Teknoloji

Selendi Tekstil ile Gülecek ‘Karadaş’ Yatırımcı Getireceğiz

Selendi tekstil ile gülecek eski tekel depolarını ihale ile alan Selendi’li iş adamı Hasan Karadaş ve ortaklarının büyük gayretleri ile tekstil fabrikasını hayata geçirmek için gün sayıyor.

ABD Ağ Tarafsızlığı ilkesini kaldırdı!

Ağ Tarafsızlığı'nı kaldırma kararı ABD Federal İletişim Kurulu (FCC), internetin kullanım biçimini değiştirecek.

Facebook şifreniz böyle ise hemen değiştir!

Sosyal medya platformlarında şifre çalınması fazlaca karşılaşılan bir durum. Bu konuda en büyük önlem zor bir şifre belirlemeniz ve kimseyle paylaşmamanız. Şifre çalınmaları durumlarına en çok haberimizde yer alan şifreleri kullanan kişilerde rastlanıyor. İşte şifrenizi korumak için yapmanız gereken işlemler...

EGE BÖLGESİ’NİN ORTAK PAYDASI ‘GEDİZ HAVZASI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gediz nehrini özlenen günlerine kavuşturmak amacıyla Gediz Havzası Arıtma Çamuru Yönetim Planının Hazırlanması Projesi’ne de destek olarak havzanın korunması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım

''Haberinizi Çekin Gönderin Yayınlayalım''

Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler

Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğrencileri Tom ve Jerry isimli robotları geliştirdiler Manisa’nın Turgutlu ilçesinde üniversite öğrencileri Belediye tarafından kendilerine sağlanan desteklerle geliştirdikleri Tom ve Jerry adlı sumocu robotlarla yarışlara hazırlanıyor. Hedeflerinin önce Türkiye sonrasında ise ülkemizi yurt dışında temsil etmek olduğunu belirten öğrenciler Tom ve Jerry adlı sumocu robotlarına çok güveniyor. Turgutlu Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (TURBEM) tarafından destek verilen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan […]

TURGUTLU MERKEZ İLETİŞİM FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Turgutlu Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Merkez iletişim toptan kontör ve fatura tahsilatı toptan TL ve fatura tahsilatı bayilikleri verir kaliteli güler yüzlü işletmecileriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Toplam 7 haber.