Manisa

Karaköse, Saruhanlı aday adaylığını ilan etti

İYİ Parti’den geçtiğimiz genel seçimlerde milletvekilliği aday adayı olan Erdinç Karaköse, Saruhanlı ilçe belediye başkanlığı için aday adaylığını ilan etti.

Manisa ve İlçelerinde İttifakta son dakika gelişmesi!...

AK Parti ve MHP'de Manisa belirsizliği devam ediyor, Önümüzdeki günlerde farklı şeylerde olabilir..

İYİ Parti ve CHP'nin Manisa’da İTTİFAK yapacağını 26 Ekim 2018 ve 16 Kasım 2018 tarihlerinde söylemiştik

Haber Merkezimiz tarafından 26 Ekim 2018 tarihinde ve 16 Kasım 2018 tarihinde yapılan haberlerde İYİ Parti ve CHP Manisa’da İTTİFAK yapacağını söylemiştik.

Adayımız İYİ Parti belediye başkanı olarak değil, siyaset üstü Manisa için çalışacak

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, büyükşehir adaylığı için görüştükleri isimleri açıkladı. Eryılmaz, partili partisiz tüm Manisa’yı kucaklayacak adayla yola çıkarak, Manisa büyükşehir belediyesini alacaklarını söyledi.

Manisa’da Cumhur İttifakı!

Muzaffer Yurttaş bugün kaleme aldığı yazısında; Manisa’nın Cumhur İttifakı kapsamında olan illerin arasında yer aldığını söyledi.

Son Dakika Gelişmesi Bu Haber Başka Yerde yok! Manisa'da AK Parti ve MHP İttifakı Kesinleşti

ÖZEL HABER; Manisa’da Büyükşehir’de AK Parti aday göstermeyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün düzenlediği Genişletilmiş il toplantısında  yaklaşık 1 saat kadar önce netleşti.

Manisa’da CHP, İYİ Parti’nin çıkaracağı adayı destekleyecek!

26 Ekim 2018 tarihinde, ‘İYİ Parti ile CHP özellikle Manisa’da bir 'güç birliği' yapacak!...’ başlıklı bir haberimizde, Yerel seçimlerin ayak sesleri iyice kendini hissettirmeye başlamışken, İYİ Parti’nin Manisa ve İlçelerinde bir hareket halen yok! Buda Parti tabanının güvensizliğine neden oluyor ifadelerine yer vermiştik.

Hurda Araçlar MKE’ye Devredildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü, 7020 ve 7103 sayılı kanun kapsamında trafikte ömrünü tamamlayan Büyükşehir Belediyesi’ne ait 11 resmi ve vatandaşlara ait 157 sivil plaka aracı, bertaraf edilmek üzere Makine Kimya Endüstrisi’ne devretti.

Burhanettin Kocamaz İyi Parti'de rozeti Akşener taktı

​​​​​MHP'den istifa eden Burhanettin Kocamaz İYİ Parti'ye geçti. İYİ Parti'nin Mersin Belediye Başkan adayı - Burhanettin Kocamaz oldu.

AK Partili İdris Avşar MHP’nin aday adayı oldu

Geçtiğimiz günlerde basına ilk olarak Haber Kasaba Gazetesinin MHP'den aday olacağı yönünde haberlerle duyurduğumuz Yunusemre Belediyesinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan İdris Avşar, MHP’den Yunusemre Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Toplam 744 haber.