Gündem

Türkiye genelinde Muhtarlara son göründü Türkiye genelinde Muhtarlara son göründü
Baybatur'dan İstiklal Marşı mesajı Baybatur'dan İstiklal Marşı mesajı
AK Parti'li Selçuk Özdağ, SÖZCÜ'ye konuştu 'Fırsat eşitliğini sağlarsanız beka sorunu olmaz' dedi... AK Parti'li Selçuk Özdağ, SÖZCÜ'ye konuştu; 'Fırsat eşitliğini sağlarsanız beka sorunu olmaz' dedi...
Turgutlu'ya tüm güzellikleri gençlerler getirecek Turgutlu'ya tüm güzellikleri gençlerler getirecek
Dağcılar Yaralı Şahini Kurtardılar Dağcılar Yaralı Şahini Kurtardılar
Spil Dağında Karla Büyük Mücadele Spil Dağı’nda Karla Büyük Mücadele
Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Meclisi Kayseride bir araya geldi Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Meclisi Kayseri’de bir araya geldi
Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır
Buzlu suda Türk kızı 1 saat kalarak rekor kırdı Buzlu suda Türk kızı 1 saat kalarak rekor kırdı
Erdoğan bir mitingde söylenen sözden dolayı, CHP il başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu Erdoğan bir mitingde söylenen sözden dolayı, CHP il başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu
Halk Eğitim Merkezi halk oyunları ekibi harmandalı gösteri yaptılar Halk Eğitim Merkezi halk oyunları ekibi harmandalı gösteri yaptılar
Ülkü Ocakları yeni Genel başkanının ismi belli oldu Ülkü Ocakları yeni Genel başkanının ismi belli oldu
Baybatur, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı Baybatur, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı
7 belediye başkan adayı daha belli oldu 7 belediye başkan adayı daha belli oldu
Yaban Hayatı İçin İşbirliği Yaban Hayatı İçin İşbirliği
Erdoğan, Cumhur İttifakında kimse çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz Erdoğan, Cumhur İttifakı’nda kimse çizdiğimiz çizginin dışına çıkamaz
İYİ Gençler yapılanmasını tamamladı İYİ Gençler yapılanmasını tamamladı
MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını Geri Çekti
Görevden alınmasıyla ilgili Olcay Kılavuzdan açıklama! Görevden alınmasıyla ilgili Olcay Kılavuz’dan açıklama!
Minik Öğrenciler Öğretmenlerini Resmetti Minik Öğrenciler Öğretmenlerini Resmetti

Türkiye genelinde Muhtarlara son göründü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Büyükşehir belediye başkanı, ilçe belediyelerini de belirlesin” önerisi AKP ile MHP’nin seçim sonrası gündeminde olacak.

Baybatur'dan İstiklal Marşı mesajı

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, “Her mısrası, söz ve mana mimarisinin eşsiz örnekleriyle dolu İstiklal Marşımız; milli mücadelenin özeti, esarete karşı milletimizin yiğitçe karşı duruşunun ifadesidir” dedi.

AK Parti'li Selçuk Özdağ, SÖZCÜ'ye konuştu; 'Fırsat eşitliğini sağlarsanız beka sorunu olmaz' dedi...

AKP'li Selçuk Özdağ, SÖZCÜ'yü ziyaret etti ve gündemi değerlendirdi. AKP’de 3 dönem milletvekilliği yapan Selçuk Özdağ, “Gelir dağılımında adaleti sağlarsanız, şeffaf bir demokrasi anlayışınız olursa, eğitimde fırsat eşitliğini sağlarsanız beka sorunu olmaz” dedi...

Turgutlu'ya tüm güzellikleri gençlerler getirecek

Orhan, Gençlerler daha güçlü ve daha güzel olduklarını belirterek, Turgutlu'ya tüm güzellikleri gençlerler getireceklerini söyledi.

Dağcılar Yaralı Şahini Kurtardılar

Spil Dağcılık Kulübü bu hafta yaptığı doğa yürüyüşünde avcılar tarafından vurulmuş bir şahini kurtarıp hayvan barınağına teslim ettiler.

Spil Dağı’nda Karla Büyük Mücadele

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde herhangi bir aksaklık ve sorun yaşanmaması için teyakkuza geçti.

Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Meclisi Kayseri’de bir araya geldi

Kayseri’de gerçekleşen toplantıya usta Gazeteci – Yazar Yavuz Donat, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Manisa’yı temsilen Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Özbaş, Muhterem Çakır’ın yanısıra Türkiye genelinden 30 Gazeteciler Cemiyeti’nin Başkanları, temsilcileri ve aileleri katıldı.

Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır

Manisa'nın Turgutlu ilçesi dün yoğun bir gün yaşadı. Özellikle Siyasetin gündemi oluşturduğu ilk olarak BBP'nin adayı Serhat Orhan ve Genel Başkanları Turgutlu'da bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra bu algıyı kırmak ve bastırmak için siyasi bir hamle yapıldı. Akşamına MHP'liler AK Parti teşkilatını ziyaret etti ve balkon konuşması yapıldı. Söylemlerde ifadelerde Cumhur ittifakının en küçük ortağı BBP'sini görmezden gelindi ve sanki BBP'si Cumhur ittifakın ortağı değilmişcesine söylemler konuşmalarda yer aldı.

Buzlu suda Türk kızı 1 saat kalarak rekor kırdı

Rusya’nın başkenti Moskova’ya bağlı Odintsovo şehrinde yaşayan ve annesi Rus, babası Türk olan genç kız, buzlu suyun içerisinde 1 saat kalarak dünya rekoru kırdı.

Erdoğan bir mitingde söylenen sözden dolayı, CHP il başkanı hakkında suç duyurusunda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan’ın 5 yıl önce bir mitingde kendisi hakkında söylediği sözleri hakkında Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Toplam 1879 haber.