Siyaset

Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti
Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video) Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video)
Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor' Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor'
AK Parti İl Başkanı Hızlı'dan atamalara yönelik açıklama AK Parti İl Başkanı Hızlı’dan atamalara yönelik açıklama
Devlet Bahçeli'nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama Devlet Bahçeli’nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama
CHP'li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı? CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?
MHP Manisa'da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi MHP Manisa’da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi
Gelecek partisi resmen kuruldu Gelecek partisi resmen kuruldu
Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi
Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak
Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural'a Hayırlı Olsun Ziyareti Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başevirgen 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!' Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'
Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır' Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır'
AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor
Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor
Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti
Hakan Özen'den Trump'a 'Faşist ve zavallısın!' Hakan Özen'den Trump'a; 'Faşist ve zavallısın!'
Siyaset Haberleri

Öcmenler, 'Siyasi hırslarımız milli bekamızın önüne geçmemeli'

Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler Regaib Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.

Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ gündemde merakla beklenen ve binlerce mahkumla, ailesinin merakla beklediği af yasasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Af yasasıyla ilgili ceza infaz düzenlemesiyle ilgili bir değişikliğe gidilebileceğini kaydeden Özdağ, af yasasında ceza indirimine gidileceği kanatinin bulunduğunu belirtti

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti

Ege bölgesinde bir takım ziyaretlerde bulunan Uzun yıllardan beri Türkiye ve Yurtdışında siyasi faaliyetlerini büyük kitleler ile birlikte yürüten ONUR HARKETİ, Liderleri Yaşar Aydın BUGÜN Gazetemizi ziyaret etti.

Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video)

Onur Harekatı Lideri Yaşar Aydın, Başkan Yardımcısı Deniz Erdoğan, USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Edoğmuş, Batman Real Konak Otelinde yerel ve ulusal basın temsilcileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor'

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Çevre Şehircilik, Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Bu tür cezalarla hem hukuk katlediliyor hem de gazetecilik baskı altına alınmaya, sindirilmeye çalışılıyor.

AK Parti İl Başkanı Hızlı’dan atamalara yönelik açıklama

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Turgutlu ve Alaşehir ilçe başkanlıklarında yapılan atamaları değerlendirerek, yeni göreve atanan isimlere başarılar diledi.

Devlet Bahçeli’nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama

Kanal İstanbul'la ilgili açıklamalarının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için 'çizgisi değişti' iddialarıyla ilgili MHP'den çok sert açıklama geldi.

CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Bekir Başevirgen, Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan son YEP’de kurulması planlanan “Arazi Bankacılığı” sistemi ile ilgili akıllara takılan soruları bir önerge ile Tarım Bakanına sordu.

Sokaklarda spekülasyonlar yaratma potansiyeline sahip FETÖ’nun eski gücünden bir şey kaybetmemesi!

23.dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, 'Söylemler ve Gerçekler' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Orhan yazısında; Bu gün yaşamakta olduğumuz ekonomik sıkıntıların en büyük nedeni olarak, 2011 yılından bu yana devam etmekte olan Suriye sorunu ve sayıları 4 Milyonu bulan sığınmacının etkisi inkar edilmesi mümkün olamayacak bir gerçektir.

MHP Manisa’da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa’da ihraç sürecini hayata mı geçirdi.

Gelecek partisi resmen kuruldu

İçişleri Bakanlığı’na yeni partisinin kuruluş başvurusunu dün yapan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, partinin ilkelerini ve kurucu üyelerini Ankara'da düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Genel Merkezi tarafından İzmir'de düzenlenen "Kardeş Kentler, Çağdaş Kentliler Yerel Yönetimler Reformu ve Yerel Demokrasi Buluşması" programına katıldı.

Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesindeki düşünce kuruluşlarından Aydın Düşünce Platformu'nun 52'nci toplantısı 'Suriye'deki İç Savaş ve Anayasa Çalışmaları' başlığıyla gerçekleştirildi. Toplantıya konuk olan Suriye Geçici Hükümet Başkanı Abdurrahman Mustafa, toplantı öncesinde Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) sorularını yanıtladı. Suriye'deki son durumu aktaran Mustafa, Barış Pınarı Harekatı, güvenli bölge ve Anayasa çalışmaları üzerine açıklamalar yaptı.

Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamil VURAL'a Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Manisa Şubesi İl Başkanı Ümit Taydaş ve yönetim kurulu üyeleri yanı sıra Şehit Aileleri, Gazilerden hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti.

Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Gediz Nehrinde çevre katliamı boyutlarına ulaşan ve ekolojik yaşamı neredeyse yok etme noktasına getiren çevre kirliliğini yeniden meclis gündemine taşıdı.

Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır'

Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler – Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Küresel Gazeteciler Konseyi'nin kuruluşunun Türkiye ve Türk Dünyası Medyası için bir milat olduğunu belirtti.

Toplam 285 haber.