Gündem

Yapılan bu anket İYİ Parti’yi çok kızdıracak!

ORC, Araştırma şirketi Mart 2019 yerel seçimlerinin kaderini belirleyebilecek İstanbul, İzmir, Adana, Denizli ve Bursa'da yaptığı araştırmanın sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Meteorolojik Uyarı

Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi uyarı geldi.

CHP’li Özel’de Gediz çayındaki toplu balık ölümlerini sordu

Geçtiğimiz günlerde whatsapp ihbar hattımıza duyarlı bir vatandaşın çekip gönderdiği resim ve videoları Gazetemizin internet sitesi haberkasaba.com'a taşımış ve 17 Eylül 2018 tarihinde 'Turgutlu Gediz Çayın’da korkutan balık ölümleri!' başlıklı bir habere imza atmıştık. Haberimiz ses getirmiş ilgili kurumlar tarafından inceleme başlatılmıştı. CHP’li Özgür Özel’de Gediz’deki balık ölümlerini sordu.

AK Parti'de Aday Adaylığı Başvuru Süresi Uzadı

AK Parti'de bugün sona erecek 2019 Mahalli İdareler Seçimleri belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları, 16 Kasım Cuma 17.00’ye kadar uzatıldı.

Özdağ, Manisa Büyükşehir için Aday Adaylığı başvurusunu resmen yaptı

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

CHP Turgutlu İlçe Gençlik Kolları Kahvaltıda!...

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı, Geçlik Kollarının düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya geldi.

FETÖ Operasyonu: Turgutlu'da 1 Tutuklama

MANİSA’nın Turgutlu İlçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün Milli Eğitim yapılanmasına yönelik operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheliden 1'i tutuklandı.

AK Parti Turgutlu'da ilk başvuruyu Ali Başeskici'den aldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinden ilk resmi başvuruyu yaparak gündemde yerini alan Ali Başeskici hizmet etmek için ne gerekiyorsa onun yapılacağı konusunda hiç kimsenin en ufak bir endişesi olmasın. Dedi.

Zeynel Yaşar aday adaylığını açıkladı

AK Parti Turgutlu İlçe başkanlığı toplantı salonunda Zeynel Yaşar aday adaylığını kamuoyuna duyurdu.

Sondakika!... Hatice Gözeten AK Parti'den Aday Adayı

Turgutlu siyasetinde sondakika! Turgutlu Kamuoyunda; AK Parti tabanında ve Turgutlu ilçe teşkilatında aday adayı olup olmayacağı merak edilen isimlerden bir tanesi olan Hatice Gözeten AK Parti'den aday adayı oluyor.

Toplam 1843 haber.