Sağlık

Gedizli İlçe teşkilatına başvurusunu yaptı

AK Parti’de AK Parti Turgutlu Eski ilçe başkanı Mürşit Gedizli, Turgutlu Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Kanserli kadınlara ücretsiz kaş ve kirpik

İzmir Çiğli’de Kadınların dış güzelliği yerine ruhlarına odaklanan Şenay Güzellik Merkezi, yaklaşık altı aydır yürüttüğü çalışmasıyla dikkat çekiyor.

İşte 2017 yılı ölüm istatistikleri

Türkiye’de 2017 yılında ölen kişi sayısı 425 bin 781 oldu.

DİŞ BEYAZLATMA KABUSUNUZ OLMASIN!

Hastalar tarafından ucuz olduğu için piyasada satılan diş beyazlatıcı ürünlerin ya da ev ortamında kullanılan beyazlatıcı jellerin diş çekilmelerine, kalıcı diş hassasiyetlerine, dişlerin dış yüzeylerinin bozulmasına ve mine çatlaklıklarına neden olduğuna değinen Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Recep Eşkar, diş beyazlatma işleminin mutlaka hekim kontrolünde yapılması gerektiğinin altını çizdi.

'Sağlıklı ve düzenli beslenerek kilo verin'

Kilo vermek ve formda kalmak isteyenler için kişiye özel yemekler ile sağlıklı ve düzenli beslenmek büyük önem taşıyor.

Hastane Yöneticileri Basın Mensuplarıyla biraraya geldi

TURGUTLU Devlet Hastanesi idarecileri, basun mensupları ile biraraya gelerek göreve geldikleri günden bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptılar.

Bel Ağrısı Nedenleri ve Korunma Yöntemleri

Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Zekeriya Gür, çağımızın en önemli sorunlarından olan bel ağrısına değiniyor; bel ağrısına neden olan hastalıkları ve korunma yöntemlerini açıklıyor.

Aile hekimleri gelecek beklentilerini yitiriyor

Aile hekimleri, sürekli değişen sistemin ağırlığı altında giderek daha fazla umutsuzluğa düşüyor ve gelecek beklentilerini yitiriyor.

Bölgesel incelme tedavisinde dikkat edilmesi gerekenler

Bölgesel incelme yöntemleri, yağlarından kurtulmak ve kısa süre vücuttaki kiloları eritmek için en ideal yöntemlerden biri olarak öne çıkıyor.

Ege Umut Hastanesi Kadın istihdam 'ına büyük katkı sağlıyor

Manisa Turgutlu'da ‘’Egeumut Kadınların Omzunda Yükseliyor’’ 300’den fazla personel ile hizmet veren hastane’de, %70 Kadın istihdamıyla adeta kadınların omzunda yükselen Egeumut Hastanesi 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama gerçekleştirdi.

Toplam 69 haber.