Siyaset

Erdoğan’a Kılıçdaroğlu Tazminat ödeyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha tazminat ödeyecek. Bu seferki gerekçeyse Kılıçdaroğlu’nun ispat edemediği sözde Man Adası belgeleri.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, 'Manisa için Selçuk Özdağ ismi ön planda!...

AK Parti’ye yakınlığı ile bilinen Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında Selçuk Özdağ isminin ön plana çıkmaya başladığını kaydetti.

İYİ Parti’de 81 İl Başkanının ataması tamam

İYİ Parti'de Başkanlık Divanı tarafından alınan teşkilatların yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda, 81 İl Başkanının atanma süreci tamamlandı.

MHP’li Ergün aday gösterilmemesi halinde İYİ Parti’den aday olabilir mi?

Habererk yazarlarından; Haşim Karataş'ın 'MHP’li Cengiz Ergün aday gösterilmemesi halinde İYİ Parti’den aday olabilir mi?" başlıklı bugün ki yazısı gündeme bomba gibi düştü.

Flaş Haber: İYİ Parti’li Akkal’dan Akıllarda soru işaretlerine neden olan paylaşım

Yerel Seçimlerde MHP’li belediyeleri özellikle de Adana, Mersin, Manisa Büyükşehir Belediyelerini Koruma arayışında olan MHP de ilginç gelişmeler yaşanıyor. İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akal tarafından paylaşılıp kısa süre sonra kaldırılan paylaşımda…

Başkan Ergün, Genel Başkan Devlet Bahçeli İle Bir Araya Geldi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 17 ilçede hayata geçirilen proje ve yatırımların toplu açılış ve temel atma törenlerine davet etmek üzere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Haberimiz ses getirdi: MHP'li Vekil Manisa'yıda gündeme getirdi (Video)

Videolu Haber: MHP’li Vekil’den bir ilginç çıkış daha geldi: Söylemlerine Manisa'yı da dahil etti.

Manisa’da MHP-CHP ve Cengiz Ergün gerçeği!...

HaberKasaba köşe yazarı Haşim Karataş dün kaleme aldığı yazının devamı olan 'Chp ve MHP arasında Manisa'da adı konulamamış ittifak?' başlıklı bir yazı daha kaleme aldı.

MHP’li Başkan Cengiz Ergün aday gösterilmezse hangi partiden?...

HaberKasaba köşe yazarı Haşim Karataş bugün 'MHP’li Başkan Cengiz Ergün aday gösterilmezse hangi partiden?...' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Karataş yazısında 2019 yerel seçimlerine ve bir süre önce yaşanan sıcak gelişmelere değindi.

İnce'den Kılıçdaroğlu'na cevap gecikmedi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Seçim gecesi Genel Merkez'e davet ettik, gelmedi." iddialarına cevap veren Muharrem İnce, "Böyle bir davetin olduğunu ispatlasınlar siyaseti bırakırım." dedi.

Toplam 239 haber.