerimiz ve köşe yazılarımız sonrasında Haber merkezimiz ve köşe yazarlarımız linç kampanyasına maruz bırakılmıştı.

Engeller hayatın ritmini yakalamalarına engel olamaz

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Turgutlu Engelliler Derneği Başkanı Aysel Yiğit 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Akşener'in İsmail Kahraman davasında sondakika!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı dava sonuçlandı.

Başkan Erdoğan, yarın 20 ismi daha açıklayacak!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Ankara ve İzmir adayları başta olmak üzere 20 belediye başkan adayı daha açıklayacak ancak Manisa halen bu isimler arasında yer almıyor.

Turgutlu Zorlu Ticaret’den Mevlid Kandili Mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Koşukırı Mevkinde faaliyetlerini sürdüren Zorlu Ticaret işletmecisi ve Çalışanları Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Toplam 87 haber.