Siyaset

Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi
Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak
Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural'a Hayırlı Olsun Ziyareti Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başevirgen 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!' Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'
Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır' Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır'
AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor
Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor
Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti
Hakan Özen'den Trump'a 'Faşist ve zavallısın!' Hakan Özen'den Trump'a; 'Faşist ve zavallısın!'
Yaşar İçen: Türkiye'yi Irak üzerinden okumak gerekiyor Yaşar İçen: Türkiye'yi Irak üzerinden okumak gerekiyor
Farfara Yapan Tarım Bakanı mı TMO Genel Müdürü mü? Farfara Yapan Tarım Bakanı mı TMO Genel Müdürü mü?
Tarım Bakanı Sözünü Tutsun Üzüm Fiyatlarına Derhal Müdahale Etsin! Tarım Bakanı Sözünü Tutsun Üzüm Fiyatlarına Derhal Müdahale Etsin!
Manisa'daki MHP'nin işçi kıyımına AKP'den tam destek geldi Manisa'daki; MHP’nin işçi kıyımına AKP’den tam destek geldi
Yıldırım: 'Su ile ilgili indirim vaadim benim de var, onun da var ama yöntem farklı' Yıldırım: 'Su ile ilgili indirim vaadim benim de var, onun da var ama yöntem farklı'
Eski MHP İl Başkanı Erkan Öztürk'den dikkat çeken paylaşım Eski MHP İl Başkanı Erkan Öztürk'den dikkat çeken paylaşım
CHP yönetimi başka, CHP'ye oy veren vatandaşlarımız başka! CHP yönetimi başka, CHP’ye oy veren vatandaşlarımız başka!
Bahçeli ve Erdoğan'ın ittifak adına il bazında jestleri devam ediyor Bahçeli ve Erdoğan’ın ittifak adına il bazında jestleri devam ediyor
2019 Mart yerel seçimlerinde bir şeye çok dikkat edeceğiz 2019 Mart yerel seçimlerinde bir şeye çok dikkat edeceğiz
Siyaset Haberleri

Başkan Akın, Kılıçdaroğlu ile İzmir'de bir araya geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Genel Merkezi tarafından İzmir'de düzenlenen "Kardeş Kentler, Çağdaş Kentliler Yerel Yönetimler Reformu ve Yerel Demokrasi Buluşması" programına katıldı.

Güvenli bölge insanların yurtlarına dönmelerini sağlayacak

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesindeki düşünce kuruluşlarından Aydın Düşünce Platformu'nun 52'nci toplantısı 'Suriye'deki İç Savaş ve Anayasa Çalışmaları' başlığıyla gerçekleştirildi. Toplantıya konuk olan Suriye Geçici Hükümet Başkanı Abdurrahman Mustafa, toplantı öncesinde Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) sorularını yanıtladı. Suriye'deki son durumu aktaran Mustafa, Barış Pınarı Harekatı, güvenli bölge ve Anayasa çalışmaları üzerine açıklamalar yaptı.

Şehit Aileleri ve Gazilerden Dekan Prof. Dr. Kamil Vural’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamil VURAL'a Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Manisa Şubesi İl Başkanı Ümit Taydaş ve yönetim kurulu üyeleri yanı sıra Şehit Aileleri, Gazilerden hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti.

Başevirgen; 'Çiftçi Kendi Yetiştirdiği Ürünü Yiyemiyor!'

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, Gediz Nehrinde çevre katliamı boyutlarına ulaşan ve ekolojik yaşamı neredeyse yok etme noktasına getiren çevre kirliliğini yeniden meclis gündemine taşıdı.

Özen, 'KGK'nın kuruluşu basınımız için bir milattır'

Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilcisi ve Demokrat Gazeteciler – Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Küresel Gazeteciler Konseyi'nin kuruluşunun Türkiye ve Türk Dünyası Medyası için bir milat olduğunu belirtti.

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Kongre süreci çalışmalarımız sürüyor

AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Turgutlu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Dr. Louay Safi: İslam halkı artık demokratik devlet istiyor

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) bünyesinde faaliyet gösteren İslam ve Küresel İlişkiler Merkezi (CIGA), 13-15 Ekim tarihleri arasında Uluslararası İslam Dünyası Konferansı'na ev sahipliği yapıyor. Bugün başlayan konferansta uzmanların öncelikli konusu ise Müslümanların çoğunlukta olduğu (Mısır, Pakistan, Cezayir, Sudan, Türkiye, Endonezya) ülkelerdeki güncel problemler.

