Teknoloji

Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı: 'Tehlikeli dijital oyunlar, uyuşturucu kadar tehlikelidir' Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı: 'Tehlikeli dijital oyunlar, uyuşturucu kadar tehlikelidir'
Gelecekte her bireyin 'küp uydusu' olacak Gelecekte her bireyin 'küp uydusu' olacak
E.M.S Gıda Turgutlu'da Kalitenin tek adresi oldu E.M.S Gıda Turgutlu'da Kalitenin tek adresi oldu
Selendi Tekstil ile Gülecek 'Karadaş' Yatırımcı Getireceğiz Selendi Tekstil ile Gülecek ‘Karadaş’ Yatırımcı Getireceğiz
ABD Ağ Tarafsızlığı ilkesini kaldırdı! ABD Ağ Tarafsızlığı ilkesini kaldırdı!
Facebook şifreniz böyle ise hemen değiştir! Facebook şifreniz böyle ise hemen değiştir!
EGE BÖLGESİ'NİN ORTAK PAYDASI 'GEDİZ HAVZASI EGE BÖLGESİ’NİN ORTAK PAYDASI ‘GEDİZ HAVZASI
Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım
Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler
TURGUTLU MERKEZ İLETİŞİM FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR TURGUTLU MERKEZ İLETİŞİM FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR
Teknoloji Haberleri

Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı: 'Tehlikeli dijital oyunlar, uyuşturucu kadar tehlikelidir'

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Trabzon’da 14 yaşındaki Tuana Ş.’nin intiharı sonrasında gündeme gelen tehlikeli dijital oyunlar hakkında, “Tehlikeli dijital oyunlar, uyuşturucu kadar tehlikelidir” ifadesini kullandı.

Gelecekte her bireyin 'küp uydusu' olacak

Milli uzay sanayisinin geliştirilmesi kapsamında ASELSAN ile küp uyduların yönetim kitini (tepki tekeri) ekibiyle üreten Bilişim Sistemleri Mühendisliği Öğr. Üyesi Doç. Dr. Korhan Levent Ertürk, yakın gelecekte firmaların hatta bireylerin tıpkı drone'lar gibi kendilerine özel küp uydularının olabileceğini ifade etti.

E.M.S Gıda Turgutlu'da Kalitenin tek adresi oldu

E.M.S Gıda Turgutlu Dinç Su Bayi Kaliteli Hızlı Güvenilir Hizmetin Tek Adresi.. Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Güvenilir, Hızlı, muazzam bir işletme sizlere hizmet etmeye devam ediyor. Turgutlu E.M.S Gıda Dinç Su Bayisi hayatınıza serinlik getirsin. Ömür boyu sağlıklı, Mutlu ve DİNÇ kalmanız için EMS GIDA ile iletişime geçin.

Selendi Tekstil ile Gülecek ‘Karadaş’ Yatırımcı Getireceğiz

Selendi tekstil ile gülecek eski tekel depolarını ihale ile alan Selendi’li iş adamı Hasan Karadaş ve ortaklarının büyük gayretleri ile tekstil fabrikasını hayata geçirmek için gün sayıyor.

ABD Ağ Tarafsızlığı ilkesini kaldırdı!

Ağ Tarafsızlığı'nı kaldırma kararı ABD Federal İletişim Kurulu (FCC), internetin kullanım biçimini değiştirecek.

Facebook şifreniz böyle ise hemen değiştir!

Sosyal medya platformlarında şifre çalınması fazlaca karşılaşılan bir durum. Bu konuda en büyük önlem zor bir şifre belirlemeniz ve kimseyle paylaşmamanız. Şifre çalınmaları durumlarına en çok haberimizde yer alan şifreleri kullanan kişilerde rastlanıyor. İşte şifrenizi korumak için yapmanız gereken işlemler...

EGE BÖLGESİ’NİN ORTAK PAYDASI ‘GEDİZ HAVZASI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gediz nehrini özlenen günlerine kavuşturmak amacıyla Gediz Havzası Arıtma Çamuru Yönetim Planının Hazırlanması Projesi’ne de destek olarak havzanın korunması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım

''Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım''

Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler

Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler Manisa’nın Turgutlu ilçesinde üniversite öğrencileri Belediye tarafından kendilerine sağlanan desteklerle geliştirdikleri Tom ve Jerry adlı sumocu robotlarla yarışlara hazırlanıyor. Hedeflerinin önce Türkiye sonrasında ise ülkemizi yurt dışında temsil etmek olduğunu belirten öğrenciler Tom ve Jerry adlı sumocu robotlarına çok güveniyor. Turgutlu Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (TURBEM) tarafından destek verilen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan […]

TURGUTLU MERKEZ İLETİŞİM FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Turgutlu Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Merkez iletişim toptan kontör ve fatura tahsilatı toptan TL ve fatura tahsilatı bayilikleri verir kaliteli güler yüzlü işletmecileriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Toplam 10 haber.