Gündem

Eski MHP Manisa İl Başkanından Kudüs Açıklaması Eski MHP Manisa İl Başkanından Kudüs Açıklaması
MHP Manisa Eski Milletvekili Orhan, Karataş'a Flaş Açıklamalarda bulundu MHP Manisa Eski Milletvekili Orhan, Karataş’a Flaş Açıklamalarda bulundu
Demokrat Parti Genel Başkanı Manisa'da Demokrat Parti Genel Başkanı Manisa’da
Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı Mustafa Keskin oldu Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı Mustafa Keskin oldu
MHP kadroları Manisa'da vefa yemeğinde buluştu MHP kadroları Manisa’da vefa yemeğinde buluştu
Can veren pervaneler konferansına yoğun ilgi Can veren pervaneler konferansına yoğun ilgi
Meslektaşı Kocaman'a Şimşek'ten destek, Arınç'a gönderme gecikmedi Meslektaşı Kocaman’a Şimşek’ten destek, Arınç’a gönderme gecikmedi
Manisa'da Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri büyük ilgi gördü Manisa'da Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri büyük ilgi gördü
Turgutlu'da 20 yerinden Karısını bıçaklayan zanlı tutuklandı Turgutlu'da 20 yerinden Karısını bıçaklayan zanlı tutuklandı
Özen, '2020'ye kaygılı ama bir o kadar da umutlu giriyoruz' Özen, ‘2020'ye kaygılı ama bir o kadar da umutlu giriyoruz’
Sindirim sistemi kanserleri gençlerde de görülüyor Sindirim sistemi kanserleri gençlerde de görülüyor
Bu yöntemler kabaran faturaları düşürüyor Bu yöntemler kabaran faturaları düşürüyor
Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilciliğine Hakan Özen atandı Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilciliğine Hakan Özen atandı
Manisa Eğitim Projeleri (MANEP) 2023' Tanıtım Toplantısı gerçekleşti Manisa Eğitim Projeleri (MANEP) 2023' Tanıtım Toplantısı gerçekleşti
İzmir, Manisa ve Uşak İllerinde Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor İzmir, Manisa ve Uşak İllerinde Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor
Ahmet Orhan, 'Merkezi Hükümet Bütçesi'nin görüşülerek karara bağlanmasıdır' Ahmet Orhan, 'Merkezi Hükümet Bütçesi'nin görüşülerek karara bağlanmasıdır'
'Barikatsız dünya' için pedal çevirdiler 'Barikatsız dünya' için pedal çevirdiler
Gündem Haberleri

Yazarımız 23. Dönem Manisa Milletvekili Ahmet Orhan'dan Duygu Yüklü Bir Yazı

İktidar Olmak Mı?.. MHP Kuruluşunun 51.Yılını Kutluyor!

Eski MHP Manisa İl Başkanından Kudüs Açıklaması

Arada çok uzak mesafeler olmasına rağmen, kendi kıtasından diğer kıtalara pervasızca karışacak cesareti kendisinde gören ABD, yine büyük bir hataya düşmüş, sonu belirsiz bir kaosun müsebbibi olmuştur.

MHP Manisa Eski Milletvekili Orhan, Karataş’a Flaş Açıklamalarda bulundu

Tv45 & Egefm ortak yayınında Turgutlu’nun Nabzı programında Haşim Karataş’ın konuğu 23.Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Turgutlu ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Manisa’da

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da 26 Ocak Pazar günü yapılacak olan Demokrat Parti 4. Olağan İl Kongresine katılmak için Manisa’da.

Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı Mustafa Keskin oldu

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Manisa İl Sorumlusu Gizem Satıoğlu Öcmenler yapmış olduğu açıklamayla Kurucu İl Başkanlarının Manisalı İşadamı Mustafa Keskin olduğunu duyurdu.

MHP kadroları Manisa’da vefa yemeğinde buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığı, 'Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Vefa Yemeği' düzenledi.

AF YASASI; Erdoğan, İkinci Yargı paketi bir kaç hafta içinde meclise gelecek!

2019 yılı değerlendirme toplantısında konuşan, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, binlerce mahkûm ve ailesini ilgilendiren birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, İkinci Yargı Paketi ve Af Yasası ile ilgili son dakika açıklamalar yaptı.

Kader Mahkumları ve Ailelerinin Umutları Kırıldı

Türkiye’de her seçim döneminde partilerin seçim vaatlerine af konusu ekleyip oyları aldıktan sonra gündemlerine bile almamaları umutları tüketti.

Can veren pervaneler konferansına yoğun ilgi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş Valiliği tarafından koordine edilen ve Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen 100.yıl etkinlikleri kapsamında Hukukçu-Yazar Hayati İnanç, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferans da sevenleri ile buluştu.

Meslektaşı Kocaman’a Şimşek’ten destek, Arınç’a gönderme gecikmedi

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Bülent Arınç'ın damadının dosyası doluydu dedi. Bu sözler sonrası Türkiye’nin gündemine birden bire oturan Başsavcı’ya eleştiri ve destekler ardı ardına geldi.

Manisa'da Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri büyük ilgi gördü

Manisa’da Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri sona erdi. 20- 31 Aralık tarihlerinde Fuar Merkezi'nde düzenlenen etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra Gaziantep yöresinin lezzetleri Manisalılarla buluştu. Etkinlikler bu yıl da yoğun ilgiyle karşılandı.

Turgutlu'da 20 yerinden Karısını bıçaklayan zanlı tutuklandı

Turgutlu’da Karısını bıçaklayan A.K. Mahkeme tarafından tutuklandı ve ceza evine gönderildi.

Özen, ‘2020'ye kaygılı ama bir o kadar da umutlu giriyoruz’

Umudumuz insan haklarından, bağımsız yargıdan, özgü basından ve adaletin tam manasıyla tecelli etmesinden yana..

Sindirim sistemi kanserleri gençlerde de görülüyor

Memorial Bahçelievler Hastanesi Gastroenteroloji Bölümü'nden Prof. Dr. Erdem Akbal ve Doç. Dr. Salih Boğa önderliğinde düzenlenen 'Vakalarla Kolorektal Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD)'  toplantısında sindirim sistemi kanserlerinde ESD yöntemi mercek altına alındı. Ülkemizin ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen 100'ü aşkın katılımcıya, uluslararası arenadaki en ünlü gastroenterologlardan biri olan Japonya Jichi Üniversitesi'nden Prof. Dr. Yoshikazu Hayashi eşliğinde eğitim verildi. 50 yaş altındaki kişilerde sindirim sistemi kanserlerinde belirli bir oranda artış olduğunu belirten Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Akbal 'Bu artış 40'lı yaşlarda başlamıyor, maalesef 20'li yaşlardan itibaren kalın bağırsak kanseri riskinde artış var' diye konuştu.

Bu yöntemler kabaran faturaları düşürüyor

Soğuk havaların etkili olmasıyla birlikte enerji kullanımı hızla artmaya başladı. Kabaran faturalara çözüm ise elektrikli ev aletlerini ve kombiyi verimli kullanmaktan geçiyor. Önemsenmeyen tozların bile faturada yeri olduğunu söyleyen Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Enerji Sistemleri Mühendisi Dr. Canan Acar, kombiyi 2 derece kısmanın ise yüzde 20 oranında faturada indirim yaptığının altını çizdi.  

Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilciliğine Hakan Özen atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi'nin (KGK) Ankara ve İstanbul dışında 79 vilayete atanan İl Temsilcileri belli oldu.

Toplam 1972 haber.