Manisa

Manisa’da Cumhur İttifakı!

Muzaffer Yurttaş bugün kaleme aldığı yazısında; Manisa’nın Cumhur İttifakı kapsamında olan illerin arasında yer aldığını söyledi.

Son Dakika Gelişmesi Bu Haber Başka Yerde yok! Manisa'da AK Parti ve MHP İttifakı Kesinleşti

ÖZEL HABER; Manisa’da Büyükşehir’de AK Parti aday göstermeyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün düzenlediği Genişletilmiş il toplantısında  yaklaşık 1 saat kadar önce netleşti.

Manisa’da CHP, İYİ Parti’nin çıkaracağı adayı destekleyecek!

26 Ekim 2018 tarihinde, ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı bir haberimizde, Yerel seçimlerin ayak sesleri iyice kendini hissettirmeye başlamışken, İYİ Parti’nin Manisa ve İlçelerinde bir hareket halen yok! Buda Parti tabanının güvensizliğine neden oluyor ifadelerine yer vermiştik.

Hurda Araçlar MKE’ye Devredildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü, 7020 ve 7103 sayılı kanun kapsamında trafikte ömrünü tamamlayan Büyükşehir Belediyesi’ne ait 11 resmi ve vatandaşlara ait 157 sivil plaka aracı, bertaraf edilmek üzere Makine Kimya Endüstrisi’ne devretti.

Burhanettin Kocamaz İyi Parti'de rozeti Akşener taktı

​​​​​MHP'den istifa eden Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçti. İYİ Parti'nin Mersin Belediye Başkan adayı - Burhanettin Kocamaz oldu.

AK Partili İdris Avşar MHP’nin aday adayı oldu

Geçtiğimiz günlerde basına ilk olarak Haber Kasaba Gazetesinin MHP'den aday olacağı yönünde haberlerle duyurduğumuz Yunusemre Belediyesinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan İdris Avşar, MHP’den Yunusemre Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

MHP ve AK Parti Manisa'da Ortak Aday mı çıkaracak!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi bugün Seçim Komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin onayı ile aralarında 9 İlin de bulunduğu  50 Seçim çevresinde daha Belediye Başkan adayının ismi daha açıklandı.

100 TL'lik reklam için yapılan hokkabazlıklar

Manisa'da Cengiz Ergün'e yakınlığı ile bilinen bazı haber siteleri Cumhuriyet Gazetesi'nin "İttifakta üç il sıkıntısı" haberinin orjinalini değiştirerek yayınladılar. Bazı haber siteleri daha sonra haberi yayından kaldırdı.

Burası Manisa Kimsesizler Bu Soğukta Dışarıda Yatıyorlar

Manisa'da yaşanan bu olayı yetkililere duyurmak ve bu duruma el atmalarını sağlamak için haberi paylaşıp daha fazla kişiye ulaştıralım.

AK Partili İdris Avşar Resmen MHP'den Aday Adayı oldu

Geçtiğimiz 24 Ekim 2018 tarihinde ‘AK Partili Eski Belediye Başkan Yardımcısı Manisa’da MHP’den Aday Adayı mı? oluyor’ başlıklı bir habere imza atmıştık.

Toplam 740 haber.