Eğitim

Milli Sporcu Ören'den Öğretmenler günü mesajı

Turgutlu İskenderiye Ocakbaşı ve kısa bir süre önce faaliyete giren, TEMMPLE GYM ÖREN TEAM Fitness Salonu işletmecisi Milli Sporcu Mustafa Ören'den Öğretmenler günü mesajı.

Turgutlu'da Meskeli Eğitim İş bİrliği

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerini sürdüren, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Bilişim Teknolojileri Alanından mesleki eğitim iş birliği protokolü projesine imza attılar.

Turgutlu’da mezbaha personeline Yangın Eğitimi

MANİSA Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Turgutlu Amirliği ekipleri, ilçedeki mezbaha personellerine ve özel bir kuruluşun personellerine yangın güvenlik eğitimi verdi.

Devlet Bahçeli’den MEB’e tepki gedikmedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Milli Eğitim Bakanımızın temyiz dilekçesini görmediğine veya yoğunluktan dolayı dikkatle bakmadığına inanmak istiyor, bunu ümit ediyoruz' dedi.

Özel Hatem Okulları Turgutlu Şubesi, 'Yeni Yüzü ve yeni vizyon ile kapılarını açıyor'

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerine devam eden, Özel Hatem Okulları yenileniyor. 2018-2018 eğitim ve öğretim yılında Turgutlu'da yeni bir eğitim ve öğretim anlayışı, yenilenmiş bir kadro ve baştan aşağı yenilenmiş okul görüntüsü ile sizlerin velilerin ve öğrencilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Anadolu Ateşi İzmir’de okul kuruyor

Ünlü dans grubunun kurucusu Mustafa Erdoğan, İle İzmir'de Haber Kasaba Gazetesi Magazin Muhabiri Aslı Göktaş bir röportaj gerçekleştirdi. Göktaş Sordu Erdoğan cevapladı. Erdoğan, yarın ve cumartesi gerçekleşecek olan dans gösterilerine Egelileri davet etti, “İzmir’e de bir eğitim kurumu kazandıracağız” dedi

Telafer'de Şehit Musa Özalkan Anaokulu İçin kazı çalışması başladı

Afrin harekatının ilk şehidi Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın vaziyetini yerine getirmek üzere Telafer’e giden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Telafer Şehit Musa Özalkan Anaokulu için ilk kazmayı vurdu.

Diyanet’e emanet: 1 yılda 2 kattan fazla arttı

CHP'li Milletvekili Onursal Adıgüzel, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın sorumlu olduğu işi, Diyanet hangi uzmanlık alanı, hangi uzman eğitimcilerle yürütüyor" diye tepki gösterdi.

ÖĞRENCİLER MÜDÜR BİLGİÇ’İ ZİYARET ETTİ

Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’i Kocatürklü öğrenciler makamında ziyaret ettiler...

MİNİKLERİN HEYECANI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

MANİSA İtfaiye Daire Başkanlığı Ahmetli Amirliği ekipleri, 45 anaokulu öğrencisi ile bir araya geldi.

Toplam 28 haber.