Siyaset

MHP'nin Adana, Manisa ve Isparta Adayları Değişebilir

AK Parti ile aday sorunu yaşadığı öne sürülen MHP'nin, Adana, Manisa ve Isparta gibi illerde adaylarını değiştirebileceği konuşuluyor.

Cumhur Manisa’da Zorda!

Tüm bunlardan daha fazla da Cumhur İttifakına dair 24 Haziran seçimleri öncesi sarf ettiği “ittifak tavanda var ama tabanda yok” söylemi tüm Türkiye gibi Manisa’yı da temelden sarsmıştır.

Aniden bastıran yağmur Avşarlı Vatandaşları hazırlıksız yakaladı

Aniden bastıran sağanak yağmurun etkili olduğu şehir merkezinde ve mahallelerinde, bazı noktalarda oluşan su birikintilerinden dolayı zaman zaman hem yayalar hem de sürücüler zor anlar yaşadı.

Ümit Özdağ, 'Sen ne iş yapıyorsun arkadaş sen onu söyle bana!

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof.Dr.Ümit Özdağ Turgutlu'da konuştu

Partiler yeniden ittifak arayışına girdi

Fehmi Koru, kendi adını taşıyan sitesinde siyasi partilerin ittifak yapmak zorunda olduğunu ve bunun sebebinin ne olduğunu yazdı.

Yeni ilçe başkanı Gürhan Bostan oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından gönderilen yazı ile görevden alınan Turgutlu MHP ilçe Teşkilatında yeni yönetim belli oluyor.

Ali Başeskici'den Mevlid Kandili mesajı

Turgutlu AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ali Başeskici (Sadıklar Ali) Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Erdoğan’a Kılıçdaroğlu Tazminat ödeyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha tazminat ödeyecek. Bu seferki gerekçeyse Kılıçdaroğlu’nun ispat edemediği sözde Man Adası belgeleri.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, 'Manisa için Selçuk Özdağ ismi ön planda!...

AK Parti’ye yakınlığı ile bilinen Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında Selçuk Özdağ isminin ön plana çıkmaya başladığını kaydetti.

İYİ Parti’de 81 İl Başkanının ataması tamam

İYİ Parti'de Başkanlık Divanı tarafından alınan teşkilatların yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda, 81 İl Başkanının atanma süreci tamamlandı.

Toplam 246 haber.