Sağlık

Turgutlu Mekan Lokantası’ndan Mevlid Kandili mesajı

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Devlet Hastanesi Önünde faaliyetlerini sürdüren Mekan Lokantası işletmecisi ve çalışanları 19 Kasım Pazartesi günü idrak edilecek olan Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

Öfke Kontrolü

Depresif, öfkeli, mutsuz, gibi kelimeleri çok sık duymaya başladığımız bir dönemde danışanların pek çoğunda duygularını tanımlama ve kabul etme konusunda çok fazla sorunla geldiğini dile getiren Uzman Klinik Psikolog Ramazan Uslu kritik bazı noktalara parmak bastı.

Gedizli İlçe teşkilatına başvurusunu yaptı

AK Parti’de AK Parti Turgutlu Eski ilçe başkanı Mürşit Gedizli, Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Kanserli kadınlara ücretsiz kaş ve kirpik

İzmir Çiğli’de Kadınların dış güzelliği yerine ruhlarına odaklanan Şenay Güzellik Merkezi, yaklaşık altı aydır yürüttüğü çalışmasıyla dikkat çekiyor.

İşte 2017 yılı ölüm istatistikleri

Türkiye’de 2017 yılında ölen kişi sayısı 425 bin 781 oldu.

DİŞ BEYAZLATMA KABUSUNUZ OLMASIN!

Hastalar tarafından ucuz olduğu için piyasada satılan diş beyazlatıcı ürünlerin ya da ev ortamında kullanılan beyazlatıcı jellerin diş çekilmelerine, kalıcı diş hassasiyetlerine, dişlerin dış yüzeylerinin bozulmasına ve mine çatlaklıklarına neden olduğuna değinen Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Recep Eşkar, diş beyazlatma işleminin mutlaka hekim kontrolünde yapılması gerektiğinin altını çizdi.

'Sağlıklı ve düzenli beslenerek kilo verin'

Kilo vermek ve formda kalmak isteyenler için kişiye özel yemekler ile sağlıklı ve düzenli beslenmek büyük önem taşıyor.

Hastane Yöneticileri Basın Mensuplarıyla biraraya geldi

TURGUTLU Devlet Hastanesi idarecileri, basun mensupları ile biraraya gelerek göreve geldikleri günden bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptılar.

Bel Ağrısı Nedenleri ve Korunma Yöntemleri

Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Zekeriya Gür, çağımızın en önemli sorunlarından olan bel ağrısına değiniyor; bel ağrısına neden olan hastalıkları ve korunma yöntemlerini açıklıyor.

Aile hekimleri gelecek beklentilerini yitiriyor

Aile hekimleri, sürekli değişen sistemin ağırlığı altında giderek daha fazla umutsuzluğa düşüyor ve gelecek beklentilerini yitiriyor.

Toplam 71 haber.