Kültür

Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri Programı Belli Oldu Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri Programı Belli Oldu
Yağmur Sarıoğlu'ndan 'uçuş' tüyoları Yağmur Sarıoğlu'ndan 'uçuş' tüyoları
İstanbul'da 'Göç' sergisi açılıyor İstanbul'da 'Göç' sergisi açılıyor
Kuzey Kıbrıs Turkcell'den Mustafa Sandal konserine hediye bilet Kuzey Kıbrıs Turkcell'den Mustafa Sandal konserine hediye bilet
Bu hastalıkta 1 milyon 300 bin kişi taşıyıcı Bu hastalıkta 1 milyon 300 bin kişi taşıyıcı
Yapay zeka ile ünlü tabloların içerisinde gezinmek mümkün olacak Yapay zeka ile ünlü tabloların içerisinde gezinmek mümkün olacak
Turgutlu Belediyesi Korosu Türk Halk Müziği Konserine Davetlisiniz Turgutlu Belediyesi Korosu Türk Halk Müziği Konserine Davetlisiniz
Başkan Pınar Akbaş'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Pınar Akbaş’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
19 Mayıs Kurtuluş'a Giden Yol 19 Mayıs Kurtuluş'a Giden Yol
Çetin Akın Hizmet için Mazbatasını almayı bekliyor Çetin Akın Hizmet için Mazbatasını almayı bekliyor
Turgutlulu Kadınlar 8 Mart'ta Doyasıya Eğlendi Turgutlulu Kadınlar 8 Mart'ta Doyasıya Eğlendi
Turgutlu'da Sosyal Medyayı Sallayan Bu Adam Kim? Turgutlu'da Sosyal Medyayı Sallayan Bu Adam Kim?
Çetin Akın Subaşı ve Kırmahalle'de Gövde Gösteri Yaptı Çetin Akın Subaşı ve Kırmahalle’de Gövde Gösteri Yaptı
MHP'li Adaylar Genel Başkanlarının Talimatını Hiçe Saydılar MHP'li Adaylar Genel Başkanlarının Talimatını Hiçe Saydılar
Turgutlu'da MHP'de güç savaşları mı? baş gösteriyor Turgutlu'da MHP'de güç savaşları mı? baş gösteriyor
Turgutlulu Haşim Karataş  Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği ilçe başkanı olarak atandı Turgutlulu Haşim Karataş Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği ilçe başkanı olarak atandı
Ahmet Orhan Yazdı MHP Lideri Devlet Bahçeli Destek Verdi Ahmet Orhan Yazdı; MHP Lideri Devlet Bahçeli Destek Verdi
Eryılmaz ' Akkal'ın istifası siyasi değil doğruları söylemiyor.. Eryılmaz ' Akkal’ın istifası siyasi değil doğruları söylemiyor..
Hanım Mutfağı İle Hatice Orhan Her Hafta Sizlerle Olacak Hanım Mutfağı İle Hatice Orhan Her Hafta Sizlerle Olacak
Kültür Haberleri

Muharrem İnce Turgutlu’da Ören'i ziyaret etti

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı İzmir’den Sonra Manisa İl teşkilatını ziyaret etti. İnce daha sonra Turgutlu’da mola verdi. Turgutlu’da mola veren İnce yemek yedi eski mesai arkadaşı Hasan Ören hasret giderdi.

Kadın Girişimciler Kurulunun girişimleriyle etkinlik

Türkiye’nin Kadın Gücü Buluşmaları Manisa etkinliği düzenlendi

Manisa'nın ilçelerinde Özdağ'a ilgi her geçen gün artıyor

Manisa'da yapılamayanları yapmak için 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu belirten Özdağ seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Taunus tutkunları Turgutlu’da bir araya geldi

Turgutlu ilçesinde Ege Bölgesinin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 60 Ford Taunus tutkunu 2. kez buluştu.