Soma MHP Eski İlçe Başkanı isyan bayrağını çekti

Milliyetçi Hareket Partisi Soma eski İlçe Başkanı Vedat Erdem, sert sözlerle eleştirdi.

Hakan Özen'den Trump'a; 'Faşist ve zavallısın!'

Türkiye'yi ekonomik yaptırımla tehdit eden ABD Başkanı Donald Trump'ın sözlerine Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Başkanı Hakan Özen tepki gösterdi. Özen, ABD Başkanlık seçimleri öncesinde kaybedeceğini anlayan Trump'ın kaygı ve endişesinden dolayı faşist zihniyetini ve iyi yönetim gösteremeyen acziyetini net bir şekilde ortaya koyduğunu ifade etti.

Yaşar İçen: Türkiye'yi Irak üzerinden okumak gerekiyor

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde 'Uluslararası Siyasetten Türkiye Analizi' başlıklı bir konferans veren Gazeteci Yazar Yaşar İçen, terör, Irak, İran, Suriye ve DAEŞ konularına değindi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hüdayi Sayın'ın moderatörlüğünde düzenlenen konferansta konuşan Yaşar İçen, Irak'ta yaşanan gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini söyledi. Irak'ta 1 Ekim'den bu yana süren sokak eylemlerinin öngörülen bir durum olduğunun altını çizen Yaşar İçen 'Kültürel ve siyasi anlamda Irak ve Türkiye'nin birbirine benzeşiyor. Bu nedenle Türkiye'yi ırak üzerinden okumak gerekiyor' dedi.

Farfara Yapan Tarım Bakanı mı TMO Genel Müdürü mü?

CHP Manisa Milletvekili, Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, üzüm alım fiyatlarında üreticinin mağduriyetini dile getirdiklerinde, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin kendilerini “farfara yapmakla” itham ettiğini anımsatarak, “Tarım Bakanı, üzümün 10 TL’nin altına düşmeyeceğini söylemiş, bu konuda üreticinin mağduriyetini gündeme taşıdığımızda da bizi suçlamıştı. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, 8,5 TL’den üzüm alındığını gururla ilan ediyor. Şimdi Bakanın sözlerini hatırlatmamız gerekiyor. Farfara yapan Tarım Bakanı mı yoksa TMO Genel Müdürü mü?” ifadelerini kullandı.

Tarım Bakanı Sözünü Tutsun Üzüm Fiyatlarına Derhal Müdahale Etsin!

CHP Manisa Milletvekili ve Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen, TMO tarafından 10 Eylül 2019 tarihi itibari ile alımına başlanan çekirdeksiz kuru üzüm fiyatlarına tepki gösterdi.

Manisa'daki; MHP’nin işçi kıyımına AKP’den tam destek geldi

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Ağustos ayı meclis toplantısında gündeme getirdiği personelin görev yeri değişikliği hakkındaki önergesi MHP ve AKP’nin oy çokluğuyla reddedildi.

Yıldırım: 'Su ile ilgili indirim vaadim benim de var, onun da var ama yöntem farklı'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "İmamoğlu’nun vaatleri yerine getiriliyor" iddialarına ilişkin, "Bu doğru değil. Benim su ile ilgili indirim vaadim benim de var onun da var ama yöntem farklı" dedi.

İstanbulun Düşündürdükleri, Türkiye yine tarihi bir dönemeçtedir

Gazetemiz köşe yazarlarından 23.Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, 16 Nisan referandumu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri ve son olarak 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi olmak üzere millet iradesine başvurulan her seçimin Cumhur İttifakının zaferiyle neticelenmesine rağmen zillet ittifakı bileşenleri tarafından yaratılmak istenen algıya dikkat çekmiştir.

MHP'li Ahmet Orhan'dan yuvarlak, Seviyesiz imalardan öteye gitmeyen iddialar

23. Dönem Manisa Milletvekili MHP'li Ahmet Orhan 'Zorunlu Bir Açıklama' başlığı ile yazılı bir metin yayımladı.

Toplam 274 haber.