Gündem

Minik Öğrenciler Öğretmenlerini Resmetti

Okul Öncesi Öğretmeni Fatma Kavasoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fatih Sergi Salonu’nda öğrencilerinin kendisi için yapmış olduğu resim sergisini açtı.

Ahmet Orhan, 'MHP ve Beka' başlıklı bir yazı kaleme aldı

Haber Kasaba Köşe yazarlarından Ahmet Orhan'a ait 'MHP ve Beka' Başlıklı köşe yazısı.

Yeğenini Öldüren, Ağabeyini Yaralayan Zanlı Tutuklandı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde ekmek fırınında düzenlediği silahlı saldırıda bir kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaralayan zanlı tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Kocamaz çok sert ifadelerle Kılavuz'a cevap verdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in aday gösterdiği Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, kendisine hakaret edenlere sosyal medyadan sert çıktı.

Kadınlarımızın bugününü en samimi duygularla tebrik ediyoruz

Bugün Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 84. yıl dönümüdür. Bu vesileyle tüm kadınlarımızı kutluyoruz.

Belediyeleri Rant Merkezi Olmaktan Çıkarmalıyız!

Habererk yazarlarından Haşim Karataş'ın bugün ulusalda yayımlanan yazısında şu ifadeler yer aldı. Karataş, 'Belediyeleri partilerin, siyasetçilerin arka planı ve rant merkezi olmaktan çıkarıp hizmet için Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımız için, ocu, bucu olayını ortadan kaldırabilmek için belediyeleri Devletin yönetmesine imkan verelim. Dedi.

Cezaevlerinde kişi sayısı yüzde 15,7 arttı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2017 yılı ceza infaz kurumu istatistiklerini açıkladı. Buna göre; ceza infaz kurumunda 31 Aralık 2017 tarihindeki kişi sayısı, 2016 yılının aynı tarihine göre yüzde 15,7 artarak 232 bin 340 oldu.

Haberlerimiz Ses Getirdi Yardım Eli Gecikmedi

MANİSA’da sokaklarda yatan evsiz ve kimsesiz yatan yaşlı adama devlet yardım elini uzattı.

Bahçeli’den yeni hamle Büyükşehir adayını geri çekti gündem değişti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için MHP tarafından büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Prof. Dr. Serdar Sevimli'nin AKP lehine adaylıktan çekildiği, Cumhur İttifakı gereği Erzurum adayı Serdar Sevimli’yi geri çeken MHP’ye Kars ve Iğdır verildiği, Ak Parti Erzurum’a karşı Kars ve Iğdır’dan aday göstermeyeceği ifade ediliyor.

Lan, bağırmayın hanımefendi

Ehliyetsiz araç kullanırken yakalanan kadın öğretmen, ceza kesilince çığlık atarak kendinden geçti. Ceza kesilmesini engellemek için çığlık atan kadına polis memuru, "Lan bağırmayın hanımefendi" diyerek tepki gösterdi.

Toplam 1860 haber.