Siyaset

Karamollaoğlu: Hırsıza sahip çıkıyorlar Karamollaoğlu: Hırsıza sahip çıkıyorlar
CHP'li Başevirgen: 'Çiftçiye Borcunuzu Ödeyin!' CHP’li Başevirgen: 'Çiftçiye Borcunuzu Ödeyin!'
Milliyetçi Hareket Partisi'ne girişler yasaklandı, İşte girişi serbeste olanlar Milliyetçi Hareket Partisi’ne girişler yasaklandı, İşte girişi serbeste olanlar
Bahçeli Ayasofya açıklaması geldi! Bahçeli Ayasofya açıklaması geldi!
Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti
Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video) Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video)
Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor' Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor'
AK Parti İl Başkanı Hızlı'dan atamalara yönelik açıklama AK Parti İl Başkanı Hızlı’dan atamalara yönelik açıklama
Devlet Bahçeli'nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama Devlet Bahçeli’nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama
CHP'li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı? CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?
MHP Manisa'da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi MHP Manisa’da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi
Gelecek partisi resmen kuruldu Gelecek partisi resmen kuruldu
Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi
Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak
Siyaset Haberleri

Özel Kelem Saltanatı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada ilginç bir örnek vererek doğrudan sınava girmeden memuriyete atananlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Karamollaoğlu: Hırsıza sahip çıkıyorlar

Karar TV'de yayınlanan 'Liderlerle Ekonomi' programının konuğu Saadet Partisi Genel Bakanı Temel Karamollaoğlu oldu.

CHP’li Başevirgen: 'Çiftçiye Borcunuzu Ödeyin!'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin, yağlı tohumlu bitkiler desteği ve tarımsal sulama elektrik desteği kapsamında üreticilere müjde gibi duyurduğu toplamda 1 milyar 469 milyon 303 bin TL ödeme ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

O Ülkücü Hareketin Babası

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın sosyal medya hesabından “Baba Günü” mesajı yayınladı.

İYİ Partili Müsavat Dervişoğlu CHP’yi sert bir dille uyardı! 'Sabrın da bir sınırı var'

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, "Cumhuriyet Halk Partili İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığından İYİ Partinin beklediği İzmir'in doğru, ehil insanlarla yönetilmesidir. Siz sadece İYİ Partinin değil, Cumhuriyet Halk Partisinin de sağlam damarını rahatsız eden uygulamalara imza atmaya devam derseniz, toplumsal kaygıyı artırmaktan geri durmayacağınızı göstermeyi sürdürürseniz 'sabrın da bir sınırı var'." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’ne girişler yasaklandı, İşte girişi serbeste olanlar

Milliyetçi Hareket Partisi'nde ay sonuna kadar Başkanlık Divanı, MYK, milletvekilleri ve il başkanlarıyla toplantılar gerçekleştirilecek. Kapıya konulacak termal kamerayla yapılacak ölçümlerde, ateşi yüksek olanlar genel merkeze alınmayacak.

Bahçeli Ayasofya açıklaması geldi!

MHP Genel Başkanı Bahçeli, son dönemlerde Ayasofya'nın ibadete açılıp açılmamasına ilişkin açıklama yaptı.

Öcmenler, 'Siyasi hırslarımız milli bekamızın önüne geçmemeli'

Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler Regaib Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.

Selçuk Özdağ'dan 'AF Yasası' açıklaması geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ gündemde merakla beklenen ve binlerce mahkumla, ailesinin merakla beklediği af yasasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Af yasasıyla ilgili ceza infaz düzenlemesiyle ilgili bir değişikliğe gidilebileceğini kaydeden Özdağ, af yasasında ceza indirimine gidileceği kanatinin bulunduğunu belirtti

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Gazetemizi ziyaret etti

Ege bölgesinde bir takım ziyaretlerde bulunan Uzun yıllardan beri Türkiye ve Yurtdışında siyasi faaliyetlerini büyük kitleler ile birlikte yürüten ONUR HARKETİ, Liderleri Yaşar Aydın BUGÜN Gazetemizi ziyaret etti.

Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, basına açıklamalarda bulundu (Video)

Onur Harekatı Lideri Yaşar Aydın, Başkan Yardımcısı Deniz Erdoğan, USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Edoğmuş, Batman Real Konak Otelinde yerel ve ulusal basın temsilcileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Öcmenler, 'Hukuk katlediliyor, basın sindirilmeye çalışılıyor'

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Çevre Şehircilik, Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, “Bu tür cezalarla hem hukuk katlediliyor hem de gazetecilik baskı altına alınmaya, sindirilmeye çalışılıyor.

AK Parti İl Başkanı Hızlı’dan atamalara yönelik açıklama

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Turgutlu ve Alaşehir ilçe başkanlıklarında yapılan atamaları değerlendirerek, yeni göreve atanan isimlere başarılar diledi.

Devlet Bahçeli’nin 'çizgisi değişti' iddialarına MHP'den çok sert açıklama

Kanal İstanbul'la ilgili açıklamalarının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için 'çizgisi değişti' iddialarıyla ilgili MHP'den çok sert açıklama geldi.

CHP’li Vekilden Tarım Bakanına : Arazi Bankacılığı Yeni Rant Kapısı Mı?

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Bekir Başevirgen, Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan son YEP’de kurulması planlanan “Arazi Bankacılığı” sistemi ile ilgili akıllara takılan soruları bir önerge ile Tarım Bakanına sordu.

Sokaklarda spekülasyonlar yaratma potansiyeline sahip FETÖ’nun eski gücünden bir şey kaybetmemesi!

23.dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, 'Söylemler ve Gerçekler' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Orhan yazısında; Bu gün yaşamakta olduğumuz ekonomik sıkıntıların en büyük nedeni olarak, 2011 yılından bu yana devam etmekte olan Suriye sorunu ve sayıları 4 Milyonu bulan sığınmacının etkisi inkar edilmesi mümkün olamayacak bir gerçektir.

MHP Manisa’da İhraç Sürecini Başlattı, Tepkiler Gecikmedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa’da ihraç sürecini hayata mı geçirdi.

Gelecek partisi resmen kuruldu

İçişleri Bakanlığı’na yeni partisinin kuruluş başvurusunu dün yapan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, partinin ilkelerini ve kurucu üyelerini Ankara'da düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Genel Merkezi tarafından İzmir'de düzenlenen "Kardeş Kentler, Çağdaş Kentliler Yerel Yönetimler Reformu ve Yerel Demokrasi Buluşması" programına katıldı.

Toplam 292 haber.