Başkan Çilel: ‘Atatürk için matem gerekmez, fikirlerini anlamak gerekir’

CHP Turgutlu İlçe Teşkilatı Başkanlığı tarafından, Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80.yıl dönümü kapsamında düzenlenen ‘Mustafa Kemal Atatürk ve Devrimleri’ konulu konferans büyük ilgi gördü.

Mirasımız Derneği tarafından Mescid-İ Aksa' Konferansı

TURGUTLU'da Mesadet Özcan Konferans Salonunda "Mirasımız Tehlikede"Konferansı düzenlendi. Düzenlen konferansta sunum yapan Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, Kudüs'ün müslümanlar için çok önemli ...

KONUK ÖĞRENCİLER MEMLEKETLERİ ELAZIĞ’A UĞURLANDI

İçişleri Bakanlığının 180 günlük Eylem Planı kapsamında hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz Projesi” çerçevesinde Cuma günü Elazığ’dan Manisa’ya gelen ve 3 gün boyunca Manisa’nın tarihi, turistik, doğal güzelliklerini ziyaret etme imkanı bulan 180 kişilik ilk öğrenci grubu, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer ile biraraya geldi.

Aigai Antik Kenti'ne ziyaretçi ilgisi

Kazı Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sezgin: - "Bu yılın 8 aylık döneminde antik kenti 10 bine yakın ziyaretçi gezdi" - İl Kültür ve Turizm Müdürü Sudak: - "Aigai Antik Kenti'nde bu yıl ortaya çıkan yol ve tapınak bölgesi turistlerde merak uyandırdı"

BU CAMİ MANİSA'NIN EN GÜZEL İBADETHANESİ OLACAK

Manisa'nın en güzel camilerinden biri olmaya hazırlanan Yunusemre Belediye Meydan Camisi için çalışmalar başladı. Makamında Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği yönetimini ağırlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kente yakışır bir ibadethane kazandırmanın mutluluklarını yaşadıklarını söyledi.

ŞEKAME Ramazanda 50 aile ile iftar yaptı

Kent Konseyi Kadın Meclisi (ŞEKAME) her yıl ramazan ayında yaptığı çat kapı iftarlarını bu yılda 50 aileyi ziyaret ederek sürdürdü.

Turgutlu Çevre Günü'nde Aydilge ile Coştu

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında sanatçı Aydilge seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile Turgutluluları coşturdu

HUZUREVİ VAKFI DİNLENME EVİ ÖZEL BAKIM BÖLÜMÜ AÇILDI

Manisa Huzurevi Vakfı Dinlenme Evi’ne kazandırılan yaşlıların özel bakım ve tedavisinin yapılacağı Özel Bakım Bölümü açıldı.

BU OYUN KÜTÜPHANEYİ KURDURACAK

Turgutlu Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (TURBEM) öğrencileri tarafından sahnelenecek olan ‘Kadınlar Maşallah Sizlere’ adlı tiyatro oyunu sayesinde bir kütüphane oluşturulacak.

Tüm okurlarımızın, Beraat Kandilini kutlarız

Tüm okurlarımızın, Beraat Kandilini kutlar, bu mübarek gecenin Türk İslam Alemi’ne, Türk Milleti’ne Manisa’ya ve Turgutlu halkına huzur, mutluluk ve hoşgörü getirmesini dileriz. Haber Kasaba Gazetesi

Saruhan’dan Rumeli’ye Gönül Köprüleri

Aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Saruhan’dan Rumeli’ye Gönül Köprüleri’ adlı imza günü ve söyleşi gerçekleştirildi. Araştırmacı Yazar İlber Şiyak’ın aynı adlı kitabı programa katılan Manisalı vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı.

YENİ BİR YURT DA YENİ BİR YAŞAM

Doğa Koruma Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü, Ortadoğu Teknik Üniversitesi ile imzaladığı protokolle yeni yuvalarında alageyiklerin bugünkü yaşamlarını belirleyecek.

Toplam 80 haber.